|
کدخبر: 151000

پیام مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق برای دهه فجر

همچنین تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.

صنعت و معدن پیام مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق برای دهه فجر

سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت فرارسیدن 12 بهمن سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغازدهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام تبریکی منتشر کرد:

دهه فجر آن آئینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. ( مقام معظم رهبری مدظلة العالی )

۱۲بهمن؛ آغازین روز ایام الله دهه فجر، روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

مردم عزیز ایران در این روز‌ها در حالی به استقبال جشن‌ چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب می‌روند که دشمنان با ابزار مختلف و تحریم ها تمام تلاش خود را در جهت سیاه نمایی به کار گرفته اند، اما ملت ایران با تأسی از قیام عاشورا و قیام امام حسین (ع) با اقتدار و صلاحیت اوج عزت خود را نشان داده و با امید به آینده در چهل و دو سالگی انقلاب بر روی ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کرده و با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب و وصایای امام عظیم الشان تمامی تلاش خود را در جهت اعتلای ایران عزیز به کار خواهد گرفت.

همچنین تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.

امیدوارم به برکت این ایام و با اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین سرآغازی باشد تا بتوانیم بر بیماری منحوس کرونا که داغ بزرگی را بر دل ملتمان و همه کشورهای دیگر قرار داده فائق آییم و روزگارمان را به مانند گذشته عاری از بیماری و مصیبت گرداند.

اینجانب  در بهاری دیگر از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و شهیدان گرانقدر انقلاب، فرا رسیدن ایام دهه فجر را خدمت مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و مردم شریف ایران اسلامی به ویژه پرسنل خدوم شرکت سنگ آهن و مردم شهید پرور شهرستان بافق تبریک و تهنیت عرض نموده،عزت و اقتدار نظام اسلامی و سرافرازی ملت شریف ایران را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

منبع: به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛

ارسال نظر