|
کدخبر: 161877

نه بیت‌ کوین بخرید، نه هیچ رمزارز دیگری تا اینکه...

اگر قصد دارید در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنید حالا چه به صورت بیت کوین یا آلت کوین باید ۴ نکته مهم را حتما بدانید.

فناوری نه بیت‌ کوین بخرید، نه هیچ رمزارز دیگری تا اینکه...

در بازار ارزهای دیجیتال برخی از ارزهای دیجیتال هستند که بالای هزار درصد رشد داشته اند. اما سوالی که این روز ها برای بسیاری از افراد مطرح می شود این است که بیت کوین بگیرند و یا سایر ارز های دیجیتال که به آلت کوین شناخته می‌شوند.

اولین چیزی که باید در ابتدای کار بگوییم که بیت کوین چیست و آلت کوین چیست، آلت کوین ها به سایر ارز های دیجیتال غیر از بیت کوین گفته می شود. اگر قصد دارید در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنید حالا چه به صورت بیت کوین یا آلت کوین باید ۴ نکته مهم را حتما بدانید تا بتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید و با دیدی بازتر بتوانید سرمایه گذاری کنید.

۱- حتما در مورد وایت پیپر (white paper) ارزهای دیجیتال مطالعه کنید

اما وایت پیپر یا کاغد سفید چیست ؟ درواقع کاغذ سفید در آن درمورد کاری که آلت کوین مورد نظر قرار است در دنیای ارز های دیجیتال انجام دهد اطلاعات کاملی نوشته شده. برای همین لازم است قبل از خرید و یا بررسی یک ارز دیجیتال حتما وایت پیپر آن را مطالعه کنید.

۲- ارز بازار آلت کوینی که میخواهید بخرید را بررسی کنید.

برای پیدا کردن ارزش بازار یک ارز دیجیتال چه بیت کوین و چه غیر از بیت کوین می توانید به صرافی ها و یا سایر سایت های معتبر که ارزش بازار یک ارز دیجیتال را نشان میدهند مراجعه کنید. و میتوانید از این طریق رتبه بندی هر آلت کوین را بر اساس ارزش بازار آن پیدا کنید.

۳- نکته دیگر که باید به آن توجه شود شاخص BTC.D است.

این شاخص که به آن شاخص بیت کوین دامیننس گفته می شود در واقع به حجم تسلط بیت کوین در بازار اشاره دارد. از بیت کوین دامیننس به نفوذ و غلبه بیت کوین نیز تعبیر میشود.

این شاخص شرایط بازار بیت کوین را در برابر سایر ارز های دیجیتال را به ما نشان میدهد. این شاخص در واقع یک نمودار است که میتوانید آن را بر اساس دانش تحیلیل تکنیکال آنالیز کنید.

۴- تحلیل نمودار خود بیت کوین

چون این نماد یا دارایی در واقع ایده و پیشرو بازار ارزهای دیجیتال است. اگر بیت کوین ریزشی به دنبال داشته باشد سایر ارزهای دیجیتال نیز به دنبال آن دچار ریزش خواهند شد.

ارسال نظر