|
کدخبر: 51363

اختصاصی گستر‌ش‌نیوز؛

برگزاری دو رویداد معدنی بین‌المللی در کرمان

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی تجهیزات وابسته همزمان خردادماه امسال در کرمان برگزار می‌شود.

گسترش‌نیوز : ایران یکی از غنی‌ترین کشور‌های جهان در زمینه معدن و صنایع معدنی است.

namayeshgahkerman341.jpg

هر ساله هزینه‌های هنگفتی برای اکتشاف در پهنه‌های مختلف معدنی انجام می‌شود. فناوری و تکنولوژی در ساخت ماشین‌آلات معدنی و راهسازی یکی از مهمترین زیرساخت‌هایی است که می‌تواند علاوه بر اینکه هزینه‌های استخراج و اکتشاف را کاهش دهد، میزان بهره‌وری در معدن و صنایع معدنی را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید

کرمان یکی از بهشت‌های معدنی ایران است نه همه آن

فرآوی، نیاز مبرم ‌معدن و صنایع معدنی کشور

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی با شعار « فرآوی، نیاز مبرم ‌معدن و صنایع معدنی کشور» از تاریخ ۲۶ الی ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار خواهد شد.

این دو رویداد بین‌المللی با حضور نمایندگانی از کشور های ایتالیا، آمریکا، انگلیس، آلمان، کره جنوبی، ترکیه، چین، سوئد، روسیه، هلند، هند، جمهوری چک در فضای بالغ بر ده هزار متر مربع برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با گسترش‌نیوز پاسخ می‌دهد؛ حال ماشین‌آلات معدنی ایران چگونه است؟

نمایش توانمندی‌ها و محصولات

کرمان به عنوان یکی از قطب‌های معدنی کشور بسیاری از صنایع معدنی، متالوژی، فولاد، معدن، ماشین‌آلات صنایع معدنی را در خود دارد به شکلی که بسیاری از آن به عنوان قطب معدنی ایران یاد می‌شود.

در طول مدت برگزاری این دو نمایشگاه بین‌المللی که به طور همزمان برگزار می‌شود آخرین دست‌آوردهای حوزه معدن در بخش‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود.

شرکت‌های اقتصادی مهم در این شهر قدمتی چند ده ساله دارند و با حضور در این دو نمایشگاه‌ بین‌المللی از آخرین توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌ها بازدید می‌کنند و امکان سرمایه‌گذاری در صنایع برای صاحبان سرمایه و معادن و صنایع معدنی در قالب نشست‌ها و کارگروه‌ها به مشورت گذاشته می‌شود و در نهایت تفاهم‌نامه‌هایی امضاء می‌شود.

گفتنی است پایگاه خبری گسترش‌نیوز و روزنامه صمت پوشش خبری دو رویداد بین‌المللی کرمان شامل پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی تجهیزات وابسته را برعهده دارند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...