|
کدخبر: 165751

شرط پسر آیت الله هاشمی برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰

غلامحسین کرباسچی گفت: آقای محسن هاشمی ظرفیت خوبی ازنظر اجرایی دارند منتها برای حضور دو شرط مطرح کرده که به نظر من معقول هم است.

سیاست داخلی شرط پسر آیت الله هاشمی برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰

 دبیر کل کارگزاران سازندگی درباره کاندیداتوری ظریف، جهانگیری و محسن هاشمی، اظهارکرد: آقای ظریف چندین بار با تأکید گفته است که کاندیدا نمی‌شود، ملاک هم‌نظر خودشان است، آقای جهانگیری هم تا جایی که اطلاع دارم تاکنون چیزی اعلام نکرده‌اند؛ البته در دولت افراد دیگری مانند آقای اردکانیان و آقای زنگنه هم مطرح بودند.

غلامحسین کرباسچی افزود: آقای محسن هاشمی ظرفیت خوبی ازنظر اجرایی دارند منتها برای حضور دو شرط مطرح کرده که به نظر من معقول هم است، این دو شرط این بود که خود را به‌عنوان کاندیدای منفرد و مستقل مطرح نمی‌کند و اصلاح‌طلبان بخواهند که بیاید و دوم اینکه مشکلی در بحث صلاحیت نداشته باشد. ایشان اکیداً معتقد است که به خاطر حضور در یک کرسی فضا دوقطبی و اختلاف نشود.

کرباسچی در خصوص توافق بر سر کاندیداتوری علی لاریجانی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: به نظر من ایشان نیروی ارزشمندی است و خدمات بسیاری به کشور کرده است و ممکن است در دوره‌های مختلف نقدهایی به ایشان وارد باشد. برداشت و نقل‌قول خانم هاشمی ازاینجا ناشی شده بود که من در دوره‌ای که کاندیدای قم در مجلس بود و در مقابل ایشان نیروهای تند سیاسی بودند، من در مجمع مدرسین و اصلاح‌طلبان قم گفتم که آقای لاریجانی، شخصیتی نیست که ما او را رها کنیم؛ با توجه به نقشی که ایشان می‌تواند در مجلس و حل مشکلات کشور داشته باشد.

 

منبع: مشرق
  • ناشناس ارسالی در

    شما ها بازیچه هستید که مارا پای صندوق را ی بکشانید ولی ایندفعه خواب دیدید خیر باش ه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...