|
کدخبر: 174165

ماجرای پرسپولیس و کارگزارش به کجا می‌رسد؟

با پایان سال اول قرارداد پرسپولیس با کارگزار شرایط ادامه همکاری طرفین در هاله‌ای از ابهام است.

ورزش ماجرای پرسپولیس و کارگزارش به کجا می‌رسد؟

سال اول قرارداد سه ساله پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز کارگزار سرخ ‌پوشان روز ۲۵ اردیبهشت به اتمام رسید

باشگاه پرسپولیس مدتی قبل نامه‌ای به شرکت کارگزار ارسال و برای ادامه همکاری شروطی مثل افزایش مبلغ قرارداد و بازگشت صفحات مجازی به باشگاه مطرح کرد که البته تاکنون پاسخ مشخصی در این زمینه از شرکت آتیه داده نشده است‌.

طبق بندهای موجود در قرارداد، پایان این همکاری نیاز به اقاله آن دارد و دو طرف باید برای این موضوع به توافق قطعی برسند. با توجه به قرارداد محکمی که بین طرفین وجود دارد باشگاه پرسپولیس با وجود به اتمام رسیدن سال اول این قرارداد به تنهایی نمی‌تواند اقدام به فسخ آن کند و برای این موضوع رضایت شرکت آتیه هم نیاز است.

تاکنون جلسه‌ای بین پرسپولیس و کارگزار درباره فسخ قطعی قرارداد برگزار نشده است و فسخ یک طرفه قرارداد توسط پرسپولیس صحت ندارد.

از طرفی با توجه به اینکه پرسپولیس تا این لحظه همچنان در قرارداد با کارگزار است، مدیرانش با شرکت دیگری برای حمایت مالی از این باشگاه مذاکره انجام نشده است.

کارگزار در سال اول این قرارداد به تمام تعهدات خود عمل کرد اما بخش عظیمی از درآمد پرسپولیس از این قرارداد صرف بدهی‌های کلانی مثل پرونده برانکو ایوانکوویچ شد.

البته با توجه به پایین بودن رقم قرارداد پرسپولیسی‌ها برای پیش برد امور خود نیاز دست کم نیاز به سالانه ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد دارند. این در شرایطی است که کف قرارداد پرسپولیس با کارگزار ۱۱۰ میلیارد تومان بود.

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...