|

بخوانید :

کدخبر: 214322

طلاق با شقایق دهقان چه کرد + عکس

شقایق دهقان بازیگر خوب کمدی کشورمان پس از حرف و حدیث‌های فراوان، چندی پیش اعلام کرد که از همسر سابقش مهراب قاسمخانی جدا شده است.

شقایق دهقان از بازیگران سرشناس کشورمان است. شقایق دهقان با مهراب قاسمخانی ازدواج کرده بود. حاصل ازدواج شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی یک پسر به نام نویان بوده است. مدتی است که شقایق دهقان عکس هایی از خود به تنهایی منتشر می کند چراکه مهراب قاسمخانی و شقایق دهقان ازهم جدا شده اند.

شقایق+دهقان

این عکس که از شقایق دهقان منتشر شده نشان دهنده اوضاع روحی اوست که احتمالا در شرایط مساعدی نیست. امیدواریم حال این بازیگر خوب به زودی خوب شود.

شقایق دهقان بازیگر طنز و بانمک ایرانی است که با وجود اینکه سال هاست در تلویزیون فعالیت دارد نه سینما، اما معروف و محبوب نیز هست. بازیگرانی مثل سحر قریشی بیشتر سعی دارند تا با حواشی سینما خود را بالا بکشند اما شقایق دهقان توسط هنر خود توانست به این جایگاه برسد.

شقایق دهقان از شروع ویروس کرونا تا به حال سه بار مبتلا شده و آخرین بار هم چند روز پیش بود که با حالی ناخوش ویدیویی از خود منتشر کرد و اعلام کرد حالش بسیار وخیم است اما مدتی می شود که خانم بازیگر خوب شده اند و خبر خوب شدنش را هم با انتشار فیلمی از رقص و آوازش با آهنگ هایده نشان داد.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...