|

بخوانید :

کدخبر: 213804

قیمت ارزان ترین هاچ بک های بازار خودرو + جدول

در بین خودروهای هاچبک موجود در بازار که هنوز نسخه صفر کیلومتر آنها موجود است، لقب ارزان‌ترین همچون همیشه متعلق به پراید ۱۱۱ است با اینکه حدود ۲ سال است از تولید آخرین نسخه آن گذشته است و بعد از این خودرو با اختلاف خیلی کمی تیبا ۲ هاچ بک حضور دارد.

خودروهای هاچبک به دلیل کوچکتر بودن نسبت به خودروهای سدان معمولا برای شهرهای شلوغ و پرترافیک مناسب هستند. این خودروها در ایران غالبا درسایز کوچک تولید می‌شوند و برای تردد در شهر شلوغی همچون تهران مناسب‌تر هستند.

قیمت خودروهای هاچ بک

در بین خودروهای هاچبک موجود در بازار که هنوز نسخه صفر کیلومتر آنها موجود است، لقب ارزان ترین همچون همیشه متعلق به پراید ۱۱۱ است با اینکه حدود ۲ سال است از تولید آخرین نسخه آن گذشته است و بعد از این خودرو با اختلاف خیلی کمی تیبا ۲ هاچبک حضور دارد. بعد از این دو خودرو محصول دیگر شرکت سایپا یعنی کوییک دنده ای حضور دارد که در مدل ۱۳۹۹ تفاوت قیمت جزیی نسبت به دو خودروی دیگر دارد.

بعد از محصولات ارزان قیمت سایپا مشاهده می‌شود که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با حدود ۷۵ میلیون تومان بیشتر قرار دارد و جایگاه بعدی به برلیانس اچ ۲۲۰ دنده ای اختصاص دارد. درخصوص گرانترین خودروی هاچبک تولید داخلی موجود در بازار به گزینه های نسبتا جالب می‌رسیم.

رنو ساندرو معمولی اتومات که از سال ۱۳۹۸ تولید آن در پارس خودرو متوقف شده است ولی هنوز نسخه‌های صفر کیلومتر آن در بازار پیدا می‌شود قرار دارد. رتبه دوم گرانترین‌ها مربوط به پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک هست که فول ترین مدل در گروه پژو ۲۰۷ به حساب می‌آید. جایگاه سوم هم از آن برلیانس اچ ۳۲۰ اتومات با موتور ۱٫۶۵ لیتر است.

قیمت-خودرو-هاچ-بک

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...