|
کدخبر: 310151

ظریف خبرساز شد

وزیر امور خارجه پیشین ایران در واکنش به تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و بمباران یک بیمارستان در شب گذشته، در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مماشات با جنایت‌کاران جنگی اسراییلی که در واقع، نازی‌های تناسخ‌یافته امروزی هستند باعث تشدید توحش بی‌رحمانه شده است.

سیاست ظریف خبرساز شد

«محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه پیشین ایران در واکنش به تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و بمباران یک بیمارستان در شب گذشته، در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مماشات با جنایت‌کاران جنگی اسراییلی که در واقع، نازی‌های تناسخ‌یافته امروزی هستند باعث تشدید توحش بی‌رحمانه شده است.

ظریف با انتقاد از عملکرد جامعه بین‌المللی در این زمینه نوشت: شرم بر غرب. شرم بر سازمان ملل. شرم بر دنیا.

وزارت بهداشت در غزه سه‌شنبه شب اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی در جنایتی تازه، بیمارستان المعمدانی در مرکز نوار غزه را بمباران کرد.

پیام ظریف در پی این منتشر می‌شود که شب گذشته، وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که طبق برآوردهای اولیه، ۵۰۰ نفر از فلسطینیان در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه به شهادت رسیدند.

هم‌زمان با آن، آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که ۶ فلسطینی به دنبال بمباران مدرسه این سازمان در اردوگاه آوارگان المغازی در غزه به شهادت رسیدند.

فلسطینیان از شدت بمباران‌ها و بی‌خانمان شدن به مدارس سازمان ملل در نوار غزه پناه آورده‌اند، اما این مدارس هم به وسیله رژیم صهیونیستی بمباران می‌شوند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها