|
کدخبر: 152936

شاهکار جدید لامبورگینی رونمایی شد + تصاویر

لامبورگینی اوروس ۲۰۲۱ تقریباً از هر لحاظ، طراحی فوق العاده‌ای دارد و این دقیقاً همان چیزی است که انتظار می‌رود، هنگام ساخت یک ابرخودرو افسانه‌ای ساخته شود.

خودرو شاهکار جدید لامبورگینی رونمایی شد + تصاویر

نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی شد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود.

بی تردید لامبورگینی اوروس یکی از سریع‌ترین کراس اوورهای حال حاضر جهان به شمار می‌رود. این خودرو که نخستین شاسی بلند تولید انبوه سنت آگاتایی‌ها به حساب می‌آید، در دسامبر ۲۰۱۷ رونمایی شده و از همان بدو ورود به بازار توانسته به لحاظ فروش بسیار موفق عمل کند.

لامبورگینی2

اکنون منصوری از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود.

لامبورگینی اوروس ۲۰۲۱ تقریباً از هر لحاظ، طراحی فوق العاده‌ای دارد و این دقیقاً همان چیزی است که انتظار می‌رود، هنگام ساخت یک ابرخودرو افسانه‌ای ساخته شود. ابعاد بدنه کنده کاری شده و این هیولای ایتالیایی ۶۴۱ اسب بخار قدرت دارد، در واقع، این سریعترین شاسی بلندی است که ساخته شده است.

در حالی که ابرخودرو‌های این شرکت یعنی آونتادور و هوراکان خودرویی ۲ نفره هستند، اما Urus می‌تواند تا پنج مسافر را درون خود جا دهد. فضای بار بسیار خوبی در این خودرو طراحی شده است و این خودرو توانایی یدک کشیدن تریلر و مقابله با موانع آفرود را دارد.

مطمئناً، نرخ این خودرو بالا خواهد بود. با وجود اینکه برخی از قطعات آن با آئودی Q۸ مشترک است، اما اوروس ۲۰۲۱ عنوان سریعترین شاسی بلند را از آن خود کرده است.

لامبورگینی با دادن گزینه‌های رنگ آمیزی وحشیانه‌تر، اوروس ۲۰۲۱ را غیرقابل تصور می‌کند، اوروس اکنون با رنگ‌های سبز روشن، نارنجی یا زرد در دسترس است. این کیت همچنین چرخ‌های ۲۳ اینچی متضاد و همچنین قطعات تزئینی مشکی را بر روی سقف، دیفیوزر عقب و اسپویلر اضافه می‌کند.

لامبورگینی3

روکش داخلی کابین با پوشش داخلی Giallo Inti (زرد)، Arancio Borealis (نارنجی) یا Verde Mantis (سبز) پوشانده شده است. در کنار چندین انتخاب رنگ تازه دیگر، بزرگترین لامبو اکنون دارای کمک استاندارد راننده (کنترل کروز تطبیقی ​​و نظارت بر نقاط کور) و سایر ویژگی‌های استاندارد و اختیاری دیگر است.

اوروس ۲۰۲۱ نیز گرانترین خودرویی است که تولید شده و ۱۰۶۸۳ دلار اضافی برای نرخ اولیه آن جمع شده است. این ممکن است تنها چیزی باشد که در مورد Urus مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر