|
کدخبر: 199544

کادوی میلیاردی مهدی قایدی به همسرش + عکس

ستاره معصومی همسرمهدی قائدی است که در فضای مجازی جنجال های زیادی به پا کرده است او این بار نیز عکس انگشتر میلیاردی خود را به اشتراک گذاشت.

ورزش کادوی میلیاردی مهدی قایدی به همسرش + عکس

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قایدی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قایدی پیچیده است بزرگ بودن ستاره معصومی از همسرش است. ستاره معصومی عکس دیگری را در فضای مجازی منتشر کرد.

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی عکس دیگری را در فضای مجازی منتشر کرد. این در حالی است که همسرش او را در آغوش گرفته است.

همسر مهدی قایدی فوتبالیست نامدار کشورمان هنگامی که لایو در اینستاگرام گذاشته بود از افکت های اینستاگرام استفاده می کرد. برای چند ثانیه ای فیلتر می پرد و چهره واقعی خانم معصومی همسر مهدی قایدی رسانه ای می شود. همین موضوع جنجال های جالبی در مورد او ایجاد می کند.

از وقتی که مهدی قایدی و همسر به امارات رفته اند و در آنجا ساکن شده اند همسر او تصاویر و فیلم هایی از برج فوق العاده لاکچری و لوکسی که در ان ساکن هستند منتشر می کند. شاید منظور او نمایش به کسانی است که فکر می کنند مهدی قائدی پیشرفت نکرده است.

جالب اینجاست که خبر رفتن مهدی قایدی از استقلال را مردم با دیدن تصاویر بی حجاب همسرش در دبی فهمیدند چرا که وقتی این عکس ها را منتشر کرد که دیگر رفتن او قطعی شده بود.

کادوی-میلیاردی

حاشیه های ستاره معصومی همسر مهدی قایدی و تصاویر منشوری او: ستاره معصومی همسر مهدی قایدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قایدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قایدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت: هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست...

همسر-قایدی

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...