|
کدخبر: 144829

شماره‌گذاری نیسان وانت‌ از چند روز آینده

شرکت زامیاد اعلام کرد با توجه به صدور مجوزهای مربوطه برای شماره‌گذاری وانت‌های زامیاد از سوی سازمان محیط زیست و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شماره‌گذاری این خودروها آغاز خواهد شد.

اقتصاد شماره‌گذاری نیسان وانت‌ از چند روز آینده

طبق اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، برای اینکه شرکت زامیاد بتواند به تعهدات خود در قبال مشتریان خودروهای وانت زامیاد عمل کند، مقرر شد مجوز شماره‌گذاری برای این نوع خودروها صادر شود.

براساس اعلام این شرکت، صدور مجوز نهایی پلاک‌گذاری خودروها در اختیار پلیس راهور است که این امر با انجام مراحل اداری در روزهای آینده، نهایی خواهد شد. شرکت زامیاد همچنین در واکنش به مطالب درج شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر متوقف شدن تولید وانت‌های زامیاد تا پایان سال جاری، اعلام کرد که با توجه به اخذ مجوزهای قانونی مربوطه، تولید وانت‌های زامیاد با موتور ۲۴Z تا پایان سال جاری ادامه خواهد یافت؛ ضمن اینکه به موازات آن و با بی‌اثر ساختن تحریم‌ها، این مجموعه با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان، توانسته است گواهینامه تایید آلایندگی یورو ۵ + EOBD برای وانت‌های تولیدی با موتور NI۲۴Z را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نیز شرکت بازرسی مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست اخذ کند.

 

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال نظر