|

بخوانید :

کدخبر: 214349

پیش بینی مهم از قیمت خودرو / گرانی در راه است؟

مذاکرات، بازار خودرو را راکد کرده، هر چند بازار خودرو قفل است و خریدار و فروشنده‌ای وجود ندارد اما گویا ابهامات و عدم تصمیم‌گیری درباره واردات، قیمت خودرو را در بازار ایران بالا برده است. آیا روند افزایشی قیمت خودرو تا پیش از مذاکرات ادامه‌ دارد؟

خودرو پیش بینی مهم از قیمت خودرو / گرانی در راه است؟

در شش روز اخیر بازار خودرو وارد کانال قیمتی عجیبی شد و به نوعی رکورد قیمت پراید شکست. اما چرا خودرو در بازار ایران گران شد؟

فعالان بازار می‌گویند دو عامل در افزایش قیمت خودرو نقش داشته است. نخستین عامل کاهش عرضه خودروهای ایرانی بوده و دومین عامل، ابهامات درباره آینده واردات خودروهای خارجی که بازار خودرو را با سردرگمی مواجه کرده است.

در همین حال رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو مشهد با اشاره به پیش‌بینی خود درباره آینده بازار خودرو می‌گوید: رکود تورمی در بازار خودرو حکم‌فرما شده است. پیش‌بینی می‌شود در هفته آینده و پیش از مذاکرات روند رشد قیمت خودرو به طور موقت متوقف شود.

حمیدرضا حیدری توضیح داد: البته یک فاکتور اساسی در قیمت خودروهای ایرانی قیمت دلار است. چنانچه قیمت دلار رشد چشمگیری نداشته باشد قیمت خودروها نوسان اندکی دارد.

منبع: تجارت نیوز
  • محسن ارسالی در

    مملکت افتاده دست دلالها اگه رییسی دو سه نفر از دلالهای اصلی که باعث افزایش قیمته ا هستند را در جلوی چشم مردم تیرباران کنه بقیه دلالها حساب کار دستشون میاد.اینها جانم و چشمم و لطفا نمیفهمند.

  • ناشناس ارسالی در

    چرا دوست داردید مردم را در فشار بگذارید بسه گرانی به دشمن کمک می کنید که دشمنان کشور را خوشحال کنید تا کی دستور از چه کس ی می گیرید چرا از نظر قیمت ثبات پیدا نمی کند مرگ بر منافقین

  • ناشناس ارسالی در

    یعنی خدا از مسببین این گرونی ها نگذره که مردم بیچاره کردن .تنها چیزی که در این م ملکت زیاد شد دروغ و کلاهبرداری دلال بازی بود و بس یعنی اگر یه ایمانی هم وجود داش ت با این ریا کاری ها و ....از بین رفت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...