|
کدخبر: 122142

خبر بد برای برندگان قرعه کشی خودروها

مراسم قرعه‌کشی خودرو با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهاد‌های ذیربط برگزار شد. در این مراسم هم افراد واجد شرایط و هم افراد فاقد شرایط شناسایی شدند و پس از جداسازی این دسته از افراد مراسم برگزار شد.

خودرو خبر بد برای برندگان قرعه کشی خودروها

افراد واجد شرایطی که در این مراسم برنده شدند، می توانند تا ۷۲ ساعت مبلغ مورد نظر را واریز کنند و طی مراحلی و بعد از گذشت مدت زمانی خودروی خود را تحویل بگیرند، اما در اینجا برای برخی افراد زنگ خطر به صدا در می آید چرا که آنها واجد شرایط نبوده اند و سیستم به اشتباه آنها را تشخیص داده است، هر چند که برخی می گویند سیستم خود به اشتباه افراد را انتخاب می کند.

برندگان این قرعه کشی هیجان انگیز برای ثبت نام اقدام می کنند؛ غافل از اینکه نمی دانند یکی از شروط این ثبت نام را ندارند. آنها باید برای جداسازی یارانه خانوار جدید خود به سازمان هدفمندی مراجعه می کردند که نکرده اند و باعث شده سیستم آنها را با خانواده پدری بشناسد!

حالا برای پیگیری به ایران خودرو می روند، کارخانه ای که قرار است خودروی خود را از آن تحویل بگیرند. پس از پیگیری های مستمر متوجه می شوند که از لیست حذف شده اند و اکنون با یک برگه جدید در دست مواجه هستند، "اقرار نامه ای برای اعلام رسمی از لغو برنده شدن در قرعه کشی"!

محمدی یکی از متقاضیان خرید خودرو از ایران خودرو حدود یک ماه و نیم پیش در مرحله دوم قرعه کشی ایران خودرو شرکت کردم و برنده یک دستگاه شدم اما برای ما پیامکی آمد که مبلغ مورد نظر را واریز نکنید.

او بیان کرد: دلیل آن را که پرسیدیم و زنگ زدیم گفتند شما اسمتان از لیست برنده‌ها خارج شده است، زمانی که دلیل را پرس و جو کردیم گفتند، چون یکی از افراد خانواده شما پلاک خودرو به نام دارد، به همین دلیل اسم شما از لیست حذف شده است.

این متقاضی گفت: در صورتی که نه من و نه همسرم پلاک به نام نداریم؛ زمانی که پیگیری کردیم متوجه شدیم آنها از سازمان هدفمندی یارانه‌ها استعلام گرفته اند و در آنجا، چون اسممان از خانواده پدری خارج نشده و پدر همسرم خودرو به نام دارد، بنابراین اکنون خودرو به ما تعلق نمی‌گیرد.

محمدی گفت: ما در پی این موضوع اعتراض کردیم و به دنبال این شکایت متوجه شدیم که افراد دیگری به این مشکل بر خورد کرده اند که ما با ۱۵۰ نفر از آنها آشنا شدیم.

این متقاضی ادامه داد: به گفته خود مسئولان ایران خودرو حدود پنج هزار و ۴۳۱ نفر به این مشکل برخورد کرده اند. ایران خودرویی‌ها گفتند ما خودمان مشکل را برطرف خواهیم کرد و نیاز به پیگیری شما نیست.

محمدی افزود: از آن زمان تاکنون حدود یک ماه است که گذشته و سوال ما این است که در زمان ۲۴ ساعت چطور توانستند ۲ هزار نفر را استعلام بگیرند، اما حذف شدگان را نمی‌توانند مجدد استعلام بگیرند.

او افزود: در پیگیری‌های اخیر ما در مورد این موضوع، گفتند به ما وقت دهید تا این موضوع را پیگیری کنیم. اکنون برایمان پیامکی آمده که مدارکی را که مورد اعتراض است را بیاورید تا بتوانیم مجدد از ثبت احوال استعلام بگیریم.

این متقاضی تشریح کرد: در کنار آن برایمان شرطی گذاشتند مبنی بر اقرار نامه‌ای که باید امضا کنیم. در آن اقرار نامه ذکر شده که ما به این موضوع شکایت نداریم و هر تصمیمی که ایران خودرو بگیرد ما آن را انجام خواهیم داد. اکنون خود این اقرارنامه جای سوال دارد؟ می‌گویند اگر ما استعلام بگیریم چه غلط باشد و چه درست شما هیچ حقی ندارید.

تغییر روش در استعلام پلاک فعال خانوار!

یک منبع آگاه در خصوص استعلام مجدد برندگان قرعه کشی ایران خودرو، گفت: برای این دسته از متقاضیانی که در مرحله دوم قرعه کشی شرکت کردند و از لیست حذف شده اند، قرار است مجدد استعلام گرفته شود. در مرحله قبل از سازمان هدفمندی یارانه ها استعلام گرفته شده اما این بار قرار است از سازمان دیگری استعلام گرفته شود.

او بیان کرد: هر کاری یک سیکل قانونی دارد که باید سپری شد. اکنون منتظر هستیم تا از مدیریت بالا دستور بگیریم و تا چند روز دیگر نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

عدالت در توزیع و واقعی کردن تقاضا!

مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: محدودیت نداشتن خودرو در خانواده فقط برای طرح فروش فوق‌العاده وجود دارد. این طرح که تحویل ۳ ماهه دارد با شعار عدالت در توزیع و واقعی کردن تقاضا ایجاد شده است، پس اولویت ما در تحویل خودرو خانواده‌هایی هستند که خودرو ندارند.

معاون امور صنایع وزارت صمت ادامه داد: این موارد باید بررسی شود و علاوه بر این که در موارد بعدی اصلاح می‌شود در قرعه کشی فعلی هم قابل بررسی هستند. خودروساز‌ها می‌توانند با نهاد‌های ذیربط مشکل را بررسی و آن‌ را رفع کنند.

صادقی نیارکی تشریح کرد: حدود ۱۵۰ هزار دستگاه تعداد معوقات ماست که نسبت به سال گذشته به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است چرا که میزان پیش فروش‌ها در سال گذشته بسیار کاهش پیدا کرد و خودروی بیشتری تولید شد تا مشکلات این حوزه کنترل شود.

او گفت: ۴ ماه ابتدایی امسال ۲۰ درصد رشد در تولید و ۱۵ درصد رشد در تحویل خودرو داشته ایم، از طرفی تعداد خودرو‌های ناقص ما ۳۰ درصد کاهش پیدا کرده است. با این روند تا دو ماه آینده خودروساز‌ها تمام معوقات تک خودرویی خود را تحویل خواهند داد.

زوجین جوان گوش به زنگ باشید؛ سریعا یارانه خانواده جدید خود را از خانوار پدری جدا کنید

یک مقام مسئول در پاسخ به سوالی مبنی بر بروز مشکل ثبت نام خودرو و دریافت آن برای زوج‌های جوان، گفت: این موضوع ارتباطی به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ندارد. زوج‌های جوان باید با مراجعه به پیشخوان و پلیس +۱۰ نسبت به جداسازی حساب یارانه‌ای خود اقدام کنند.

وی افزود: در هیچ یک از ثبت نام‌های دولتی این شرط اجرایی نمی‌شود و به نظر می‌رسد که خودروساز‌ها قصد دست به سر کردن برندگان را دارند.

اما سوالی که اکنون پیش می آید، چرا در ابتدا برای شناسایی هر خانوار و بررسی پلاک فعال در آنها از سازمان ثبت احوال استعلام نگرفتند و از سازمان هدفمندی یارانه ها اقدام کردند، موضوعی که بسیاری از خانواده ها با آن به مشکل بر خورده اند!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • ایرانی جانم فدای وطنم ارسالی در

  با سلام به نظر بنده شما برای هر خانوار مثل قدیم کوپن بدین خیلی خوب تر و بنحو مردم هم هست . بابا جمع کنید این کاسه کوزه را مردم را سر کار گذاشتید، ماشین ها را در پارکینگ هایتان دپو کردید و بازار گرمی میکنید، مگر سهمیه روغن و برنج میدهید،اوایل انقلاب لوازم خانگی قرعه کشی میکردن الان آن روزها برگشته که مردم خبر ندارن؟

  • فرهاد ارسالی در

   اونایی که این قوانین را میزارن یافامیل آقای طبری هستن یادوست وهمکار چونایشان وقتی سرکاربودن مثل اینها خیلی دقت داشتن که حقی ناحق نشه

  • ناشناس ارسالی در

   خب من بابام ماشین داره من ندارم ی جوانم با حقوق کم چرا نباید بتونم شرکت کمک

  • محمدرضا ارسالی در

   همش دروغه،دروغ گوهای بزرگ
   من حاضرم تو یه تریبون زنده حساب کنم که با این تیراژ تولید،شما خودتون دارین ماشینو دست دلالای خودتون میرسوند نه مردم عادی.

  • ناشناس ارسالی در

   سلام
   چه هدفی مد نطر است.. اگر عرضه را به بالانس تقاضا برسانیم با واردات خودرو هم سنگ ساخت داخل خواهید دید نه قرعه کشی می خواد وخیلی از این مسائل که باب کردید از سکه می افتد.

  • ناشناس ارسالی در

   هممون سرکاریم‌

 • ناشناس ارسالی در

  مرده شورتونو ببرن
  آخه قرعه کشی خودرو چه ربطی به یارانه داره .دزدای پلید کس کش

  • ناشناس ارسالی در

   این یک سیاست هست مردم رو اذیت کنن سیاست ولع راه انداختن تا مردم روی بیارن دلالی مقصر مردم نیستن هرکسی هم دنبال خرید فروشه از بدبختیه مشکل ایراد کار از راس هست که به خودرو سازها بها داده چون منفعتش رو دربر داره هروقت رئیس جمهوری آمد که واقعا بفکر مردم بود کاسه کوزه این رأیت های تازه به درون رسیده هم چیده میشه شاه می‌فهمید که وزیر رأیت زاده نمیگذاشت گدا صفت نمیگذاشت اما اسلام با همه خوبیهاش اینش بده که رأیت زاده رو با خان زاده یکی میدونه

  • علی ارسالی در

   مرده شور کسی رو ببره که تو این قرعه کشیا شرکت میکنه
   اوضاع همینه تا وقتی شرکت کنید

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی این شرط ها مسخره اس برای برنده شدن در قرعه کشی خودرو بعد جالب اینجاست خودروها فقط به مافیای خودرو برای معامله کردنشون تعلق میگیره

 • ح ارسالی در

  همش رانت رانت رانت من که باشه بچه قدیم قد خودرو ندارم چی میشه ی عده خودرو ارزون میگیرن ابزارآلات میفروشن

 • امیررضا ارسالی در

  به نظرم هدف اصلی از ایندست کارها بی عزتی و بی احترامی به ملت هستش . مرگ بر خود ما که برای آشغالهای لگن شما سر و دست می شکنیم . ننگ بر ما آخه این همه ذلت هم مگه میشه

 • نوری ارسالی در

  گو به قبر پدرتون با این بازی هایی که مردم خاک تو سر رو هر روز گول میزنید

 • فاطمه ارسالی در

  تقصیر ما مردم احمق ک صف کشیدن واسه ثبت نام از ماست که برماست .....نکنید بابا ی بارم شده متحد باشید نمیمیرید از بی ماشینی

  • ناشناس ارسالی در

   به خدا راست میگه نخرید به گو خوردن میوفتن

 • مهنازسلیمانی ارسالی در

  آخه خود فرد پلاک فعال ب نامش نباشه چ ربطی ب بقیه اعضای خانواده دارید....
  واقعا مسخرس

 • مردباغیرت ایرانی ارسالی در

  بدبختی اینه

 • سعید ارسالی در

  مقصر اصلی ما خود مردم هستیم که هر روز به این آشغالهای کثیف و دزد و اشک صفت سواری میدیم......
  وقتی مثل گدا و گشنه ها میریم صف میبندیم آخرعاقبتشم میشه این>>>>>>>>>>>>>

 • خسرو ارسالی در

  یکبار مثل آ دم بگید اگر خانواده ای ماشین داره ماشین نمی تواند بگیرد والسلام

  • ناشناس ارسالی در

   این شرط ماشین داشتن خانواده فقط برای ایرانخودروست؟چون پدرم ماشین داره و به اسم مادرم از سایپا یه ماشین دراومده

  • ناشناس ارسالی در

   چرا پیام من رو ثبت نمیکنید

 • ناشناس ارسالی در

  تو استرالیا با ۱۰۰ میلیون تومان میشه دو تا ماشین خوب خرید نه یه پراید آشغالی ،ماشین خوب .
  تازه منت مشتری رو هم می کشن .
  چون اونجا اختلاسگر و دزد نداره که خون مردم رو تو شیشه کنه .
  از این عملکردتون معلومه کیا پشت میز میشینن .به جای استعلام از ثبت احوال از سازمان هدفمندی یارانه ها استعلام کردید واقعا نیتتون چیه ?

  • Tarlan ارسالی در

   دقیقا منم باهات موافقم👌👌

 • ناشناس ارسالی در

  خوبه دیگ بریم یارانمونم‌ حذف کنیم ک میخایم تو قرعه کشی مسخره و دروغ شما دزدا شرکت کنیم.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ۸ساله دارم کار میکنم و ارزوم این بود یک ماشین بخرم با اینکه خستم شد از بس ماشین قرض میگیرم از دوستام الان وقتش رسیده خودم یک ماشین بگیرم اما چند بار ثبت نام کردم برنده نشدم نمیدونم چکار‌کنم بخدا پولی که دارم داره بی ارزش میشه و میترسم ماشینی که دوست دارم نتونم بگیرم با این گیرونی... میترسم بمیرم و ساحب یه ماشین نشدم 😓 سمیر جلیوی زاده ۰۹۳۵۵۲۱۳۵۶۷

 • ناشناس ارسالی در

  وووو

  • ناشناس ارسالی در

   سلام فقط زوجین نیستن که از پدر و مادر جدا سازی نکردن خانوادهای هم هستن که زن و شوهر از هم جدا شدن (طلاق) و یارانه هاشون رو جدا نکردن و حالا به مشکل بر می خورن باید از یه نهاد دیگه استعلام گرفته بشه

 • Sam ارسالی در

  تا زمانی که این ملت ظلم رو قبول کنه وضع همینه.
  این ملت حقشه. خلایق هرچه لایق

  • ناشناس ارسالی در

   این ملت بیچاره اونایی که با شرف دارن زندگی میکنن چه گناهی کردن. خوب دوست دارن یه خونه یه ماشین حداقل بتونن داشته باشن بعد کلی زحمت کشیدن. ولی هر چی عذاب دارن مسئولینش میدن. اگر کسی هم ماشین ثبت نام نکنه جور دیگه ازیت میکننو مردمو سر کیسه میکنن. این ظلم هم روز به روز بیشتر میشه از طرف این بی وجدانا کمتر نمیشه. فقط یه راه داره تموم بشه عذابمون اونم خدا بهمون رحم کنهو امام زمانمون بیادوخودش کمکمون باشه تا تموم بشه این مشکلات بدبختی. گرونی اعتیاد بیکاری مریضی که به دروغ میگن واکسنی دارویی براش نیست. بدبختمون کردن هر کسی با یه مشکل داره با بدبختی زندگی میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  خلایق هر چه لایق

 • ناشناس ارسالی در

  وقتی طرح های ۳ ماه دارید پس چرا طرح۱۴ ماه میزارید با قیمت روز حداقل اطلاع رسانی کنید که توی اون طرحهای بلند مدت شرکت نکنیم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بی‌عرضه گی از خود ملت هست بابا یک ماه هیچی نخرید

 • یه بدبخت ارسالی در

  هر چی خاک تو این کره خاکی بخوره تو سر ما بااین مسولینمون به ما که رسید آسمون تپید آدم میشناسم تو دو سه سال اخیر پنجاه ماشین ثبت نام کرد ومیلیاردر شد وداره به ریش مسولین میخنده پارکینگ خونش پر ماشینه برن استعلام اونا رو بگیرند

 • محمد ارسالی در

  مسخره ها خودتون مسخره کردید وزیر بی شعور صمت

  • ناشناس ارسالی در

   وزیر زنیم صمت

 • ایرانی ارسالی در

  خداوند شکم اینهارو با هیزم جهنم سیرکنه بگن خدا بسه دیگه خدایا دیگه خسته شدیم ۱۵سال جون کندیم بانون حلال پول حلال مسکن ماشین تهیه کنیم باید صدسال دیگه م بهش اضافه کنی البته اگرجونتو نگیرن خدا به دادتون نرسه خداکنه قعرجهنم پرکنید

 • ناشناس ارسالی در

  بایدمثل خوشان دزد بود

 • محمد کریم زارع ارسالی در

  سلام به مردم بدبخت ایران فقط خدا بداد ما برسه از دست این دزد ها راحت بشیم چرا الکی میگید خودرو ملی شما عرضه درست کردن پیچ هم ندارید فقط دروغ و حقه بازی بی پدر ومادرا تف به قبر مردهاتون

  • ناشناس ارسالی در

   ناراحت نشین ولی خاک بر سر همه ما که داخل ایران موندیم ببینین کسای که از ایران رفتن ببینین چطور پول دار شدن ایران در حال پسرفت وگران شدن هست با 200 میلیون پول ایران میشه یک خونه ویک ماشین داخل فرانسه خرید ولی با پول ایران 405 200 بهت نمیدن قوطی

 • رضا ارسالی در

  توجه کنید که تمام این مشکلات پیش امده به سود خودرو ساز و به ضرر خریداران نگون بخت است پس می توان نتیجه گرفت که اینکارها مهندسی شده می باشد،چرا هیچوقت ضرری متوجه حودرو سازها نمی شود چون از حمایت قاطع دولت برخوردارند.

 • کمیته مجازات ارسالی در

  کجا مسیر و اشتباه رفتیم که اینچنین گرفتار عده ای شیاد و از خدا بی خبر شدیم!بهترین خودرو رو توی بلاد کفر با بهترین شرایط با سلام و صلوات و پنج سال گارانتی و پشتیبانی تحویل کفار میدهند!اما اینجا تو کشور امام زمان و شیعه برای بدست آوردن یک تابوت متحرک باید التماس کنی و صدبرابر قیمت واقعیش پول بدی،تازه اگه تو قرعه کشی برنده بشی......قومی که از اوج عزت به حضیض ذلت رهنمون شد تازه هنوز روز خوش مونه!روزهایی در پیش است که روزی یکعدد نان با یک لیوان آب بهمون بدن و بابتش شکرگذار باشیم و از امنیتی که داریم خوشحال باشیم....روحانی متشکریم

  • Ali ارسالی در

   مشل ازماست.که فکر میکنیم یکی باید بهمون بگه کدوم درسته کدوم غلط.منتظرید فلان آیت ا...بگه حرامه...نخرید.اونا واسه انقلاب بود بعدش کی تاحالا۴۰ساله فتوایی داده...هیچکی.پس خودت شروع کن نخر.ازخودت وخانوادت

 • مهدی ارسالی در

  خونه خراب ها اگر بحث پلاک خانوار هست خوب قید کنید،، اگر من دیدم و ثبت نام کردم نوشته بودید فرد پلاک انتظامی نداشته باشه اسمی از خانواده نبود آخه خدا نیست و نابودتون کنه چرا مثل آدم نمی نویسید و زمان ثبت نام حرفش میزنید خدا به حق خونه ریخته حسین نیست و نابودتون کنه...یا سید الشهدا

 • ناشناس ارسالی در

  ما 10سال یارانه نمیگیریم ماشینم نداریم ولی بازم اسممون در نیومد همش الکیه

 • علی ارسالی در

  یعنی بدبختر و فلک زده تر از مردم ایران تو دنیا هست آیا؟؟؟ واقعا اینه حق مردم؟آخه کدوم عقلی قبول میکنه به دنا اتومات ۶۰۰ میلیون پول بده،،،خدایا خودت ظهور کن

 • Keramat ارسالی در

  همینایی که میگن مردم نخرن مردم متحد بشن مردم فلان مردم بهمان اولی ثبت نام میکنن
  اولی تو صف خرید سکه و دلارن

 • امیر ارسالی در

  مقصر اصلی خود ملت کوفی صفته که یاد گرفتن رو خرابه خونه دیگران برج بسازن انشالله به تیر غیب گرفتار شن مقصرین و حریسین

 • . ارسالی در

  کشور جهان سومی از این بهتر نمیشه

 • پدرام ارسالی در

  خبرمرگتون عمدا گزاشتید همه ثبت نام کنن و ۲۰تومنشونو بگیرین بعد خبر مرگتون تیتر بزنین خبر بد برای ثبت نام کنندگان.

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنتت تون کنه الکی ملت و اسگول کردید

 • سمانه ارسالی در

  من پلاک فعال دارم ماشن مال کسی دیگه سندش بنام منه خودمان با ۵نفر خوانده سالهاست ارزوی ماشن دارم نمیتونیم بخریم ولی ابندفعه ثبت نام کردیم که اولش اسم مان درنمیاد دکمش میگه پلاک فعال دار ید که درصورت ماشن مال فامیلا شوهرم هست

 • ناشناس ارسالی در

  واقعاً آقایون دولت دم شما گرم که اینقدر لطف میکنید به مردم این کشور ... کارشون اینقدر درسته نه کسی می‌تونه اختلاس کنه نه کسی دزدی می‌کنه نه کسی پارتی بازی می‌کنه ونه کسی پارتی بازی ووووغیره کارشون چنان درسته که میخوان عدالت حضرت علی رو انجام بدن.خخخخخخ

 • ناشناس ارسالی در

  من شنیدم بعضی ها 8 میلیون میگیرن اسمت رو وارد لیست میکنن

 • ناشناس ارسالی در

  اینا همش یه مشت ادم عوضی وکلاهبردارند که دارند سر مردم شیره میمالند وقانونی هم تو مملکت نیست خودشون قانونند

 • بینام ارسالی در

  وقتی که ما ملت بیعرضه ایم ، پس حقمون هس هر بلایی سرمون بیاد . خلایق هر چه لایق

 • رضا ارسالی در

  جالب اینجاست که من قرارداد بستم وپول هم واریز نمودم .فردا پیامک ارسال شد که قرارداد ملغی وپول به شبا شما واریز میشود. حالا اقرار نامه محضری که شکایتی در این مورد ندارید.نکته جالبتر اینکه برای فوق العاده مرحله سوم قادر به ثبت نام در سایت ایران خودرو نیستم تا ۳ سال آینده واقعا برای این مسئولین متاسف هستم.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام تو قرعه کشی قبلی سایپا اسم من دراومد اما چون تاریخ تحویلش زمستان سال بعد بود انصراف دادم حالا هر وقت میخوام دوباره برای ثبت نام اسم بنویسم( سایپا یا ایران خودرو )پیام میده که چون اسمتون قبلا دراومده نمی تونید ثبت نام کنید
  تو رو خدا پیگیری کنید

 • محمد ارسالی در

  سلام تو قرعه کشی قبلی سایپا اسم من دراومد اما چون تاریخ تحویلش زمستان سال بعد بود انصراف دادم حالا هر وقت میخوام دوباره برای ثبت نام اسم بنویسم( سایپا یا ایران خودرو )پیام میده که چون اسمتون قبلا دراومده نمی تونید ثبت نام کنید
  تو رو خدا پیگیری کنید

 • Arash ارسالی در

  موندیم بخندیم یا گریه کنیم بحال مردم .
  فقط لطفا دیگه خودرو ثبت نام نکنید .در واقع دارید برا گرانی بعدی مجوز به بازار میدید .لطفا جمع کنید این بذل و بهشون رو .دارید با صف گدا پروری و گرانفروشی ایجاد میکنید .
  اگر ایران و ایرانی رو دوست دارید باید یه چیز دیگه تولید کنید که بدرد صادرات بخوره ماشین بنز هم بدون مالیات وارد کنید بگذارید مردم کمی احساس ارزش داشته باشند

 • ارغوان ارسالی در

  یعنی چی؟؟من پژو ثبتنام کردم از پول خودم برای خودم.همسرمم دتده واسهدخودش.پولمم ریختم‌.الان چی میشه۴۵تومن من؟

 • غلامحسین ارسالی در

  از مدیر محترم درخواست می شود پیشنهادات رو مرور کنند واگر حاوی فحش و کلمات خلاف عفت است حذف کنند، بالاخره از همن جا باید شروع کرد و جلو حرف های زشت را گرفت، در همین صفحه سه پیام مانده به اولین پیام را بخوانی که با مرده شور شروع شده است.

 • ۹ ارسالی در

  مسئولین ازبدبختی مردم لذت میبرن.پس دوست دارن ملت بدبختیشون زیاد بشه تابیشتر حال کنن

 • ناشناس ارسالی در

  ثبت نام با این همه توهین و تحقیر و آخرش سر کاری واقعا حرامه حرام آخه ماشین داشتن به چه قیمت شرفمون کجا رفته ول کنید فرض کنید ۵۰ سال پیشه آیا پدران ما بدون ماشین زندگی نکردن ؟ محلشون نذارید

 • ناشناس ارسالی در

  تو شرایط ثبت نام همچین چیزی نیست از خودت خبر درنیار سمپاش

 • مهدی ارسالی در

  یعنی خاک برسرتمام مسولین بی غیرت ودزداین مملکت که به گوه کشیدن همه مملکتورفت

 • آخه تا کی ارسالی در

  ننگ بر دزدای کثیف تا کی باید این بی حسابی ادامه داشته باشه چرا همیشه باید راه دزدی برا یه عده ای باز باشه دوران خدمت یه خودکار میخواستیم از انبار بگیریم ده نفر باید امضا میزدن حالا تولید خودرو افتاده دست چند تا شرکت محدود اون هم انبار میشه تا روز به روز این فرقون ها رو گرون تر به مردم بندازن یکی بگه این کشور صاب داره یا نداره ننگ بر دزدای کثیف ننگ برشما که خودتون باعث گرونی خودرو هستید وگرنه این به اصطلاح ماشین ها به درد هیچ بدبختی غیر از ملت ایران نمیخوره دستتون توی جیب فقرا و ضعفا هست بیرون هم نمیاد دزدای کثیف دزدای طماع دزدای بی وجدان دزدای عوضی دزدای دنیا پرست دزدای آشغال

 • ناشناس ارسالی در

  چرااین موردراجزیکی ازشروط ذکرنکردیدکه اگردرخانواده حتی یک نفرهم ماشین داشته باشدفرددیگرازهمان خانواده نمیتوانددراین طرح شرکت کنیددرضمن شایدهمان فردهم ماشینی راکه داردمربوط به10الی13سال پیش بوده وبه دلیل بالابودن قیمت خودروتوان عوض کردن آن رانداشته وهرساعت باید3یا4میلیون خرج درست کردنش رابپردازدبااین وضعیت بداقتصلدی

 • حسین ارسالی در

  پسر ۳۸ ساله خانواده مجرد بیکار با هزار قرض و وام میره یک پراید مدل پایین میگیره و در آژانس کار میکنه حال پدر این خانواده نمیتونه برای خودش در خرید خودرو شرکت کنه چون پسر بی کارش یک پراید برای رفع بیکاری خریده واقعا که!!!

 • سینا ارسالی در

  یه روز خوب میاد...

  • احمد ارسالی در

   باشما موافقم حتماً یک روز خوب خواهد آمد

 • لیلا ارسالی در

  مسیولین بیداربشید لطفا
  مردم رو دریابید .خداصاحبش برسونه.

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سر اون کسی خودرو ثبت نام میکنه خودرو میگیره اونم با هزار منت واون گرونی براتون متاسفم خاک عالم کل جهانیان بر سر تون فقط کافیه دو ماه خودرو نخرید بعد ببینید چطور مثل سگ بهتون التماس میکنن بیایید خودرو بگیرید

 • ناشناس ارسالی در

  تف تو ذات اون کسی که ماشین ثبت نامه کنه یا بخره

 • ناشناس ارسالی در

  تو شرایط فروش اسمی از خانوار نیومده فقط نوشته فرد ثبت نام کننده پلاک فعال نداشته باشه نه خانوار. یعنی دارن دروغ میگن؟

 • ناشناس ارسالی در

  آخه ازهمان اول قبل ازثبت نام یکی از شرایطتون این باشه که هرخانواده فقط بایدیک ماشین داشته باشه دیگه نیازی نیست که استعلام بگیریدومردم راهم سرکاربزارید

 • ناشناس ارسالی در

  یکی از بدبختی میمیره یکی تز سیری میترکه یه خانواده چندتا ماشین داره حتی برای سگشم ماشین خریده ی ادم بدبختی مثل ما حصرت ی پراید غروازه داره پنجاه ساله پرایدی که هیچ امنیتی جانی نداره واقعا تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم با اینهمه سرمایه داره نفت و گازش وکشورای جهان ندارنواقعا چی میشه گفت😡😡

 • مهدی ارسالی در

  یک بار ادم باشیم فکرکنید خودرو وجود نداشت هم برای سواری هم برای سود کردن یک بار حدود دوماه خرید نکنید به خدا اتفاقی برادون نمی افتد بعد سودش رامیبینید ثبت نام نکنید خرید خودرو نکنید اگه خودرو قیمتش نصف نشد

 • ناشناس ارسالی در

  شما خودرو سازان همه تون از یه کرباسین ...این هم میگذرد .....فعلا بادلال ها کار کنید گور پدر ما مستضعفان ...شما به آرمان های امام راحل خیانت کردید وقشر آسیب پذیر جامعه را به تمسخر گرفتید انشاالا نوبت شما هم خواهد رسید که ملت با مشت آهنین ریشه شمارو خواهند کند

 • امیرعلی اثرکار ارسالی در

  به حضرت عباس خیلی لازم دارم کمک کنید یه ماشین گیرم بیاد09175887353

 • محمد ارسالی در

  زنده باد تدبیر و امید دولت روحانی

 • ناشناس ارسالی در

  سلام . ایتقدر ظلم چه خبره داشتن یه ماشین پراید مدل پایین اونم ثبت نامی ۱۳ سال جلوتر دیگه چه ارزشی داره که دیگه نتونیم ثبت نامی ماشین بخریم خدا خیرتون نده با این قانونتون!!!!!!!@

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا اگه خدایی هست چرا جواب این ظلم های شما را نمیده خانواده ای که یه پراید اسقات داشته باشه از درد ناچاری سوار میشه یعنی حالا بره ماشینشم بفروشه که شاید ۱درصد برنده شه که تو وضعی که هست دیگ همون ماشین اسیاتی رو هم نمیتونه بخره

 • ناشناس ارسالی در

  خدالعنتتون بکنه تکه تکه بشین چرا اه ای مردم بی گناه نمیگرتون ..

 • سعید ارسالی در

  کجای دنیا دیدین یا شنیدین مشتری برا یه خودرو منت بکشه پولشم پیش پیش حاضره بده ولی خودرو بهش ندن 😐 بعدشم آخه بیشرفا شاید یکی بگه اینجوری دست دلالا کوتاه میشه ولی یه جوانی مثلا باباش ماشین داره اینم میخواد ماشین داشته باشه اونوقت چیکار باید بکنه !!!

  یا زنو شوهری دوتاشون شاغلا حالا تحت یه شرایطین که برا تردد به محل کار باید دوتاشون خودرو داشته باشن .مثلا میخواین عدالتو رعایت کنین ولی ما که میدونیم هدف باز یه چیز دیگس با این قانونا فقط یه عده بیچاره نمیتونن ماشیندار بشن وگرنه برا دلال راه میانبر زیاده .شماهای بیشرف که ملت میدونن دلسوز مردم نیستین گران میفروشی به جهنم ولی اگه هدفتون این نیست که جلو اشباهه بازارشو بگیرین راحت میتونین با اضافه کردن خط تولید اینقد تولید کنین که هر ایرانی پنج تا ماشین داشته باشه .

  خیلا نمیدونن که خودروسازا خودشون نمیخوان بیشتر تولید کنن. یارو بیشرف میگه ماشینا ای که تو انبارا خوابیدن هر کدوم به خاطر یه قطعه الکی نمیشه ازشون استفاده کرد اون قطعه هم به خاطر تحریم گیر نمیاد حالا سوال اینجاس برا بقیه ماشینا که تولید میشه چجور قطعه دارین ولی برا این همه ماشین که انبار کردین قطعه پیدا نمیشه؟؟؟؟😐 سوال دوم اینکه مگه نمیگین خودرو ملی خودرو ملی ! مگه نمیگین تمام قطعات داخلیه پس چرا قطعه از بیرون میاد . سوال دیگه اینکه مثلا پراید که میگین کاملا بومیه پس چجوریه که بیشتر قطعاتش یا چینیه یا کره یا فرانسه یا آلمان !!!! یعنی این کشورا همشون برا پراید ما قطعه درست میکنن😬 درددل زیاده ولی چه فایده 😞

 • neda ارسالی در

  چه ربطی به خانواده داره
  خب پلاک به نام شخص نگاه کنید


  الان ماکه یه نیسان بار داریم یعنی نمیتونیم سواری بخریم

  • Babak ارسالی در

   اره والا همینو بگو بابام نیسان بار داره من نمیتونم ماشین ثبتنام کنم 😶به همون نیسانشم راضیم اگه بده سوارشیم😂

 • ناشناس ارسالی در

  تهرانی‌ های‌ کثیف‌ بیاید‌ خوزستان‌ پس‌ چونتون‌ پاره‌ میکنیم

 • کارگر ارسالی در

  مردم ما خودمون مقصریم اقای رییس جمهور کجارفت رونق اقتصادی شدروغن اقتصادی لعنت به تو ذات خراب وزیرات بقران کمر قشرکارگرشکوندین خدالعنتت کنه دیگه خونه دارشدن کارگر شدیه رویای دست نیافتنی وطن فروش جنایتکارغرب زده روباه اه زن وبچه کارگر تیغی بشه توگلوی زن وبچه های غربیتون بیت المال یعنی همین بیت المال یعنی تریلیاردی دزدیدن رفتن وبه ریش ماخندین ای بی غیرت به حق عزای حسین ریشتون کنده شه

 • ناشناس ارسالی در

  خجالت بکشید ببین باچه چیزای سرمردم گرم میکنن

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سرتون با یارانتون و قرعه کشیتون

 • ناشناس ارسالی در

  خودشون دارن میگن ورشکسته شدن باز برید پول بدید بهشون تا همونم بخورن و یک ابم روش با این طرحها دارن کلاه توکلاه میکنن تا کی گندش دربیاد

 • ارمان ارسالی در

  خودشون وبچه هاشون بهترین ماشینها سوار میشن ول برای این مردم بدبخت ستمدیده چه شرطی میزارن اونم برای ارابه های مرگ.فقط میتونم بگم خیلی جاکش ودیوسید

 • آزادی بیان ارسالی در

  لااقل از این عراقی ها یادبگیرید برید ببینید ماشین های ایرانی رو چطور مثل زباله انداختن کنار خیابون،ولی تویوتا ها و لندکروزهای غول پیکر رو کردن تاکسی به اندازه یک دینار مردمش ارزش ندارن ولی دولتشون چطور داره براشون مایه میذاره نه قبض برق اب و گاز دارن اصلا کنتور ندارن نه جریمه راهنمایی و رانندگی چراکه میگن حروم هستش بعدشم یارانه هر نفر 280دینارهستش یعنی 2میلیون و هشتصد کشوری که همه ی سرمایه نفت و گاز و برق رو داره میخره حتی یه کارخونه هم نداره ولی اقتصادش قوی هستش تا دیروز به این کشور با نگاه دشمن نگاه میکردن الان دارن قربون صدقه اش میرن که تورو خدا بیا ماشینای مارو بگیر ننگ بر این مسولین خائن و دزد بی شرف
  البته هرچه برسر این ملت بیارن بازم کمه ای ملت ترسو بز دل مثل کشور های خارجی اتحاد داشته باشید که اگه یه ذره آمار بیکاری جوانان میره بالا فورا تظاهرات میکنن آزادی بیان داشته باشین اگه همه باهم اتحاد و هم پیمانی داشته باشید دولت هیچ غلطی نمبتونه بکنه نترسید هفتاد میلیون جمعیت رو نمیتونه بکنه تو گونی ببره
  یکم غیرت داشته باشید واقعا جای تاسف هستش به نون شب تون موندید افتادید بپای این دزدان که ماشین بدن براتون حیف باکری ها که آخرش شدید شما بنزین رو لیتری کنن 50تومن بازم ساکت میشید تخم مرغ رو کنن دونه ای 5تومن بازم ساکت میشید یدونه ماشین ندن بهتون اعتراض میکنید فورا ای گداهای لاکچری تو خونتون سیب زمینی پیدا نمیشه داره دنبال ماشین میگرده
  تف به ذاتتون
  برید گم شید اگه بگن شلوارتون رو دربیارید یه ماشین میدیم فورا شورتتون رو هم درمیارید
  بنایی که کج بالابره ...
  خلاصه بی تعارف میگم هفتاد میلیون نفرهم دزدن چون مفسدان اقتصادی و دزدان اقتصادی در ریشه این ملت هست آقایی که داری از طبری حرف میزنی طبری یه رانت خوار نیستش یه انسان معمولیه که بخاطر پول و حمایت دولت اوردن دارن هی سرکوفتش میزنن و بزرگش میکنن تا حالا تو کدوم جلسه دادگاه دیدی از خودش دفاع کنه میخوان بگن ماهم در صحنه هستیم و بیکار نیستیم.بعد سه ماه میگن حکم اعدام اومده بری اتریش میبینی طبری کنار دریا با شلوارک مقیم شده داره حالشو میبره اینا همش سیاسته این کقافت های بالا دستی هستش

 • م ارسالی در

  تمام این قرعه کشها سیا بازی برای بالا بردن قیمت و خالی کردن جیب مردم .فقط طلا بخرید

 • ناشناس ارسالی در

  خاک برسرتون با اون قرعه کشی تون • ابلهطلا ارسالی در

  طلا بخرید من پارسال یک چهار چرخ بنام ساینا گرفتم در برج ده فروخت ۶۴ تومان .۱۳۵گرم طلا خریدم .چهار چرخ ۱۳۵تومان.طلاحدود ۱۶۰تومان.من ۲۵تومان تاحالا برد کردم

 • حسین الله توکلی ارسالی در

  تمام خودروها را در نمایندگی ها دپو در شهرستانها از جمله آمل حالا با این وضعیت ماشین به مردم میدهیدخدا ازتون نگذره انشالله

 • ناشناس ارسالی در

  اما چنین شرطی نبود تو شرایط که عدم فعال بودن پلاک در خانوار من که چنین شرطی ندیدم!!!!!!

 • علی جبار ارسالی در

  از اول میگفتید پول کم داریم

 • ناشناس ارسالی در

  فقط یه یوزارسیف میتواند این اوضاع را درست کند.

 • ایرانی سرافراز ارسالی در

  عزیزان لطفا کم لطفی نکنید ما کلی زحمت کشیدیم به این درجه از موفقیت برسیم با همه دنیا قهریم ،به جز زیمباوه و ونزوعلا ...
  ماشین چیه همه باید سوارکاری ماهر باشیم 😂
  تفریح چیه یه مومن واقعی به صورت چروکیده و بد بو سوار بر موتور باید فداکاری کند ،آن کافرین هستند که فقط در گناه و رفاه هستند 😢

 • ناشناس ارسالی در

  مملکت رو دارن غارت میکنن.یکی دو نفر رو میگیرن میبرم محاکمه که ما مثلا قانونمون اینه ودرسته نه.خودشون دزدها رو گذاشتن تو بالاترین مقامهای ملکتی .برید ببینید چندتا بچه کارتون خواب اند .اگر دزد تو مملکت نداشتیم اینها رو هم نداشتیم.

 • ملیحه ارسالی در

  لعنتیا نمیخاید ماشین بدین ب مردم خو بگید چهل سال حق مردمو خوردید بس نیس سیر نشدید گندتون بزنن با این مملکتی ک ساختین

  خداااااا کجاس خودش بیاد نجاتمون بده از دست این بی شرفا

  چند برابر عربا تو این کشور سرمایه و نعمت خوابیده عونوقت اونا اونجوری دارن زندگی میکنن ما اینجوری ک برای یه ماشین آشغال ده بار باید ثبت نام کنیم اخر هم هیچی

  خدا لعنتتون کنه

 • ناشناس ارسالی در

  به،نظر یک روزخنده ماست گریه مسئولین چوب خداصدانداردولی اگرزددعواندارد

 • ناشناس ارسالی در

  یکی با۱۵میلیون پلاک فعال داره یکی با۲میلیارد اینقدربی انصاف نباشید اگه راست میگید خانواده هایی که تابه حال خودرو ازایران خودرو دریافت نکرده اند اولویت داشته باشند

 • ناشناس ارسالی در

  من یربه راه را هم از هرچه لباس مقدسه بری کردن با خوشحالی گفتم مرگ بر شاه بخاطرم بعد از شاه کسی در حکومت حضر به خلخال ربوده شدن نمی شود نمی دانستم بی خانه ام می کنند و میگن قانونه

 • امیر اکبری ارسالی در

  سلام دوستان لطفا جواب بدین❤❤❤❤❤
  ثبت نام مثلا ما ک اصل سواری ب اسممان نیست و پلاک انتظامی فعال نداریم
  اما ماشین سنگین تریلی داریم
  مشکلی داره
  گفتن فقط سواری ب اسمت نباشه درسته؟؟؟؟؟?؟

 • ناشناس ارسالی در

  این کجاش عدالته فرض بفرمائید شخصی یا خانواده ای یک پراید ۸۵ یا در استان های هاشیه یک پیکان مدل پایین دارد پس حقش هست ثبت نام کند چون نصف وقتش دنبال لوازم یا در تعمیر گاهه

 • ناشناس ارسالی در

  جالبه امکان ثبت نام هم دیگر نمی دهد.تف به اول تا آخر مسئولین ......

 • ناشناس ارسالی در

  عجب پیش رفتی میکنه ایران به زمان جنگ و اوایل انقلاب برمی گردیم البته بعد از ۴۰ سال

 • ناشناس ارسالی در

  حالا که همه چیز مملت ما افتاده دست یه اقلیت زنیم یه اکثریت نفهم هم به آن تن داده اند
  به امید روزی که ...

 • ناشناس ارسالی در

  خجالت آوره دیگه بچه ۵ساله مردم آگاه شده مشخص بود از قبل مثل بقیه آیتمهای دیگه دزدی و آقازاده ها همه جا نفوذ کردن

 • امیر ارسالی در

  من یک پراید اشغالی مدل ۸۴ دارم یعنی نمیتونم یک اشغال صفر بخرم این چه مملکته گهیه ریدم تو مملکت اسلامیتون

 • زهرا ارسالی در

  از ابتدای امسال که سایپا چندین مرتبه ثبت نام کرده من در تمام دفعات ثبت نام کردم و تمام شرایط را هم داشتم اما اسم من در هیچکدام از قرعه کشی ها در نیامد حتی در لیست ذخیره ها هم نبودم، به این نتیجه رسیدم که تمام این قرعه کشی ها فقط یک بازی است، خود دانند و خدای خودشان.

 • ناشناس ارسالی در

  چرا هر سه ماه قیمت گذاری میشود مگر هر سه ماه حقوقها اضافه میشود چرا اینقدر بی انصافید ی کم دلتون به حال مردم بسوزد مگر وجدان ندارید این همه سنگ دلی رو از کی به ارث بردید لااقل هر ۶ ماه یکبار قیمتها را اضافه کنید همتون دستتون تو ی کاسه است شورای رقابت یعنی چی که اختیار رو دادید به این نهاد تازه تاسیس شده

 • M ارسالی در

  این چه مسخره بازیه کل دنیا به ریش ایران داره میخنده گفتین هر کد ملی حق ثبت نام داره
  ی خانواده ۷ نفری نباید بتونند ی ماشین ثبت نام کنند چون یکیشون ی پلاک داره همتون دزدین فقط دروغ فقط نقشه یک بار برای نمونه یک بار ی کار تو این ۴۰ سال نکردین که به نفع مردم باشه با حقوق اداره کار چند سال باید کار کرد برا ی پژو پارس تازه پژو پارسی که هیچ امکاناتی نداره ۲۰ سال پیش فرانسه درست کرده
  دوغ گو تر و پست تر شما تو تاریخ نیست

 • ناشناس ارسالی در

  همش دروغه

 • هستی ارسالی در

  بابا نقشه جدیدشونه که مردم به طمع یه ماشین اونایی که یارانه حذف نکردن برن حذف کنن بعدم بگن شما درامد خانوادت خوبه بهت تعلق نمیگیره . ماشین که برنده نمیشی یارانه هم میپره . دولت از من و شما زرنگ تره .
  هر سری یه گرونی راه میندازن خون مردم میکنن تو شیشه کلا به مرگ میگیرن که به تب راضی شن.
  دیگه یاد گرفتن که نمیشه یهویی قیمت ببرن بالا مردم صداشون در میاد یواش یواش انقدر گرون میکنن و مردم مشغول میکنن که بعد با هزارتا منت همون کاری که میخوان انجام بدن . ما همه مسخره دست دولت هستیم.اون دلش برا منو تو نمیسوزه .

 • ملیکا ارسالی در

  سلام چرا قیمت کارخانه با قیمت بازار 50 میلیون یا حدودا 90 میلیون فرق داره 🤪🤔🤔🤔🤨🤥🤥🤥🤥 چرا واقعا، چرا اگه یک نفر آدم عادی 100 تک تومنی روی جنسش بکشه تعزیرات میاد وسط پلمپ میکنن ولی به این قضیه هیچ کسی واکنش نشون نمیده، این چه کاریه قیمت کارخونه و بازار یکی باشه تا دلالی حذف بشه،.... کجاست عدالت علی، میدونین چرا مردم از اسلامی که شما اوردین هر روز دارن دور میشن چون اسلامی ندیدن باعث تاسف

 • دومنیک ارسالی در

  روزگاری التماس میکردن برای اینکه خودرو بخرن ازشون. امروز باید مردم التماس کنن برای خرید خودرو. حق مردم ایران بدتر از ایناس. فعلا حنابندونه عروسی مونده. خخخ

 • محمدی ارسالی در

  ی مدت محدودیت پلاک فعال برای خونواده رو گذاشتند، ولی مجددا برداشتند که خودشون بردارند بفروشند و واسه تک تک اعضای خونواده خودشون ماشین بردارند ، لعنت بر دروغگوها

 • محمدی ارسالی در

  ی مدت محدودیت پلاک فعال برای خونواده رو گذاشتند، ولی مجددا برداشتند که خودشون بردارند بفروشند و واسه تک تک اعضای خونواده خودشون ماشین بردارند ، لعنت بر دروغگوها

 • علی ارسالی در

  همه اومدین فحش دادین کسیم هس که اقرار نامه بفرسته و جوابش براش اومده باشه لطفا خبر بدید؟؟

ارسال نظر