|
کدخبر: 152504

واکنش سعادتمند به قرارداد ۱۴ میلیاردی وریا غفوری

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در واکنش به عقد قرارداد ۱۴ میلیارد تومانی کاپیتان آبی‌پوشان، گفت: مثل خیلی‌ها در این روزهای حساس قصد حاشیه‌سازی برای استقلال را ندارم.

ورزش واکنش سعادتمند به قرارداد ۱۴ میلیاردی وریا غفوری

اتفاقات اخیر در روزهای گذشته استقلال و برخی حواشی ایجاد شده برای این باشگاه بعد از پیروزی این تیم برابر نساجی باعث شد تا در خصوص قرارداد کاپیتان تیم فوتبال استقلال ابهامات و سوالاتی پیش آید.

در این خصوص عنوان شده که باشگاه استقلال درخواست ورود کمیته اخلاق را به قرارداد وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان داشته است. ضمن اینکه انتقاداتی هم متوجه احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال شده که قرارداد با غفوری در زمان وی منعقد شده است.

در مورد قرارداد وریا غفوری عنوان شده که وی برای دو سال حدود ۱۴ میلیارد تومان با باشگاه استقلال قرارداد امضا کرده است.

احمد سعادتمند در این خصوص گفت: از آخرین زمان حضور من در استقلال بیش از ۵-۶ ماه می‌گذرد و اگر ابهامی در خصوص قراردادها وجود داشت بهتر بود از همان ابتدا به آن رسیدگی می‌شد تا پاسخگو باشیم.

وی افزود: استقلال الان در شرایط حساسی قرار دارد. این تیم یک دیدار مهم برای قهرمانی نیم فصل با سپاهان در پیش دارد و هر گونه حاشیه و بحرانی می‌تواند این موقعیت مهم را دچار خلل نماید. من دوست ندارم ابزار دست افرادی شوم که با نام من برای استقلال حاشیه درست کنند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تصریح کرد: امروز هر کس ادعا دارد خیرخواه استقلال است باید به آرامش آن کمک کند نه با ایجاد بحران‌های دستی و خود ساخته، زمینه ایجاد حاشیه و از بین رفتن موفقیت‌ها شود.

 

منبع: خبر آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    ۳۰ سال شبانه روزدربیشترمرزهای ایران بامدرک کارشناسی پوتین به پاشبانه روزی خدمت دریافتی بنده درماه زیر۸ میلیون تومان درتهران بااین شرایط وگرانی است کسی ازبنده یادنکردکه شما۳۰ سال برای امنیت وآسایش این مملکت جوانیت راگذاشته ای نفر۲گل باتوپ برروی چمن هازده است قرارداد۱۴میلیاردتومانی بعدمیگویندتحریم تحریم کجابودبایدنوشت صددرصدتبعیض.

ارسال نظر