|
کدخبر: 195025

اطلاعیه مهم آموزش و پرورش درباره حقوق فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش با اعلام "واریز حقوق مرداد ماه پرسنل آموزش و پرورش سراسر کشور به حساب همکاران محترم در حال انجام است"، توضیحاتی درباره ابهامات پیش‌آمده در پرداخت حقوق مرداد ماه فرهنگیان ارائه کرد.

آموزشی اطلاعیه مهم آموزش و پرورش درباره حقوق فرهنگیان

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

همکاران عزیز؛

همان‌گونه که استحضار دارید در پیگیری استیفای حقوق همکاران و برقراری فوق‌العاده ویژه، تلاش‌های گسترده‌ای به‌عمل آمد که پس از دریافت مجوز لازم با فوریت نسبت به صدور احکام اصلاحی کلیه همکاران از ابتدای سال جاری اقدام گردید.

در مسیر اجرای این مجوز و تأمین بودجه مورد نیاز، ابهاماتی برای دستگاه‌های مسئول پیش آمد که با نظر رئیس جمهور محترم، در دستور بررسی فوری نهادهای مسئول، برای رفع ابهام و حل مشکل قرار گرفت. از آنجایی که علی‌رغم پیگیری‌های فراوان و تلاش مسئولان وزارت برای توضیح و تبیین موضوع، رفع کامل ابهامات تا زمان پرداخت حقوق مرداد ماه، میسر نشد، لذا برای پیشگیری از تأخیر بیشتر، پرداخت حقوق بر اساس احکام ماه قبل صورت گرفت.

با اطمینان به رویکرد دولت سیزدهم درخصوص رعایت عدالت در پرداخت‌ها، پس از رفع ابهامات، زمینه اجرای احکام در ماه آینده فراهم خواهد شد.

با پوزش از تأخیر به‌وجودآمده در پرداخت حقوق، تأکید می‌شود که خدمتگزاران شما در ستاد وزارت آموزش و پرورش از همه توان و ظرفیت خود برای صیانت از حقوق قانونی همکاران استفاده خواهند کرد.

منبع: تسنیم
 • ناشناس ارسالی در

  بخاطر دیر واریز کردن حقوق چکم برگشت خورد .واقعا این ظلم بزرگی بر همه فرهنگیان است .

 • ناشناس ارسالی در

  متاسفانه دولت روحانی دراخرین روزهای حضور ش حکمهاراصادر کرددرحالی که میبایست خیلی وقت پیش اینکاررامیکرد وحق فرهنگیان رامید اد کاری کرد که توپ درزمین ایت الله رییسی بیفتد متاسفانه عده ای از فرهنگیان مغرض انرادستمایه حمله یه رییس جمهور کردند فره نگیانی که باید فرزندانمان زیر دست اینها تربیت شوند وای به مملکت

 • ناشناس ارسالی در

  صیانت یعنی چه؟ وقتی کسی با مدرک دیپلم در فلان بهمان اداره ،حقوق یا مزایای آنچنان ی دارد و ما....دست بردارید.

 • ناشناس ارسالی در

  همه سرکاریم

 • عیسی ارسالی در

  سلام متاسفانه حقوق هیچ نهادی مثل فرهنگیان داخل بوق و کرنا نمیکنند حالا بعد از این همه بگیر و ببند باز هم شفاف اعلام نمیکنن

 • زهره طالب زاده ناحیه ا کرمان ارسالی در

  سلام حقوق من ازبابت فوق‌العاده ویژه کم شده من اصلا حقوقی ندارم ۴۷۰۰م فقط به خاطر فوق العاده کم شده. و بر اساس حکم قبلی پارسال بوده داده شده.

 • چمن ارسالی در

  چیزی جز تقابل ب خاطر ضدیت فرهنگیان با وز یر پیشنهادی نبود....ضمنا آقای روحانی را چه زود ب مردم شناختید...

 • آوینا ارسالی در

  متاسفم براتون مگه حقوق یک معلم چقدبراتون سنگینی میکنه ؟چرا حقوق مسئولین و شرکت نفت....سریع جمع میشه؟این کرونا خوب درسی بهتون داد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...