|
کدخبر: 191135

شروع ثبت نام دانشجو فقط بر اساس معدل دیپلم

تاریخ ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» دوره کاردانی به کارشناسی و دوره های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

آموزشی شروع ثبت نام دانشجو فقط بر اساس معدل دیپلم

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است که متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ صرفا براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» صورت می گیرد، در صورتی که در زمان مقرر (از تاریخ سوم خرداد تا ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ تا روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

داوطلبان فوق پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آن (اطلاعیه مورخ ۶ تیر ۱۴۰۰که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است)، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.

 همچنین امکان ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ نیز فراهم شد داوطلبان از روز سه شنبه ۱۹ تا روز جمعه ۲۲ مرداد می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...