|
کدخبر: 175274

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۳/۰۵)

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۲۲۰ تومان افزایش یافت و ۲۳ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد 
قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۳/۰۵)

در معاملات امروز -چهارشنبه پنجم خرداد- بازار ارز قیمت دلار ۲۲۰ تومان افزایش یافت و بار دیگر وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۲ هزار و ۲۵۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۲۶۱ تومان افزایش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۲ هزار و ۴۷۸ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۴۸۳ تومان رسید.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۲۷۴ تومانی نسبت به روز سه‌شنبه ۲۷ هزار و ۲۶۵ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۷ هزار و ۳۶۲ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۷ هزار و ۵۳۷ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده دیروز ۹۰ تومان افزایش داد و ۲۲ هزار و ۵۰۶ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۲۵۸ تومان افزایش یافت و در نیمه روز به ۲۷ هزار و ۵۳۷ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۲۲۰ تومان افزایش یافت و ۲۳ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز بدون تغییر ۲۸ هزار تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۳۹۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز سه‌شنبه ۷۰ تومان افزایش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...