|
کدخبر: 143308

کسب افتخاری دیگر برای ذوب آهن اصفهان

ذوب‌آهن اصفهان، که طی سال‌های گذشته همواره به عنوان واحد نمونه استانی و کشوری در استاندارد معرفی شده است، امسال هم تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد در سطح استانی را کسب نمود.

معدن کسب افتخاری دیگر برای ذوب آهن اصفهان

این شرکت که طی سال‌های گذشته همواره به عنوان واحد نمونه استانی و کشوری در استاندارد معرفی شده است، امسال هم تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد در سطح استانی را کسب نمود.

محمود فرمانی مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان با حضور در ذوب آهن، تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد را به منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت اهداء کرد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به پیشینه این شرکت در رعایت الزامات استاندارد و تدوین استاندارد‌های ملی گفت: محصولات ذوب آهن به گونه‌ای تولید می‌شود که تمام الزامات استاندارد رعایت گردد و این امر در مشخصات محصول به طور کامل ذکر می‌شود.

وی افزود: ریل از جمله محصولات ذوب آهن است که استاندارد‌های سخت گیرانه‌ای دارد و توسط دو موسسه معتبر بین‌المللی مورد تایید قرار می‌گیرد.

یزدی زاده، تدوین استاندارد ملی برای تولید ریل در زمان مناسب و منطقی را حاصل همکاری خوب سازمان استاندارد دانست و گفت: تولید ریل که هم اکنون گواهینامه ملی استاندارد را نیز دارد، با همت و غیرت تلاشگران ذوب آهن انجام شد و به دلیل تحریم‌ها، کارشناسان خارجی همراهی نکردند و شاید اگر می‌ماندند، این محصول به تولید نمی‌رسید.

مدیرعامل ذوب آهن اظهارکرد: پیشتازی ذوب آهن اصفهان در رعایت الزامات استاندارد و حرکت به سمت تولید محصولات صنعتی از اولویت‌های اصلی این شرکت است.

 

مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان با اشاره به عدم برگزاری مراسم تجلیل از واحد‌های نمونه استاندارد به دلیل شیوع بیماری کرونا، گفت: ذوب آهن اصفهان بارها به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده و این نشان دهنده سطح بالای این شرکت در رعایت الزامات استاندارد و تدوین استانداردهای ملی در صنعت فولاد است.

فرمانی، به دریافت گواهینامه ملی استاندارد برای تولید ریل توسط ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و افزود: این موفقیت، نشان دهنده کیفیت بالای ریل و توان این شرکت برای تامین نیاز کشور به این محصول استراتژیک است.

دیباجی، مدیر کیفیت ذوب‌آهن اصفهان نیز در این خصوص با اشاره به تدوین استاندارد ملی تولید ریل و دریافت گواهینامه آن و همچنین تدوین استاندارد تولید شمش توسط این شرکت گفت: استمرار سیستم‌های مدیریتی، رعایت دقیق استانداردهای ملی ایران در تولید محصولات فولادی، صادرات براساس استانداردهای ملی کشور‌های هدف یا استانداردهای منطقه‌ای و بین‌المللی محصولات، آموزش، پژوهش و توسعه محصولات و ایجاد تنوع محصول، ذوب‌آهن اصفهان را در رده برترین‌های کیفیت و رعایت‌کننده استانداردها در سطح کشور قرار داده است.

شایان ذکر است مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان ومعاونان این اداره، از خط تولید ذوب آهن اصفهان و به ویژه تولید ریل در این شرکت بازدید کردند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر