|
کدخبر: 166706

ترکیب استقلال مقابل الشرطه اعلام شد

به نظر می رسد که فرهاد مجیدی با چند تغییر نسبت به بازی الاهلی، تیمش را به مصاف الشرطه عراق بفرستد.

فوتبال ترکیب استقلال مقابل الشرطه اعلام شد

استقلال پس از کسب یک پیروزی درخشان در دیدار نخست خود مقابل الاهلی عربستان، به مصاف تیم الشرطه عراق می رود که احتمال می رود رقیب اصلی آبی پوشان برای صعود از این گروه باشد.

در حالیکه روز گذشته سیدحسین حسینی در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شده بود، اما در دیدار بامداد فردا این رشید مظاهری است که درون دروازه آبی پوشان قرار خواهد گرفت. مظاهری که در بیشتر بازی های این فصل گلر ثابت تیمش بوده است، در بازی نخست مقابل نماینده عربستان خوب ظاهر شد هر چند در یک صحنه مرتکب اشتباه بزرگی شد ولی باز هم انتخاب نخست مجیدی برای حضور درون دروازه خواهد بود.

در خط دفاعی آبی پوشان نیز، سیاوش یزدانی که عملکرد خوبی مقابل الاهلی داشت، باز هم برای تیمش به میدان می رود. یزدانی احتمالا در بازی امشب مامور مهار گیلمن ریواس مهاجم خطرناک الشرطه باشد که سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا برای الهلال را دارد.

عارف غلامی زوج تشکیل دهنده یزدانی در خط دفاعی بازی گذشته بود اما محمدحسین مرادمند که در فرم خوب خود به سر می برد، توانایی این را دارد تا در کنار یزدانی برای آبی پوشان به میدان برود و مجیدی برای دیدار امشب ترجیح می دهد از یزدانی و مرادمند در خط دفاعی بهره ببرد.

مشکل محمد نادری برای حضور در این دیدار حل شده و او که در بازی با الاهلی عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه داد، در سمت چپ خط دفاعی تیمش به میدان می رود. وریا غفوری کاپیتان استقلال نیز همچون دیدارهای گذشته در سمت راست خط دفاعی انجام وظیفه می کند.

مسعود ریگی که در بازی های گذشته مهره ثابت استقلال در خط میانی بوده است، امروز نیز در پست هافبک دفاعی برای تیمش به میدان می رود. در دیدار گذشته سعید مهری در ترکیب اولیه آبی پوشان حضور داشت ولی برای این دیدار، مجیدی به آرش رضاوند اعتماد خواهد کرد.

هروویه میلیچ که در بازی گذشته مقابل الاهلی در ترکیب ثابت تیمش بود و عملکرد خوبی داشت، برای این دیدار نیمکت نشین می شود. سیداحمد موسوی در پست هافبک راست سورپرایز فرهاد برای این دیدار است. فرشید اسماعیلی نیز که در بازی با الاهلی بسیار درخشان ظاهر شد، در این بازی نیز برای تیمش به میدان می رود.

هر چند هر سه مهاجم استقلال در آمادگی به سر می برند ولی فرهاد مجیدی ترجیح می دهد ارسلان مطهری را در این بازی روی نیمکت گذاشته و از ابتدا با شیخ دیاباته در کنار مهدی قایدی بازی را آغاز کند.

ترکیب استقلال مقابل الشرطه:

با نظر فرهاد مجیدی، رشید مظاهری، وریا غفوری، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، هرویه میلیچ، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، دیاباته و مهدی قایدی یازده بازیکن استقلال در مصاف با الشرطه هستند.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...