|
کدخبر: 180472

توضیحات حاجی میرزایی درباره واکسیناسیون معلمان

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم مدارس را در شروع سال تحصیلی آینده به صورت حضوری دایر کنیم، گفت: طبق وعده ای که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت به ما داده اند قرار است در مرداد ماه واکسیناسیون معلمان انجام شود و مطمئن هستم که این کار در مرداد ماه انجام می شود.

فرهنگ توضیحات حاجی میرزایی درباره واکسیناسیون معلمان

محسن حاجی میرزایی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون معلمان و بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید توضیح داد و در این باره اظهار کرد: طبق وعده ای که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت به ما داده اند قرار است در مرداد ماه واکسیناسیون معلمان انجام شود و بنده مطمئن هستم که این کار در مرداد ماه انجام می شود.

وی افزود: خوشبختانه خبرهایی که می رسد حاکی از آن است که هم تولید واکسن داخلی شتاب بیشتری گرفته و هم مقداری که از خارج تهیه کرده اند دارد وارد می شود و به سرعت آهنگ واکسیناسیون در کشور سرعت می یابد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم مدارس را در شروع سال تحصیلی آینده به صورت حضوری دایر کنیم گفت: چیزهایی که به علت غیرحضوری بودن مدارس از دست می دهیم زیاد است. آفت ها و آسیب هایی که به دانش آموزان وارد و آینده آنها را در معرض خطر قرار می دهد اقتضا می کند آنها بیش از این از مدرسه دور نباشند.

وی ادامه داد: تقریبا از اسفند۹۸ تا کنون به صورت متناوب و نامنظم دانش آموزان در برخی مناطق به مدرسه آمده‌اند و در بسیاری مناطق دیگر مدارس به طور کامل تعطیل بوده است. امیدواریم از مهرماه بتوانیم فعالیت آموزشی را به صورت حضوری آغاز کنیم.

 

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    اره هر چه رتبه بندی و فوق العاده را به اتمام رسوندی الان دیگه نوبت واکسن شده. بمیرید، خجالت هم نمیکشید. زودتر برید گورتون گم کنید.

  • سید محمد هاشمی ارسالی در

    با سلام چه عجب وزیر عزیزمان پیدا شد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...