|

بخوانید :

کدخبر: 253075

آغاز توزیع ارزان ترین گوشت بازار از فردا

در جلسه ظهر امروز ستاد تنظیم بازار بر ضرورت تسریع در برخورد با کارخانجات متخلف قند و شکر تأکید و مقرر شد از فردا هر کیلو گوشت منجمد گوساله با قیمت ۹۵ هزار تومان و گوشت منجمد گوسفند با قیمت ۸۵ هزار تومان در بازار عرضه شود.

اصناف آغاز توزیع ارزان ترین گوشت بازار از فردا

«محمد مخبر» معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه ظهر امروز (چهارشنبه) ستاد تنظیم بازار با اشاره به نوسان قیمت برخی اقلام در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان، بر نظارت دقیق بر بازار تأکید کرد و خواستار پیگیری و حساسیت بیشتری در این زمینه شد.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت سالانه محصولات و کالاهای مختلف سازوکار مشخصی دارد و نباید اجازه دهیم کالایی خارج از چارچوب‌های قانونی افزایش قیمت داشته باشد، از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مربوطه خواست تا در اسرع وقت راهکارهای لازم را برای کنترل نوسان قیمت در برخی از کالاهای اساسی مرتبط با ماه مبارک رمضان به کار بسته و گزارش آن را ارائه کنند.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به گزارش‌های مطرح شده در جلسه مبنی بر تخلف برخی شرکت‌های تولید قند و شکر، از وزرای دادگستری و جهاد کشاورزی خواست شرکت‌های متخلف که تولیدات سال گذشته را در بازار عرضه نکرده و به دنبال فروش آن با قیمت سال جدید هستند شناسایی و با آنان برخورد شود.

در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سخنگوی دولت حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت بازار و قیمت ۱۰۰ قلم کالای منتخب در کشور ارائه و دلایل افزایش برخی اقلام در روزهای اخیر مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین مسائل مرتبط با حمل و نقل و تأثیر آن بر قیمت کالاها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم برای حل مشکلات موجود اتخاذ شد.

همچنین در این جلسه در خصوص قیمت گوشت منجمد گوسفند و گوساله بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد از فردا هر کیلو گوشت منجمد گوساله با قیمت ۹۵ هزار تومان و گوشت منجمد گوسفند با قیمت ۸۵ هزار تومان در بازار عرضه شود.

در ادامه این جلسه گزارشی از قیمت فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی با توجه به نوسان قیمت جهانی نفت ارائه و تأکید شد هر گونه تغییر قیمت، نیازمند کسب مجوز از ستاد تنظیم بازار است.

منبع: ایرنا
  • ناشناس ارسالی در

    آغا جان برا سیزده یک گوسفند خریدیم ذبحش کردیم 25کیلو گوشت داده بود حساب کردیم برامون هرکیلو حدود95 تومن دراومد دولت قصابهارو به حال خود رها کرده به ازای هرکیلوبیش از70هزار تومن سود برمی دارن دولت چرا جلوشو نمی گیره مگه وظیفه دولت غیر از اینه اگه این کارو هم نمی کنه پس ما چرا انتخابات شرکت می کنیم؟!!

  • ناشناس ارسالی در

    جنابعالی چند ساله مدیر هستی چه کار مثبتی در کارنامه داری فقط حرف مفت میزنی

  • ناشناس ارسالی در

    قیمت پارچه ونخ بیدادمیکند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...