|

بخوانید :

کدخبر: 217361

راهکارهای اجرایی فیاضی برای ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت: ما آقای مسعود فیاضی را فردی توانمند و کارآمد می‌بینیم که می‌تواند تحولات شگرفی را در حوزه آموزش و پرورش صورت دهد.

آموزشی راهکارهای اجرایی فیاضی برای ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان

حجت الاسلام حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت: ما آقای مسعود فیاضی را فردی توانمند و کارآمد می‌بینیم که می‌تواند تحولات شگرفی را در حوزه آموزش و پرورش صورت دهد.

وی افزود: آقای فیاضی در جلسه اعضای فراکسیون روحانیت نیز به بیان دیدگاه های خود در زمینه راهکارهای اجرایی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، عدالت آموزشی و ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان پرداخت و اعضای فراکسیون نیز موافق برنامه‌های وی بودند.

نوروزی ادامه داد: وزیر پیشنهادی با پاسخ به پرسش ها و بیان برنامه های خود در این زمینه، توانست رای قاطع اعضای فراکسیون روحانیت را به دست آورد.  

وی با اشاره به سوابق تحصیلات حوزوی و دانشگاهی و نیز تجربیات مدیریتی فیاضی در امور آموزشی و پرورش، گفت: اعضای فراکسیون با ابراز خرسندی از نگاه های تحولی ایشان در حوزه آموزش و پرورش، ایشان را برای تصدی این وزارتخانه شایسته تشخیص دادند لذا در صحن علنی به ایشان رای اعتماد خواهیم داد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...