|
کدخبر: 197320

ثبت نام یارانه نقدی جاماندگان به کجا رسید؟

با این که وزارت کار اعلام کرده بود که جاماندگان یارانه نقدی و معیشتی می‌توانند ثبت‌نام درخواست خود را انجام دهند، اما درگاه‌های ثبت‌نام سامانه حمایت معیشتی بسته شده و افرادی که یارانه‌بگیر هستند فقط می‌توانند وضعیت خود را مشاهده کنند.

اقتصاد ثبت نام یارانه نقدی جاماندگان به کجا رسید؟

از خرداد امسال و با تصویب هیات وزیران قرار شد که به متقاضیان دریافت یارانه‌ نقدی و معیشتی فرصتی داده شود تا ثبت‌نام کنند.

تاکید رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روی کمک به معیشت خانوارها بحث ثبت‌نام از جاماندگان یارانه را داغ کرد.

چند روز قبل پیگیری‌ها از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاکی از این بود که متقاضیان دریافت یارانه نقدی و معیشتی می‌توانند مراحل پیش ثبت‌نام را انجام دهند.

همچنین در خصوص روش ثبت‌نام نیز گفته شد که افراد باید به سامانه حمایت معیشت به آدرس «https://hemayat.mcls.gov.ir/» مراجعه کنند. افراد باید در این سامانه روی گزینه «ثبت خانوار جدید» کلیک کنند و اطلاعات خود را وارد کنند تا پیش ثبت نام انجام شود.

اما به نظر می‌رسد پس از انتشار این خبر و وقتی متقاضیان زیادی برای ثبت‌نام به این سامانه مراجعه کرده‌اند درگاه‌های ثبت‌نام بسته شده و افرادی که یارانه‌بگیر هستند فقط می‌توانند وضعیت خود را مشاهده کنند.

منبع: تجارت نیوز
  • کامران فلاحی منش ارسالی در

    سلام من معیشتی نمیگیرم نه خانه دارم نه ماشین بیکار به قران این طلمه همسایه من ملیاردر هست مغازه داره میگیره من بیکار نه هوارررررررززز

  • حمید ارسالی در

    اونایی که حقشون نیست میگیرن مایی که تا د هم ماه بیشتر پول نداریم نمیتونیم دریافت کنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...