|
کدخبر: 199944

جدی ترین گزینه وزارت آموزش و پرورش از راه رسید/ آمادگی کامل دارم

رضا مومنین گزینه اصلی وزارت آموزش و پرورش به شایعات درباره انصراف از پذیرفتن سمت در دولت رئیسی واکنش نشان داد.

آموزشی جدی ترین گزینه وزارت آموزش و پرورش از راه رسید/ آمادگی کامل دارم

انتشار گزارشی با عنوان جدی‌ترین گزینه آموزش و پرورش کیست؟ بازخورد گسترده ای در میان فرهنگیان و فضای رسانه ای کشور داشت. در آن گزارش با استناد به مذاکرات تیم‌های تخصصی تعیین وزرا و اخذ برنامه از گزینه‌های اصلی وزارت آموزش و پرورش، دکتر رضا مؤمنین با سوابق طولانی تدریس و مدیریت در آموزش و پرورش به عنوان جدی ترین گزینه بعد از عدم رای اعتماد مجلس به باغ گلی معرفی شده بود. با این حال در روزهای اخیر شایعاتی در فضای سیاسی کشور مطرح شده است مبنی بر اینکه رضا مؤمنین از مصاحبه برای تعیین گزینه بعدی جهت معرفی به مجلس برای تصدی وزارت آموزش و پرورش انصراف داده است.

اما رضا مؤمنین طی تماس خبرنگار تحریریه با وی اعلام کرد که به هیچ عنوان بحث انصراف مطرح نیست و به حول و قوه الهی آمادگی کامل برای خدمت به قشر فرهیخته و گسترده فرهنگیان و نظام تعلیم و تربیت این مرز و بوم از طریق به عهده گرفتن مسئولیت وزارتخانه را دارم و در این راستا منتظر تصمیم نهایی شخص رئیس جمهور محترم جناب دکتر سید ابراهیم رئیسی هستم.

وی در پایان تاکید کرد و گفت، توصیه می کنم در مواجهه با موضوع مهم تعیین مسئولیت مهمترین وزارتخانه آموزشی و فرهنگی کشور عزیزمان، اخلاق را قربانی رقابت بر سر تصدی مسئولیت نکنند و اجازه دهند رئیس‌جمهور محترم با فراغ خاطر و تدقیق و تعمیق بر روی گزینه های مطرح، شخص نهایی را انتخاب و به مجلس شورای اسلامی معرفی نمایند.

 

منبع: روزنو
  • فرشته همسایه ارسالی در

    انشالله که دلسوز معلمین باشن ومعلم رو بت ونن درک کنن وگرنه انتخابشون به درد مشک ع مه شون میخوره

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...