|
کدخبر: 197306

یک خبر خوشحال کننده برای کارگران

حجت الله عبدالملکی می‌گوید: باید قبول کنیم در بخش سلامت کارگران و واکسیناسیون ایشان عقب هستیم و باید با شتاب بیشتر در بخش واکسیناسیون کارگران پیش برویم.

کسب و کار یک خبر خوشحال کننده برای کارگران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سفر به قم و بازدید از مرکز واکسیناسیون کارگران در شهرک صنعتی شکوهیه در گفت  وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: کارگران مولدترین بخش جامعه هستند و بار اقتصادی کشور بر دوش ایشان است، از این رو سلامت کارگران یک موضوع بسیار مهم است.

حجت الله عبدالملکی با بیان اینکه یکی از ماموریت های وزارت کار همین بحث سلامت کارگران است، گفت: کارگران غیر از این که در محیط کار و محیط خانه باید از لحاظ سلامت ایمنی داشته باشد در محیط عمومی هم باید سلامتشان حفظ شود.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران جزو اقشار پیشرو جامعه هستند و واکسیناسیون ایشان هم باید به صورت ویژه مورد توجه باشد،  گفت: الحمدالله در شهر قم ابتکار خوبی به خرج داده شد و مرکز اختصاصی واکسیناسیون کارگران در نظر گرفته شده است. این مرکز چند خصوصیت ویژه دارد؛ کارگران به مراکز متفرقه نمی روند که معطل بخش واکسیناسیون باشند و کار تولیدشان هم متوقف شود بلکه اینجا مراجعه می کنند تا کارشان زودتر انجام شود، از طرفی این مرکز واکسیناسیون بسیار منظم و با سرعت بالا عمل می کند و انشاءالله این مرکز در قم الگویی برای سراسر کشور باشد تا شاهد واکسیناسیون گسترده کارگران باشیم.

عبدالملکی با بیان اینکه در دنیا مساله کار، تولید، سلامت کارگران و واکسیناسیون ایشان مورد توجه بسیار ویژه ای است، گفت: باید قبول کنیم که در این بخش عقب هستیم و باید با شتاب بیشتر در بخش واکسیناسیون کارگران پیش برویم.

وی با بیان اینکه قدم های بسیار خوبی برای بحث واکسیناسیون گسترده کارگران ایران در نظر گرفته شده است، گفت: برنامه هایی اجرایی شده که البته کافی نیست و باید بیشتر از این ها انجام شود.

وی در پایان گفت: در ارتباط با تقویت بخش تولید و رفع آسیب های ناشی از کرونا برنامه های متنوعی داریم که انشاء الله به زودی اعلام خواهد شد.

 

منبع: ایرنا
 • ناشناس ارسالی در

  مسولان راست وچپ تو این تحریم وبیکاری وتو روم وفقر 6000000میلیون افغانی را وارد ای ران کردند تا شش میلیون ایرانی بیکار بشه، 16000000میلیون ایرانی مجرد که سن ازدواجش ان گذشته وجمعیت ایران پیر شده وزاد وولدی تو ایران نیست وبجاش افغانی زاد و ولدش ت و ایران زیاد شده،ثروتمند ترین کشور دنیا از لحاظ معادن وانرژی وموقعیت جغرافیایی و سرمایه انسانی نخبه اما بدبخترین وفقیرتری ن وبیکارترین ومجردترین کشور دنیا هستیم،م سولان کاریابی افغانی تو ایران راه انداخت ند تا ایران بیکار وفقیر بشه ونسل ایرانی از بین بره،ایران رکوردارعتیاد وفقر وبیکا ری ورانت واختلاص مسولان وتبعیض وسهمیه بن دی علمی و نابرابری اجتماعی و فرهنگی وفسا د ناموسی وتوروم ومهاجر وطلاق وتبعیض وناع دالتی وفرار مغزها در دنیا است،دیگه خوشم از مذهب وریا نمیاد ،32سالمه مجردم هر کار ی میکنم نمیتونم کار دائم گیرم بیاد نمیشه با این توروم وگرانی کاره پاره وقت به ز ور گیرم میاد اینقدر افغانی نجس وارد ایرا ن کردند،من وخانوادم ودوستان هیچ وقت دیگه پای صندوق رای نمیریم،سران وحکومت راست و چپ به فکر ما جوانان نیستند به فکر افغانی وکشورهای دیگه هستند انشالله لبنان وفلسط ین وسوریه ویمن وعراق وافغانستان هیچ وقت روز خوش نمیبینن وانشالله نابود میشندچقدر از حق وبیت المال برای این کشورها میفرست ند ما خودمون بیکار وگشنه ایم،به امید خدا این ظلمهای که به ما جوانان میشه خداوند از مسولان راست وچپ میگیره وبین تمام دنیا ابرویشان می‌ره ونابود میشند

  • ناشناس ارسالی در

   من هم موافق حضور افغانی ها نیستم ولی فکر نکنم کارهایی که اونها انجام میدن جوانها ی ایرانی انجام بدن. مثل چاه کنی ، کارگر ساختمانی ، کارگر گاوداری و .....

 • ح ارسالی در

  با سلام .ای بابا ما راضی نیستیم انقدر رس یدگی به کارگران تعطیلی برای کارمندان واک سن برای کارمندان افزایش حقوق بیشتر از تو رم برای کارمندان ارزاق برای کارمندان وام برای کارمندان هتل برای مسافرت برای کارم ندان.حالا که آخر از همه شده نوبت کارگران امدی چی میگی بس دیگه این همه دروغ و ریا کاری اره ما هم گوشمون مخملی تو راست میگ ی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...