|
کدخبر: 200319

خبرهای جدید از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش: میزان مطالبات فرهنگیان بازنشسته شامل پاداش و مرخصی ۹۵ میلیارد تومان است و مقدمات پرداخت فراهم شده است.

آموزشی خبرهای جدید از پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

بازنشستگان فرهنگی ۹۹ از امیدواری برای پرداخت پاداش پایان خدمت تا قبل از پایان شهریور خبر دادند. گویا در تماس‌های جداگانه‌ای که با مسئولان صندوق در استان‌ها داشته‌اند، به آن‌ها گفته شده تمام تلاش‌ها بر این است که قبل از پایان شهریور، معوقات مزدی بازنشستگان کشوری پرداخت شود.

این بازنشستگان ابراز امیدواری کردند که به این وعده‌ها عمل شود و در همین هفته‌های باقیمانده تا پایان ماه، بتوانند مطالبات مزدی خود را دریافت کنند.

در همین رابطه، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به تغییر و تحولات کشور برخی از امور از جمله مطالبات فرهنگیان به دولت جدید سپرده شد و براساس بررسی‌ها و وعده‌ها قرار است با تامین نقدینگی تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید این مطالبات پرداخت شود.

او میزان مطالبات این فرهنگیان بازنشسته شامل پاداش و مرخصی را ۹۵ میلیارد تومان دانست و اعلام کرد مقدمات پرداخت فراهم شده است

 

منبع: ایلنا
 • ناشناس ارسالی در

  تو را خدا کی آزمون استخدامی برگزار می کن ید دیگه؟

 • ناشناس ارسالی در

  پس بازنشستگان اول مهرماه ۹۸ چی که قبل از همسان سازی پاداش آنها و تقریبا نصف پ اداش واقعی بعد از یک سال پرداخت شد لطفا پیگیری شود تا حقی ضایع نشود

 • طاهت ارسالی در

  سلام چراینهمه دروغ .پولی ک حق بازنشسته م یباشدوطی سی سال ازحقوقش کسرشدچرابراپرداخ ت این همه مشکلات داره خداخوشش نمیاد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  به خدا روی حرف شما حساب کردیم که از تیر ماه هنوز امروز و فردا می کنید از شما مسئولین عالی رتبه بعید است

 • احمدرضا ارسالی در

  فقط ....می خورند

 • ناشناس ارسالی در

  در این کشور فقط و فقط شعار و حرف و دروغ زیاد داده میشه؛ فاصله حرف تا عمل در ایرا ن میلیون ها سال نوری هست

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...