|
کدخبر: 197228

سریع‌ترین راهکار برای حل بحران آب زابل از نظر رئیسی

رئیس جمهوری در سفر به زابل گفت: برای حل موضوع آب زابل راهکاری که هزینه کمتری داشته، زودتر به نتیجه برسد، خیلی سریعتر جواب بدهد و مشکل مردم را حل کند مورد توجه است.

سیاست سریع‌ترین راهکار برای حل بحران آب زابل از نظر رئیسی

آیت‌الله سید «ابراهیم رئیسی» صبح روز جمعه در دومین روز از سفر خود به سیستان و بلوچستان با ورود به زابل بیان کرد: ابتدا لازم می‌دانم به مردم سیستان و بلوچستان سلام داشته و از این که نمی‌شود در این سفر آن دیدار‌ها و ملاقات‌هایی که باید در سفر‌های استانی داشته باشم با آنان برگزار کنم متاسفم.

رئیس جمهور اظهار داشت: سعی می‌کنیم به میزانی که مشکلی از جهت اصول بهداشتی نداشته باشد در منطقه با همکارانم حضور پیدا کنم و با همفکری مسوولان محترم محلی، نماینده، ولی فقیه و استاندار و مسوولان دیگر در جریان مسائل منطقه قرار بگیریم و برای هر کدام به یاری خدا راهکار‌هایی داشته باشیم.

دکتر رئیسی بیان کرد: همانطور که اشاره کردید یکی از دغدغه‌های منطقه زابل موضوع آب است و ما قبل از اینکه به این استان بیاییم یک نشست‌های داشتیم با همکاران راهکار‌هایی برای این موضوع وجود دارد و برای آن ۲ یا سه راهکار پیشنهاد شده است.

رئیس جمهور گفت: قرار است وزیر نیرو که ایشان نیز در این سفر همراه ما هستند با همراه مسوولان محلی و استاندار برای موضوعات فکر می‌کنند و ما هم دست به کار شویم و بتوانیم برای رفع دغدغه مردم گام جدی برداریم.

دکتر رئیسی تاکید کرد: پروژه راه‌آهن سیستان از مباحثی که مطرح شده و ان شاء الله آن را در این سفر بررسی می‌کنیم.

آیت‌الله رئیسی گفت: برای برخی از استان‌ها به دلیل مشکلاتی که دارند یک ویژگی قائل شدیم که استانداران آن بتوانند موضوع را سریع‌تر با دولت مطرح کنند و اختیارات ویژه داشته باشند که خودشان در استان مسائل را حل و فصل کنند که سیستان و بلوچستان جزو همین استان هاست.

 

 

 

منبع: میزان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...