|

بخوانید :

کدخبر: 55767

ماجرای کشف حجاب ستاره اسکندری + جزئیات

در فیلم منتشر شده،‌ ستاره اسکندری با پوشش متفاوت در حال خرید در یک فروشگاه لباس در ترکیه دیده می‌شود.

گسترش نیوز - سفر و پوشش ستاره اسکندری در ترکیه با انتشار یک فیلم از کشف حجاب او جنجالی شد. در این فیلم که از سوی یک زن گرفته شده است مدام با خطاب قرار دادن این بازیگر زن ایرانی به عنوان خائن با درگیری بین وی و ستاره اسکندری پایان یافت.

تشخیص دادن ستاره اسکندری در ابتدا با مشاهده فیلم کمی سخت است اما زنی که از وی فیلمبردار می‌کند و او را با خطاب "سلبریتی خائن" صدا می‌زند باعث عکس العمل ستاره اسکندری می‌شود!

پس از انتشار این فیلم گفت‌وگوی منتشر شده ستاره اسکندری در سال ۹۳ در مورد حجاب در فضای مجازی دست به‌دست می‌شود. ستاره اسکندری در این گفت‌وگو درباره حجاب می‌گوید: "من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی‌شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می‌طلبد. من شاید اگر در جامعه‌ای غیر از اینجا می‌بودم و زندگی می‌کردم هرگز در این عرصه پا نمی‌گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می‌کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد."

عده‌ای از کاربران با انتشار این بخش از گفت‌وگوی ستاره اسکندری به تناقض رفتار سلبریتی‌ها در داخل و خارج از ایران اشاره می‌کنند. مثلا کاربری به نام احمد نوشته: "ستاره در ایران و ستاره در ترکیه؛ این کجا و آن کجا"، سلبریتی‌ها منتظرن باد کجا بوزرد، همان جا می‌روند. امان از دورویی و نفاق و ناراستی"

برخی دیگر نیز به پایان کار ستاره اسکندری در تلویزیون اشاره می‌کنند. "کاربری نوشته با این روند دیگر بازیگری در تلویزیون نمانده است. همه دارند کشف حجاب می‌کنند"

کاربر دیگر نیز نوشته است: "در چند ماهه گذشته چهره‌های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند. عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه‌اش و حالا ستاره اسکندری …

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...