|
کدخبر: 146438

طارمی یک هنرمند واقعی است

سایت DN پرتغال مهدی طارمی را یک هنرمند توصیف کرد.

ورزش طارمی یک هنرمند واقعی است

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، توانست بار دیگر در تیم پورتو بدرخشد و با زدن دو گل و کسب یک پنالتی مقابل فامالیکائو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.

سایت DN پرتغال نوشت: مهدی طارمی یک هنرمند واقعی است و با سایر بازیکنان پورتو هماهنگی بسیار خوبی به‌دست آورده است. او هر طور که فکرش را بکنید برای تیم خود موثر است و مثل یک هنرمند بار تیم خود را به دوش می‌کشد. طارمی روی گل اول هماهنگی خود را با حرکت تیمی پورتو نشان داد. روی پنالتی گرفته شده نشان داد چگونه بازیکنی است که از فضاهای موجود در تیم حریف استفاده می‌کند و روی گل بعدی نیز قدرت خود را در نبرد هوایی نشان داد تا مانند یک هنرمند پیروزی تیمش را مقابل حریف خود ثبت کند.

طارمی با درخشش در هفته‌های اخیر می‌تواند گزینه نخست پورتو برای تقابل با یوونتوس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشد که کریستیانو رونالدو را در اختیار دارد.

ستاره ایرانی که به بهترین بازیکن زمین نام گرفت پس از این مسابقه اظهارکرد: به صورت کامل توانسته‌ام با تیم و ترکیب وفق پیدا کنم که این اتفاق خوبی است. ما باید این مسیر را ادامه دهیم تا بتوانیم به صدر برسیم.

منبع: ايسنا

ارسال نظر