|
کدخبر: 190811

پرداخت یارانه برای سربازان

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت اعتبار به بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا و همچنین در اختیار قرار دادن بخشی از منابع هدفمندی به نیروهای مسلح خبر داد.

اقتصاد پرداخت یارانه برای سربازان

امید حاجتی با اشاره به پرداخت منابع از محل اعتبار نقدی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ ها به بخش‌های مختلف بهداشتی و درمانی اظهارداشت: در ادامه پرداخت‌های این سازمان و به جهت اهمیت نظام بهداشت و درمان کشور در مقطع کنونی و با وجود بیماری کرونا از محل منابع نقدی این سازمان مبلغ ۲۱۵۵ میلیارد ریال به بخشهای مختلف این حوزه پرداخت شد. 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: به سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی شرکت مادر تخصصی بابت احداث بیمارستان جایگزین بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خمین مبلغ ۳۰ میلیارد تومان، به شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی، درمانی و تجهیزات پزشکی بابت احداث بیمارستان جایگزین آموزشی ایلام به مبلغ ۶۰ میلیارد تومان و برای احداث بیمارستان جایگزین عجب شیر به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان پرداختی صورت گرفت. 

وی ادامه داد: به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی بم بابت طرح احداث بیمارستان فهرج به مبلغ ۲ میلیارد تومان، به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی آذربایجان غربی بابت طرح بیمارستان شاهین دژ مبلغ ۲۰ میلیارد تومان و بابت توسعه بیمارستان نقده مبلغ ۴۶ میلیارد تومان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان بابت طرح بیمارستان امداد و نجات مشهد به مبلغ ۳۲ میلیارد تومان منابع داده شد. 

حاجتی افزود: پرداخت به موقع منابع از طریق سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به ارگانهای مربوطه در گرو تامین منابع این سازمان توسط شرکت‌های تامین کننده این منابع است و امیدواریم این منابع در اسرع وقت در اختیار سازمان هدفمندسازی قرار گیرد. 

 پرداخت منابع برای حقوق سربازان

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ ها با اشاره به ضرورت تقویت بنیه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و با توجه به نوع وظایف و مأموریت‌های محوله گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مبلغ ۱۴۷۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات این سازمان به این مهم اختصاص و پرداخت شده است که عمدتاً بابت حقوق سربازان، کمک معیشت کارکنان، کمک به تأمین سوخت، غذا و البسه و ایاب و ذهاب سربازان صورت گرفته است. 

وی تاکید کرد: مبلغ ۵۵۷ میلیارد تومان از این اعتبار بابت کمک به تأمین مستمری رزمندگان معسر انجام گرفته است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...