|
کدخبر: 197878

فوری/ ستاره الهلال به بازی با استقلال نمی‌رسد

سرانجام الهلال لیست آسیایی خود را برای دیدار با استقلال اعلام کرد که در آن اثری از بافتیمبی گومیس بهترین گلزن ۳ فصل گذشته این تیم دیده نمی شود.

ورزش فوری/ ستاره الهلال به بازی با استقلال نمی‌رسد

زمان زیادی تا آغاز دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده و نمایندگان ایران طی روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور باید به مصاف رقبای خود بروند. الهلال قهرمان فصل گذشته عربستان، رقیب استقلال و مجیدی در مرحله یک هشتم نهایی است.

از چند هفته پیش، بحث و گمانه زنی درخصوص بازیکنان خارجی الهلال که باید مقابل استقلال به میدان بروند، مطرح بود. با توجه به حضور آندره کاریلو در تیم ملی پرو و همچنین گوستاوو کوئلار در تیم ملی کلمبیا، غیبت این دو مهره کلیدی برابر استقلال، قطعی شده بود.

سرمربی الهلال در نهایت می بایست از میان ۵ بازیکن خارجی باقیمانده، نام ۴ نفر را در لیست آسیایی خود قرار دهد. حالا روزنامه الریاض عربستان خبر داده است که لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی الهلال سرانجام تصمیم خود را در این خصوص اعلام کرده و او روی نام مهاجم باتجربه و گلزن خود یعنی بافتیمبی گومیس خط قرمز کشیده است.

گومیس که در این تابستان نیز شایعاتی پیرامون جدایی اش از آبی های ریاض به گوش می رسید، در ۳ فصل گذشته بهترین گلزن الهلال بوده اما پس از حضور موسی مارگا در این تیم و تغییر سیستم الهلال توسط سرمربی جدید، او نتوانست در این مدت درخشش سابق خود را نشان دهد و به همین دلیل ژاردیم تصمیم گرفت تا روی نام این بازیکن خط قرمز بکشد.

بدین ترتیب بازیکنان خارجی الهلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر استقلال، شامل لوسیانو ویتو، موسی مارگا و متئوس پریرا خواهند بود ضمن اینکه جانگ هیون سو به عنوان سهمیه آسیایی، این تیم را در لیگ قهرمانان همراهی می‌کند.

منبع: ورزش۳

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...