|
کدخبر: 310164

واکنش رئیس قوه قضائیه به بمباران بیمارستان غزه

رئیس قوه قضائیه در پیامی جنایت سفاکانه رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کرد‌‌.

سیاست واکنش رئیس قوه قضائیه به بمباران بیمارستان غزه

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه در پیامی جنایت سفاکانه رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کرد‌‌.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پس از سکوت و انفعال روزهای گذشته مجامع به اصطلاح حقوق بشری در برابر جنایات رژیم سفاک صهیونیستی، شب گذشته شاهد بودیم که این رژیم منحوس در آستانه ورود رئیس جمهور امریکا به سرزمین های اشغالی در جنایتی فجیع، بیمارستان المعمدانی غزه را بمباران کرد و صدها نفر از جمله کادر درمان، کودکان و زنان بی‌پناه را به شهادت رساند.

جنایت هولناک شب گذشته که دل‌های تمام آزادی‌خواهان جهان از جمله مردم نقاط مختلف ایران اسلامی را داغ‌دار کرد، اتمام حجتی بود بر تمام کسانی که به نوعی می‌خواستند بر جنایات این رژیم جعلی سرپوش بگذراند؛ ضمن آنکه اکنون به غیر از سردمداران این رژیم منحوس، مقامات آمریکایی نیز باید در مجامع حقوق بشری پاسخگو باشند.

یقینا این اقدام وحشیانه و وقیحانه صهیونیست‌ها، خشم مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان را بر سر سفاکان آوار خواهد کرد و آنان را به پایان خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.

با عنایت به حجم و گستره وسیع سبوعیت صهیونیست‌های انسان‌نما که جلوه‌ای از آن، شب گذشته در جنایت بیمارستان المعمدانی غزه رخ داد، ضروری است تمامی حقوقدانان و مجامع بین‌المللی، از سکوت و انفعال احتراز ورزند و برای محکومیت صهیونیست‌های غاصب و جانی و حامیان رذل و ریاکار غربی آنها، با تمام قوا به میدان آیند و اقدامات مجدانه و مقتضی را ترتیب دهند تا در صفحات تاریخ ننگ سکوت در برابر کودک‌کشی آشکار رژیم موقت صهیونیستی بر پیشانی‌شان نقش نبندد.

غلامحسین محسنی اژه‌ای

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها