|
کدخبر: 187786

پرچمدار پورشه ماکان ۲۰۲۰ رونمایی شد

از آپشن‌های استاندارد برای تریم GTS سال ۲۰۲۲ باید به سیستم ترمز بهبود یافته، سیستم تعلیق بادی تطبیقی، کاهش ارتفاع سیستم تعلیق و بهبود عملکرد آن به میزان ۱۵ درصد در مقایسه با GTS مدل ۲۰۲۱ اشاره کرد.

خودرو پرچمدار پورشه ماکان ۲۰۲۰ رونمایی شد

همزمان با انتشار تصاویر پورشه ماکان ۲۰۲۲، اطلاعات دقیق تری در رابطه با این محصول باکیفیت در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.

ماکان از سال ۲۰۱۴ تا کنون روی خط تولید قرار دارد و در مدل ۲۰۲۲ مهم‌ترین رویداد را باید به حذف تریم Turbo بدانیم. با این تغییرات، اکنون GTS پرچمدار ماکان ۲۰۲۲ است که در آن از پیشرانه ۲.۹ لیتری ۶ سیلندر توربودوقلو دقیقا مشابه تپنده مورد استفاده در تریم Turbo سال ۲۰۲۱ استفاده شده با این تفاوت که میزان خروجی از ۳۷۵ به ۴۳۴ اسب بخار افزایش یافته است.

پورشه یک پکیج اسپرت با نام "اسپرت کرونو" را نیز به شکل آپشن برای این محصول خود در نظر گرفته است. در آزمایش ها، ماکان جی تی اس ۲۰۲۲ اسپرت کرونو طی ۴.۱ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت رسیده است.

تقویت پیشرانه شامل سایر تریم‌های ماکان ۲۰۲۲ نیز می‌شود. در تریم پایه موتور توربوشارژ ۲ لیتری ۴ سیلندر اکنون ۲۶۱ اسب بخار خروجی و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد که در مدل ۲۰۲۱ خروجی برابر با ۲۴۸ اسب بخار است.

اکنون تریم S در مدل ۲۰۲۲ جایگزین GTS مدل ۲۰۲۱ می‌شود زیرا این تریم با موتور ۶ سیلندر، جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه و سامانه تمام چرخ محرک برابر با ۳۷۵ اسب بخار خروجی دارد.

از آپشن‌های استاندارد برای تریم GTS سال ۲۰۲۲ باید به سیستم ترمز بهبود یافته، سیستم تعلیق بادی تطبیقی، کاهش ارتفاع سیستم تعلیق و بهبود عملکرد آن به میزان ۱۵ درصد در مقایسه با GTS مدل ۲۰۲۱ اشاره کرد.

در پکیج اسپرت کرونو که بدان اشاره کردیم علاوه بر جزییات اسپرت ظاهری باید به تورک وکتورینگ پلاس، رینگ‌های تیره براق ۲۱ اینچی، صندلی اسپرت با تنظیم ۱۸ جهته و... اشاره کنیم.

در رابطه با داخل کابین نیز نمایشگر ۱۰.۹ اینچی لمسی و ساعت آنالوگ از جذابیت هایی هستند که جزییات باکیفیت پورشه را همراهمی خواهند کرد.

در زمینه ایمنی نیز مواردی شامل دستیار پارک، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط و سایر امکانات روز، مدل ۲۰۲۲ را همراهی می‌کنند.

قیمت پایه ماکان ۲۰۲۲ از ۵۴۹۰۰ دلار آغاز می‌شود. تریم S نیز از ۶۵۴۰۰ دلار و تریم GTS از ۷۹۰۰۰ دلار از ابتدای سال آینده میلادی پیش روی مشتریان قرار خواهند داشت.

 

منبع: عصر ایران

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...