|
کدخبر: 168929

گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ استقلال ۰ – ۰ الاهلی

استقلال در شبی که می توانست با پیروزی در برابر الاهلی خیالش را از بابت صعود به دور بعد راحت کند، حالا با کسب تساوی باید از سد الشرطه عبور کند.

فوتبال گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ استقلال ۰ – ۰ الاهلی

با توجه به شکست الدحیل در برابر الشرطه، اکنون بهترین فرصت برای استقلال مهیا شده است تا با پیروزی برابر الاهلی، صعود به دور بعدی را قطعی کند.

در آخرین بازی از دور پنجم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، استقلال در استادیوم الجوهرة به مصاف الاهلی عربستان می رود. شاگردان فرهاد مجیدی در اولین دیدار خود در این رقابت ها، با نتیجه ۵ بر ۲ از سد این تیم عبور کردند ولی اکنون شرایط حریف کاملا متفاوت است.

در اولین بازی این گروه، در میان شگفتی همگان الدحیل در برابر الشرطه تن به شکست داد تا همه چیز برای صعود استقلال به صدر جدول مهیا باشد. با توجه به وضعیت جدول سایر گروه ها، استقلال با پیروزی در این بازی، به احتمال بسیار زیاد صعودش را به دور بعد قطعی خواهد مگر اینکه آبی پوشان در بازی پایانی با اختلاف گل های زیادی به الشرطه ببازند و تراکتور و النصر در بازی های روز پایانی به برتری دست یابند.

به هر حال الاهلی که میزبانی این گروه را برعهده دارد، برای انتقام شکست سنگین در برابر استقلال پای به زمین مسابقه می گذارد و آنها نیز دقیقا به اندازه شاگردان مجیدی شانس صعود از این گروه را دارند و به همین دلیل الاهلی به هیچ وجه حریف دست و پا بسته ای برای استقلال نخواهد بود.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان را در همین صفحه دنبال کنید:

بازی از هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گروه C؛ چهارشنبه: ۱۴۰۰/۰۲/۰۸؛ ساعت: ۰۰:۴۵

استادیوم: الجوهرة شهر جده عربستان / بدون تماشاگر

 

ترکیب استقلال:

    شید مظاهری

    عارف غلامی

    سیاوش یزدانی

    احمد موسوی

    هروویه میلیچ

    مهدی مهدی‌پور

    فرشید اسماعیلی

    آرش رضاوند

    وریا غفوری

    ارسلان مطهری

    مهدی قایدی

سرمربی: فرهاد مجیدی

 

ترکیب الاهلی:

    محمد العویس

    عبدالله حسون ترمین

    معتز الهوساوی

    محمد آل فتیل

    عبدالباسط هندی

    ادریس فتوحی

    الویس ساریچ

    نوح الموسی

    سلمان المؤشر

    عبدالرحمن غریب

    عمر السومة

سرمربی: لارنسیو ریجکمپ

 

لحظات حساس:

دقیقه ۹: پاس خوب وریا غفوری به قایدی رسید که مهاجم آبی پوشان با یک شوت خوب دروازه الاهلی را تهدید کرد که محمد العویس سنگربان الاهلی با واکنشی خوب این توپ را به کرنر فرستاد. کرنر ارسالی نیز با ضربه سر عارف غلامی همراه شد که این توپ را نیز العویس مهار کرد.

دقیقه ۱۶: یک ضربه ایستگاهی برای الاهلی به دست آمد که این توپ را عبدالرحمن غریب به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که رشید مظاهری با جایگیری خوب این فرصت خطرناک را با مشت دور کرد.

دقیقه ۲۴: یک شوت از پشت محوطه جریمه توسط عبدالرحمن غریب که رشید مظاهری آن را به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۲۸: ارسال خوب عبدالرحمن غریب به روی دروازه با ضربه سر عمر السومة همراه شد که این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹: یک کرنر ارسالی به روی دروازه با اشتباه مدافعین استقلال از آنها عبور کرد و به عبدالباسط هندی رسید که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه مظاهری برخورد کرد و به درون زمین بازگشت.

دقیقه ۴۳: هروویه میلیچ پشت محوطه جریمه صاحب یک فرصت شد که شوت او یا اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: ادریس فتوحی پشت محوطه جریمه صاحب یک موقعیت شد که شوت محکم او را رشید مظاهری به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۳+۴۵: فرشید اسماعیلی درون محوطه جریمه صاحب یک فرصت خوب شد که شوت او با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: یک ارسال خطرناک از سمت راست به روی دروازه استقلال با ضربه سر خطرناک عمر السومة همراه شد که شرید مظاهری با یک خروج خوب، به زیبایی این توپ خطرناک را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۶۸: شوت زیبای ادریس فتوحی از پشت محوطه جریمه با واکنش زیبای رشید مظاهری راهی کرنر شد. کرنر ارسالی نیز با ضربه سر محمد آل فتیل به پایه تیر دروازه استقلال برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۷۳: شوت سعید مهری از پشت محوطه جریمه زده شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۱: پاس سلطان مندش در پشت محوطه جریمه به عمر السومة رسید و شلیک پرقدرت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۸: یک ضربه ایستگاهی برای استقلال به دست آمد که این ضربه را وریا غفوری به سمت دروازه الاهلی زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...