|
کدخبر: 122131

مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا

زمان قانونی برای واریز وجه علی الحساب منتخبین طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا آغاز شد.

خودرو مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: اسامی منتخبین قرعه کشی هفتمین طرح عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال ۹۹ روز پنجشنبه گذشته منتشر شد و علاوه بر آن، برای منتخبین نیز پیامک اطلاع رسانی ارسال شد.

حسین کاظمی طرقی افزود: مهلت قانونی برای واریز وجه علی الحساب و نهائی کردن ثبت نام ۷۲ ساعت کاری است اما گروه خودروسازی سایپا با هدف تسهیل در فرآیند ثبت نام، امکان واریز وجه را از همان روز پنجشنبه فراهم ساخت تا مشتریان محترم فرصت بیشتری برای انجام کار داشته باشند.

معاون فروش سایپا اظهار کرد: در قرعه کشی چهارمین طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا در سال ۹۹ علاوه بر ۴۰ هزار منتخب اصلی، ۴۰ هزا نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

کاظمی طرقی در پایان گفت: با توجه به اینکه برای هر خودرو، علاوه بر فرد منتخب، یک نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده، بلافاصله پس از پایان مهلت قانونی، در صورت عدم واریز وجه توسط فرد منتخب، نفر فهرست رزرو جایگزین خواهد شد.

کاظمی طرقی در پایان با بیان اینکه در روزهای پنجشنبه و جمعه با وجود تعطیلی، تعداد قابل توجهی از مشتریان از خدمات آنلاین بانکی استفاده کرده و وجه علی الحساب را واریز کردند، افزود: از سایر منتخبین نیز می خواهیم که هر چه سریعتر مراحل تکمیل فرآیند ثبت نام خود را انجام بدهند و آن را به روز آخر محول نکنند.

منبع: سایپا نیوز
 • مژ ارسالی در

  پول تو حساب هس میزنه احراز هویت مورد تایید نیس

  • هادی ارسالی در

   دقیقا منم ازدیروز همش اینو میزنه

 • حجت اله فیروزی ارسالی در

  با سلام آیا برای روز دوشنبه هم وقت واریز هست یا نه لطفا اگه امکانش هست جوابمو ایمیل کنید

  • زهرا ارسالی در

   از شنبه رفتم بانک شهر پولم رو حساب به حساب کردم به ملی امروز برگشته میگه برگشت خرده دوباره حساب به حساب کردم هنوز که هنوزه نیومده حسابم نمیدونم فردا هم وقت داره یانه؟ خواهشا پول به بانک های آشغال ندید چون جون میدن پول خودتون رو پس بدن

 • ناشناس ارسالی در

  شرکت سایپا فقط پول میگیره ولی هیچ خودرویی تحویل نمیده بعدش هم نه به مشتری نه به بازرسی نه به قوه قضاییه نه به مجلس نه به صمت نه به دولت پاسخگو نیست یا شاید هم به احتمال نود و هشت درصد سبیل همه رو چرب میکنه با پول مردم بدبخت

 • ناشناس ارسالی در

  من‌توقرعه‌اسمم درآمده‌،ولی‌هرکار‌میکنیم‌ پول‌به‌حساب‌سایپا‌نمیره،البته‌ اینترنتی،فکرکنم‌میخان‌باپارتی‌ کس‌دیگه‌روجایگزین‌کنن،پدرم‌دراومده‌، به‌هرحال‌هرچی‌خدابخواد

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنتتون کنه

 • حمید ارسالی در

  تمدیدش کنن خدا وکیلی بتونیم واریز کنیم

 • لیلی ارسالی در

  من اسمم تو قرعه کشی در اومد اما پول جور نشد واسه ثبت نام متاسفانه.
  کاش کسی بود که سهم رو میدادم بهش.

ارسال نظر