|
کدخبر: 310262

رئیس جمهور آمریکا آب پاکی را روی دست غزه ریخت

رئیس جمهور آمریکا با این ادعا که حماس در اسرائیل مرتکب جنایت شده گفت: ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اسرائیل آنچه را که برای پاسخ به حملات حماس نیاز دارد، در اختیار دارد.

سیاست رئیس جمهور آمریکا آب پاکی را روی دست غزه ریخت

بایدن، رئیس جمهور آمریکا در تل آویو گفت که برای اعلام حمایت بی، چون و چرای آمریکا از رژیم صهیونیستی به تل آویو سفر کرده است.

به نقل از الجزیره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده سطح همکاری رژیم صهیونیستی با آمریکا را بی‌سابقه توصیف کرد

او گفت: می‌دانم که شما هم در تصمیم ما برای بازپس‌گیری افراد گروگان گرفته شده توسط حماس شریک هستید.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سفر بایدن را اولین سفر رئیس جمهور آمریکا در زمان جنگ به سرزمین‌های اشغالی دانست و گفت: جهان باید برای شکست حماس متحد شود.

بایدن نیز گفت: می‌خواستم به اسرائیل بیایم تا مردم آنجا و تمام دنیا بدانند که ما در کنار اسرائیل هستیم.

رئیس جمهور آمریکا با این ادعا که حماس در اسرائیل مرتکب جنایت شده گفت: ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اسرائیل آنچه را که برای پاسخ به حملات حماس نیاز دارد، در اختیار دارد.

بایدن با تکرار ادعا‌های دروغین سران رژیم صهیونیستی در باره حمله به بیمارستان غزه که بیش از ۵۰۰ شهید برجای گذاشته گفت: من از انفجار دیروز در بیمارستان باپتیست ناراحت و عصبانی بودم، به نظر می‌رسد که طرف مقابل پشت آن است نه شما. اما افراد زیادی وجود دارند که مطمئن نیستند. من به مردم اسرائیل به خاطر قهرمانی فوق العاده‌شان تبریک می‌گویم!

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد که اسرائیل باید به دفاع از خود ادامه دهد. او تاکید کرد: ما از اسراییل برای انجام این کار حمایت خواهیم کرد.

او گفت: جهان نظاره‌گر است تا ببیند ما چه خواهیم کرد و من مشتاق گفتگو‌های عمیق با شما هستم.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها