|
کدخبر: 167735

قیمت پژو پارس و تیبا در مسیر نزولی

قیمت خودرو همزمان با کاهش نرخ دلار در یک مسیر آهسته، اما پیوسته کاهشی حرکت می‌کند. تا جایی که نرخ بعضی از خودروهای پرطرفدار بازار مثل پژو پارس و تیبا ۲ بین ۳ تا ۵ میلیون تومان کاهش داشته است.

صنعت و معدن قیمت پژو پارس و تیبا در مسیر نزولی

نرخ خودرو طبق روند ریزشی که از اول هفته طی کرد در آخرین روز هفته هم با کاهش نرخ خودروهای پرطرفدار بازار همراه بود.البته این کاهش نرخ برای مدلهای مختلف پراید صدق نمی‌کند. چون پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ برعکس روند بازار که کاهشی است حرکت می‌کنند و در این هفته هیچ ریزش قیمتی نداشتند.

حتی پراید ۱۳۲ در روز گذشته ۱ میلیون تومان گران شده و به نرخ ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است. البته پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ هم ثبات نرخ داشتند و ارزانی و گرانی را به نام خودشان ثبت نکردند.

تیبا ۲ و تیبا صندوقدار در بازار چند؟

رصد بازار نشان می‌دهد خودروهای گروه تیبا در یکی دو روز گذشته کاهش نرخ چشمگیری را تجربه کرده‌اند به طوری که تیبا ۲ از ۱۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به نرخ ۱۳۱ تا ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است.

مدل صندوقدار این خودرو نیز حدود ۲ میلیون تومان ارزان شده است. این خودرو روز چهارشنبه با نرخ ۱۲۷ میلیون تومان معامله می‌شد، اما درحال‌حاضر حدود ۱۲۷ میلیون تومان نرخ دارد.

پژو پارس و پژو ۲۰۷ چقدر ارزان شدند؟

پژو پارس معمولی با اینکه در روزهای گذشته ثبات نرخ داشته است، اما دیروز حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان ارزان شد. درحال‌حاضر نرخ پژو پارس ساده مدل ۹۹ بین ۲۱۳ تا ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز روز گذشته حدود ۲ میلیون تومان کاهش نرخ داشته است و درحال‌حاضر به نرخ ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است. نرخ پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان دیگر ارزان شده است و درحال‌حاضر ۸۲۵ میلیون تومان نرخ دارد.

 

 

منبع: کاماپرس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...