|
کدخبر: 185875

کدام ارز دیجیتال امروز سقوط سنگین را تجربه کرد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای دیجیتال قیمت بیت کوین نسبت به دیروز بیش از هزار دلار سقوط کرد.

اقتصاد کدام ارز دیجیتال امروز سقوط سنگین را تجربه کرد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین سقوط بسیار سنگینی را نسبت به دیروز تجربه کرد به گونه‌ای که با بیش از هزار دلار ریزش هم اکنون ۳۳ هزار و ۲۲۶ دلار خرید و فروش می‌شود. این قیمت نسبت به هفته پیش هم ۴.۸ درصد پایین‌تر است و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۶۲۳ میلیارد دلار رسانده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۷۶ هزار بیت کوین به ارزش ۲۲ میلیارد دلار در بازار جهانی خرید و فروش شده و تعداد کل بیت کوین‌های جهان هم به ۱۸ میلیون و ۷۵۵ هزار و ۶۲ عدد رسیده است.

اتریوم هم ۵.۵ درصد افت کرد و به قیمت ۲۰۲۹ دلار رسید. این ارز نسبت به هفته پیش ۱۳ درصد پایین آمده است. باینانس کوین هم ۵ درصد کاهش قیمت داشت و هم اکنون ۳۱۵ دلار خرید و فروش می‌شود. کاردانو و ریپل نیز به ترتیب ۳ و ۲.۴ درصد ریزش داشته و به ۱.۳۲ دلار و ۶۳ سنت رسیدند. دوج کوین اما یکی از بدترین شرایط را در میان ارزهای مطرح مجازی داشته و از دیروز تا امروز ۵.۵ درصد کاهش قیمت داشته و هم اکنون ۲۰ سنت دست به دست می‌شود و در آستانه از دست دادن این کانال است. قیمت دوج کوین هم نسبت به هفته پیش ۱۴.۵ درصد سقوط کرده است.

ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی از دیروز تا امروز ۳.۵ درصد کاهش یافته و به ۱.۳۷ تریلیون دلار رسیده است. در این بازار طی ۲۴ ساعت اخیر ۶۳ میلیارد دلار پول جابجا شده و تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم به ۱۰ هزار و ۸۶۵ نوع رسیده است.

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...