|
کدخبر: 121257

رئیس اتحادیه نمایشگاه ‌داران خبر داد؛

افزایش فسخ معاملات خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو از فسخ معاملات خودرو خبر داد و گفت: در چند هفته اخیر فسخ معاملات خودرو از سوی فروشندگان تشدید شده است. کسانی که خودروهای‌ خود را می‌فروشند بعد از ساعتی از فروش خودروی خود منصرف می‌شوند.

خودرو افزایش فسخ معاملات خودرو

گرانی قیمت خودرو ادامه‌دار است. قیمت خودرو به دلیل عدم عرضه خودرو از سوی خودروسازان و کمبود قطعه با افزایش بی‌سابقه رو به رو شده است. آیا به دلیل این حجم از افزایش قیمت‌ها معاملات خودرو از سوی فروشندگان فسخ می‌شود؟

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو از فسخ معاملات خودرو خبر داد و به تجارت‌نیوز گفت: این روزها کسانی که خودروهای خود را می‌فروشند از فروش خودرو منصرف می‌شوند و این فسخ معاملات خودرو در چند روز اخیر بیشتر شده است.

سعید موتمنی افزود: البته قیمت امروز خودرو نسبت به روز گذشته بین پنج میلیون تومان ارزان شده است. علت کاهش قیمت خودرو نیز این است، کسانی که در این شرایط شیطنت می‌کردند در بازار خودرو عقب‌نشینی ‌می‌کنند.

خریدار در بازار خودرو زیاد است

او به علت کاهش قیمت خودرو اشاره کرد و گفت: قیمت خودرو در چند روز اخیر به طور مصنوعی بالا رفته بود و حالا حباب قیمت‌ها ترکیده است. امروز قیمت خودرو ۲۰۷ به ۲۷۳ میلیون تومان رسیده است. پراید به قیمت ۱۰۲ میلیون تومان رسید. پرشیا هم با قیمت ۱۸۲ میلیون تومان معامله شده است. تیبا دو نیز ۱۲۵ میلیون تومان است. تیبا صندوق معمولی نیز با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان خرید و فروش شده است.

از طرف دیگر اما فیروز نادری، فعال بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: قیمت خودرو ارزان نشده است، بلکه روند قیمت صعودی است. با توجه به افزایش قیمت خودرو اما خریدار در بازار همچنان زیاد است.

 

منبع: تجارت نیوز
  • محسن از مشهد ارسالی در

    یکی نیست به این بی ناموسای دولت روحانی بگه شما ‌ک در مناظرلت انتخاباتب با او یارو اسهال دماغ کیری که میگفت .. میلته شریفه ایران شما نباید پیرایده آشغال رو به ۲۰ میلیوووووووون تومن سوار بشین..!!! حالا اون الاغ بد دماغ کدوم جهنمی هست ک جواب مردم رو بده

  • ناشناس ارسالی در

    اگر نمایندگان از مردمند واردات خودرو دست دو را آزاد کنند... اگر نکنند پس معلوم می شود بالانشین های مسوول دستشان در این گرانی ست و دارند جیب مردم را می زنند یعنی بدتر از امریکا

ارسال نظر