|
کدخبر: 196002

زمان جدید برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ مرکز وکلا اعلام شد

مدیر روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضائیه از برگزاری آزمون وکالت در تاریخ ۲۳ مهرماه و آزمون کارشناسی ارشد در ۲۲ مهرماه خبر داد.

آموزشی زمان جدید برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۰ مرکز وکلا اعلام شد

مدیر روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضائیه از برگزاری آزمون وکالت در تاریخ ۲۳ مهرماه و آزمون کارشناسی ارشد در ۲۲ مهرماه خبر داد.

اردلان نجاح از امکان ثبت نام در آزمون‌های وکالت و کارشناسی این مرکز برای جاماندگان خبر داد.

وی گفت: آزمون کارشناسی ارشد و آزمون وکالت مرکز وکلا پیش از این قرار بود در روزهای ۱۷و ۱۸ شهریور در سراسر کشور برگزاری شود که به دلیل قرار گرفتن در پیک پنجم شیوع بیماری کرونا و نیز ممانعت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و با هدف حذف سلامتی داوطلبان و نیز کنترل چرخه انتقال بیماری، این آزمون‌ها به تعویق افتاد.

نجاح ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، تاریخ‌های جدیدی برای برگزرای آزمون‌های مرکز تعیین شده و بر این اساس آزمون کارشناسی رسمی در تاریخ ۲۲ مهرماه و آزمون وکالت نیز روز جمعه ۲۳ مهرماه در تمامی استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی مراحل ثبت‌نام، طراحی سؤال، برگزاری آزمون، اعلام نتیجه و ثبت اعتراض آزمون‌های کارشناسی رسمی و وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود و مرکز تنها نظارت بر نحوه اجرای آزمون را به عهده دارد.

نجاح افزود: به گفته سازمان سنجش آموزش کشور، سؤالات هر دو آزمون در حال طراحی است و روند برگزاری آزمون طبق زمان‌بندی جدید و با برنامه پیش می‌رود.

مدیر روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضائیه افزود: برای کسانی که از ثبت نام در هر دو آزمون بازمانده‌اند یک امکان دیگر فراهم شده و داوطلبان جدید می‌توانند از دهم تا سیزدهم شهریور با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org برای شرکت در آزمون وکالت و کارشناسی رسمی ۱۴۰۰ ثبت نام کنند. همچنین امکان ویرایش اطلاعات به جز عکس‌ در بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام کنندگان قبلی فراهم شده است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...