|

بخوانید :

کدخبر: 220722

قتل فجیع جوان ۲۳ ساله در جشن عروسی + عکس

پسر جوان آملی در جریان درگیری در یک مراسم جشن، برای میانجیگری پا پیش گذاشته بود که به قتل رسید.

قتل در عروسی در آمل رخ داد.در جریان قتل در عروسی یک جوان کشته شد. حادثه قتل در عروسی در جشن شب های پیش از عروسی رخ داده بود. قاتل بعد از قتل در عروسی از مهلکه گریخت. رسیدگی به پرونده قتل در عروسی ادامه دارد.

قتل-در-عروسی

۵ آذر امسال رسیدگی به پرونده قتل جوان آملی به نام سعید حسین زاده در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این درگیر در روستای ولیسده و بین ۲ جوان صورت گرفت بود که گفته می شد در یک جشن عروسی با هم درگیر شده بودند.

دهیار روستای ولیسده در توضیح جزئیات این حادثه گفت:«مازندرانی ها قبل از هر جشن عروسی مراسم جشنی به نام شب ها دارند به این معنی که در خانه عروس و داماد،اقوام آنها دور هم جمع می شوند و شادی می کنند.در جریان مراسم شب ها بود که ۲ جوان با هم درگیر شده بودند.همان موقع سعید که پسردایی عروس بود،برای جلوگیری از درگیری به منظور پادرمیانی برای خاتمه دادن به دعوا، وارد درگیری شده بود اما فردی که دست به چاقو شده بود او را مورد اصابت قرار داد.»

این فرد در ادامه گفت:«به جز سعید جوان دیگری هم که یکی از شروع کننده های درگیری بود،مجروح شده و در بیمارستان بستری است.درگیری اولیه چند جوان به دلیل چشم در چشم شدن و کل کل و مسائل پیش پا افتاده رخ داده بود.»

سعید حسین زاده ۲۳ ساله بود و متهم به قتل نیز هم سن و سال خود او بوده است. متهم بعد از وقوع قتل از صحنه متواری شده و ماموران پلیس در تلاش برای یافتن ردی از او هستند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...