|
کدخبر: 307975

شاه ماهی استقلال از دست رفت!

جلال الدین ماشاریپوف با عقد قراردادی رسمی، راهی پانسرایکوس یونان شد.

ورزش شاه ماهی استقلال از دست رفت!

با وجود انجام مذاکرات مدیران استقلال با جلال الدین ماشاریپوف، اما این بازیکن ازبکستانی با عقد قراردادی راهی باشگاه پانسرایکوس یونان شد تا یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر نکونام برای تقویت بخش هجومی، از دست برود.

طی هفته های اخیر بود که شایعاتی در مورد مذاکره ماشاریپوف با استقلال شنیده می شد. آبی ها قصد داشتند تا این بازیکن را به عنوان سهمیه بازیکن آزاد، به خدمت بگیرند اما این بازیکن ازبکی در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد که آبی ها تاکنون صحبتی با او نداشته اند.

در این میان، در روزهای گذشته، تصویری از مذاکره ماشاریپوف با علی خطیر توسط مدیربرنامه های این بازیکن منتشر گردید و هواداران استقلال امیدوار شدند که بالاخره طلسم جذب یک بازیکن تهاجمی خارجی شکسته شود ولی این اتفاق رخ نداد.

همانطور که از عصر امروز رسانه های یونانی و ازبکی اعلام کرده بودند، جلال الدین ماشاریپوف با باشگاه پانسرایکوس وارد مذاکره شد و در نهایت نیز با عقد قراردادی رسمی، راهی این تیم شد.

پانسرایکوس فصل گذشته در سوپرلیگ ۲ یونان حضور داشت و با کسب عنوان قهرمانی، به رقابت های سوپرلیگ اصلی راه یافت و این فصل نیز تا به اینجای کار، در رتبه هشتم جدول رده بندی ایستاده است.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...