|

بخوانید :

کدخبر: 255443

ستاره یاغی در فکر انتقال به رقیب سنتی

هفته گذشته در بازی برابر ختافه، پس از دو سال بالاخره فرصت برای بازی کردن گرت بیل در ورزشگاه برنابئو مهیا شد. کارلو آنچلوتی در حالی که ۷۴ دقیقه از بازی گذشته بود و برتری ۲-۰ به نام کهکشانی ها ثبت شده بود، تصمیم گرفت کریم بنزما را بیرون کشیده و گرت بیل را جانشین او کند.

فوتبال ستاره یاغی در فکر انتقال به رقیب سنتی

ستاره ولزی مطابق انتظار با استقبال منفی ۵۰ هزار هوادار رئال وارد میدان شد و بخش های گسترده ای از ورشگاه علیه او سوت های اعتراضی سر دادند. نکته جالب اما واکنش بیل به سوت ها بود. او با خنده و لبخند نشان داد که برایش این سوت ها چندان اهمیتی ندارند. این هفتمین بازی فصل بیل برای رئال بود و در سه بازی کار را از روی نیمکت شروع کرده است.

مصدومیت های متوالی، بی میلی برای بازی و ترجیح تیم ملی ولز و ورزش گلف به رئال، محبوبیت بیل میان هواداران رئال را در ۳ سال اخیر به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

اخیر مدیر برنامه های بیل تایید کرد که کار او در رئال به اتمام رسیده و با اتمام قراردادش و در پایان فصل او از این باشگاه جدا می شود. شایعات زیادی در مورد آینده ستاره ولزی شنیده می شود. اخیرا یک رسانه ولزی ادعا کرده بود که بیل قصد دارد در صورت صعود به جام جهانی، تا شروع رقابت ها که ماه نوامبر خواهد بود، برای کاردیف سیتی، تیم شهر زادگاهش بازی کند و با این باشگاه قراردادش شش ماهه امضا خواهد کرد ولی شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو، “خوانفه سانز”، ادعایی جدید را مطرح کرد.

بیل و خانواده اش در مادرید زندگی راحت و مرفهی دارند و آب و هوای اسپانیا بسیار مطلوب آنهاست. بیل یکی از حاضران همیشگی باشگاه های گلف پایتخت اسپانیاست و قصد ندارد با اتمام قراردادش، اسپانیا را ترک کند. طبق این ادعا، بیل در صدد است تا پس از جدایی از رئال، همچنان در لالیگا به فوتبالش ادامه دهد و به یک تیم اسپانیایی دیگر ملحق خواهد شد. سانز مدعی شد که این تیم حتی می تواند بارسلونا یا اتلتیکو مادرید نیز باشد. در واقع بازیکنی در حد و اندازه های بیل، قطعا در صورت جدایی از رئال و تمایل به بازی در فوتبال اسپانیا، دو انتخاب بزرگ بیشتر نخواهد داشت.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بیل سومین قهرمانی لالیگای خود را امسال با رئال جشن خواهد گرفت و این شانس را دارد تا برای پنجمین بار با رئال چمپیونزلیگ را نیز فتح کند. رئال در نیمه نهایی باید به مصاف سیتی برود.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...