|
کدخبر: 136175

قیمت مرغ افزایشی شد

یک منبع آگاه از افزایش قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات تامین نهاده های دامی، تولید ١٠ درصد کاهش یافته است.

اقتصاد قیمت مرغ افزایشی شد

یک منبع آگاه از افزایش حدود ٢ هزار تومانی قیمت مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار به ٢٧ هزار تومان رسیده است.

وی همچنین قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را حدود ١٨ هزار تومان اعلام کرد.

این مقام مسئول با اشاره به بحث عرضه و تقاضا و تأثیر آن بر قیمت مرغ، افزود: نوسانات قیمت نهاده‌های دامی و ناتوانی تولیدکنندگان در تأمین این نهاده‌ها از دلایل اصلی افزایش قیمت مرغ است و منجر به کاهش جوجه ریزی از سوی تولیدکنندگان شده است.

به گفته این مقام مسئول، به دلیل کاهش جوجه ریزی و پایین آمدن سن کشتار و وزن مرغ، تولید حدود ١٠ درصد کاهش یافته است.

وی درباره اینکه برخی عنوان می‌کنند با توجه به تعطیلی‌های قرنطینه‌ای کرونا احتمال افزایش مجدد قیمت وجود دارد؟، گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد مگر اینکه در این دوران قرنطینه مصرف افزایش زیادی داشته باشد و رشد تقاضا منجر به بالا رفتن قیمت شود.

 

منبع: مهر
  • ناشناس ارسالی در

    انچه مملکت را در این اوضاع بد اقتصادی و بیماری مردم را عصبانی کرده قانون های سرم ایه داری است که نهادها و سازمانها و دستگ اه های دولتی و خصوصا بانکها شهرداری ها ر ا به جان ملت انداخته بانک مسکن وام ۱۷.۵ درصدی مسکن با اوراق ۸۰ هزارتومانی داخلش یکسری بند و ماده و بهانه گیری گذاشته و و ام مردم را بصورت قطره چکانی پرداخت می کن ند و هر روز اجناس را گران می کنند خدا لع نت کند قانون گذاران بانک مسکن را به خدا قسم انقدر ناراحت هستم که میخواهم بانک و کارمندانش را به اتش بکشم چرا مشکلات مردم را درک نمیکنید

ارسال نظر