|
کدخبر: 146944

خودرو در بازار ارزان شد + جدول قیمت

موتمنی گفت: نرخ خودروهای وارداتی هم به موازات نرخ خودروهای داخلی کاهش یافته است و پیش‌بینی می‌شود این کاهش قیمت‌ها ادامه دار باشد.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: قیمت‌ها در بازار خودرو به شدت عقب نشینی کرده است. چند وقت است که نرخ خودرو به شدت روند نزولی گرفته است و شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم به طوری که نسبت به هفته گذشته قیمت‌ها ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان کاهش داشته است.

او بیان کرد: نرخ خودروهای وارداتی هم به موازات نرخ خودروهای داخلی کاهش یافته است و پیش‌بینی می‌شود این کاهش قیمت‌ها ادامه دار باشد.

تعداد معاملات نیز به همان نسبت کاهش یافته است چرا که این کاهش باعث می‌شود خریداران از خرید خودداری کنید و به همان میزان فروشنده‌ها نیز به علت اینکه خودرو را به نرخ بالاتر خریداری کرده‌اند از فروش خودداری می‌کنند.

موتمنی ادامه داد: آزاد‌سازی واردات خودرو می‌تواند تاثیرات زیادی در بازار خودرو داشته باشد، اگر واردات آزاد شود ممکن است قیمت‌ها مجدد کاهش یابد. از طرفی با توجه به اینکه نرخ دلار هم رو به پایین است می‌تواند گفت که قیمت‌ها رو به کاهش خواهد رفت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: وزیر صمت هم وعده داده است که به زودی قرار است واسطه‌ها و دلالان از بازار خودرو حذف شوند و اگر این اتفاق رخ دهد قیمت‌ها مجدد روند کاهشی خواهند داشت.

 

نام خودرو  قیمت (تومان)
پژو ۴۰۵ ۱۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو پارس  ۲۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۸۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ۲۴۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ مدل(v8) ۲۴۸.۰۰۰.۰۰۰
سمند  ۱۷۵.۵۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۴۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای  ۲۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱  ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۱۱ ۱۱۹.۰۰۰.۰۰۰
تیبا صندوقدار  ۱۰۹.۰۰۰.۰۰۰
تیبا ۲ ۱۲۲.۵۰۰.۰۰۰
ساینا  ۱۲۶.۰۰۰.۰۰۰
کوییک  ۱۳۶.۵۰۰.۰۰۰

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  • جهان ارسالی در

    سایپا از بی توجهی مسئولین سو استفاده کرد ه و خودرویی که طبق قرعه کشی قرار بوده آب ان تحویل دهد با دریافت 25درصد افزایش قیم ت هنوز 99/10/22 تحویل نمی دهد . پیش کی شکایت ببریم...

  • ناشناس ارسالی در

    این ماشین های تولید داخل فقط برای مردم ب دبختی. که اطلاعات. باکیفیت آن ندارن ساخت ه شده که با. بدبختی پول درمی آورن. بادست خود نامه قتل خود را امضاء نکنند والا هی چکدام انسولین ماشین داخلی سوار می‌شوند آ قازاده همون همه با ماشینهای آن چنان‌ دور دور نزنند واگر تصادف کنند با پرتویی تما م میگویند دیه اش را میدهم این افراد چطور ی. به فکر مردم بدبخت هستند مال مردم خوره ا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...