|
کدخبر: 169612

حساب خواننده مشهور توقیف شد

محمد معتمدی اعلام کرد که حساب بانکیِ او که حقوقِ مدرسان آموزشگاه موسیقی «آبی رود» در آن بوده، به دلیل بدهیِ مالیاتی توقیف شده است.

موسیقی حساب خواننده مشهور توقیف شد

محمد معتمدی با انتشار عکس و متنی عجیب اهالی موسیقی را شوکه کرد. معتمدی از توقیف حساب بانکیِ خود خبر داد. حسابی که حقوقِ مدرسان آموزشگاه موسیقیِ «آبی رود» در آن بوده است.

معتمدی علت این امر را بدهیِ مالیاتی عنوان کرده است. البته هنوز مشخص نیست که این بدهیِ مالیاتی مربوط به درآمدِ آموزشگاه موسیقیِ «آبی رود» با مدیریت محمد معتمدی بوده یا به دلیل دیگری اعمال شده است.

در ادامه متنِ منتشر شده از سوی محمد معتمدی خواننده موسیقی کشورمان را می‌خوانید:

«خدا رو شکر عزیز...

برقرارِ برقراریم! خیلی هم سر کیفیم. بیخود داریم ادای حال بدا رو در میاریم!

امروز یک اتفاق عجیب افتاد برامون.

از آموزشگاه تماس گرفتند که موجودی حساب پرداخت حقوق معلم‌ها از سوی دولت بابت مالیات توقیف شده!

خبر کوتاه بود و عجیب! با خودم گفتم بابک زنجانی و امثال او با آن بدهی‌های نجومی هنوز به مرحله توقیف اموال نرسیده‌اند ولی حکم توقیف اموال بنده با افتخار و به سرعت صادر گردید. نمی‌دانم بابت کدام درآمد ولی عنوانش هست بدهی مالیاتی!!

همه فعالان عرصه موسیقی می دانند که بنده یک هزارم بسیاری از دوستان همکار هم در این مملکت فعالیت و درآمد نداشته‌ام. و در این دو سال اخیر که تعداد کنسرت‌های ما هم صفر بوده. حتی همین کنسرت‌های آنلاین که اکثر همکاران من داشتند را هم بنده نداشتم. گمان نمی‌کنم هیچکدام از آن دوستان چه در مقام تهیه کننده و چه در مقام هنرمند تا کنون گذرشان هم به اداره مالیات خورده باشد، چه رسد به اینکه حکم توقیف اموال گرفته باشند.

حالا ببینید من چه بخور بخوری راه انداخته بودم که دولت و اداره مالیات و نظام بانکی همزمان و طی یک عملیات ضربتیِ مبارزه با فساد، این ابر بدهکار بانکی و مالیاتی را قبل از خروج از کشور ضربه فنی کردند.

البته این هم اموال شخصی من محسوب نمی‌شد و حساب پرداخت حقوق معلمان آموزشگاه «آبی رود» بود. چقدر حساب‌های بانکی من خالی بوده که رفتند سراغ حقوق معلم‌های آموزشگاه!

بخدا من حاضرم الباقی اموالم رو هم به شما ببخشم. فقط آنقدر کم است که باعث شرمندگی خودم خواهد بود! ولی اگر به همین اندک کارتان راه می‌افتد بسم الله!

خدا را شکر، من یکی که از سوی دولت محترم، هم پشتیبانی شدم و هم مانع زدایی. حالا با یک روحیه سرشار از امید می‌روم سراغ ادامه کار فرهنگی و تولید اثر در این مملکت.

شما هم آماده‌اید؟!

اِوری بادی آر یو رِدی؟»

 

منبع: آخرین خبر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...