کدخبر: 100866

اختصاصی گسترش‌نیوز:

شروع فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا از امروز + شیوه ثبت‌ نام

پیش ثبت‌نام دو خودروساز ایران خودرو و سایپا از روز چهارم خرداد ماه آغاز شد و حال قرار است فروش فوق‌ العاده از امروز شروع شود.

خودرو شروع فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا از امروز + شیوه ثبت‌ نام

ایران خودرو و سایپا در حال انجام نخستین فروش فوق‌العاده محصولات خود هستند. این فروش‌ها به صورت قرعه‌کشی انجام می‌شود و مقررات سخت‌گیرانه‌ای نیز در نظر گرفته شده تا دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شود. آنطور که خودروسازان اعلام کرده بودند مشتریان باید ابتدا نسبت به پیش‌ثبت‌نام اقدام می‌کردند که این کار از تاریخ ۴ خرداد شروع شد. ۴ محصول از ایران خودرو و ۷ محصول از سایپا در این فروش فوق‌العاده قرار دارد که قیمت آن‌ها توسط خودروسازان اعلام شده است.

آغاز ثبت‌نام محصولات ایران خودرو از امروز

فروش محصولات ایران خودرو از ساعت ۸ صبح امروز ۷ خرداد ۹۹ قرار بود شروع شود.

طبق اطلاعیه جدید ایران خودرو با توجه به عدم واریز وجه برای ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده، زمان ثبت نام در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو با کمی تاخیر و با اختلاف زمانی چند ساعته آغاز می‌شود که زمان نهایی آن به زودی اعلام خواهد شد.

متقاضیان برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند و از طریق بخش "ورود کاربر" نام کاربری و رمز عبوری که قبلا در مرحله پیش ثبت نام دریافت کرده‌اند را وارد و سپس به بخش فروش فوق العاده وارد شده و پس از انتخاب خودرو مدنظر، فرآیند ثبت نام را تکمیل و نهایی سازند.

پس از ثبت نام و انتخاب یکی از چهار محصول عرضه شده در این طرح، تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون اولویت و در شرایط یکسان وارد فرآیند قرعه کشی خواهند شد.

گفتنی است چهار محصول ۲۰۶ تیپ دو، پارس با موتور تی.یو.۵، رانا و پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو با ظرفیت ۱۵ هزار دستگاه عرضه شده است.

برای ثبت نام در سامانه برای برنامه فروش فوق العاده و شرکت در قرعه کشی خودرو تمامی کاربران و مشتریان شرکت ایران خودرو اعم از این که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اند و یا متقاضیان جدید حتماً باید مرحله پیش ثبت نام (احراز هویت) متقاضی را طی کنند.

بدین منظور کاربر پس از ورود به سامانه ایران خودرو ب به سامانه امتا (متعلق به مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت) برای احراز هویت ارجاع می‌شود.

همچنین جهت ثبت نام، شماره تلفن همراه متقاضی باید به نام خود ایشان باشد در غیر این صورت مراحل احراز هویت مشتری وجود ندارد.

برای مشاهده آموزش تصویری ثبت‌نام محصولات ایران خودرو روی این لینک کلیک کنید.

جزئیات ثبت‌نام خودروهای سایپا

مرکز ارتباطات امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد براساس دستور سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت‌نام فروش فوق‌العاده محصولات سایپا (بدون واریز وجه) تا تاریخ ۱۴ خرداد ادامه خواهد داشت و فرآیند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه‌کشی (بدون واریز وجه) از ساعت ۱۱ صبح امروز تا پایان مدت پیش‌ثبت‌نام در سامانه‌های اینترنتی گروه سایپا امکان پذیر خواهد بود.

فرآیند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه‌کشی (بدون واریز وجه) از ساعت ۱۱ صبح امروز ۷ خردادماه ۹۹ تا پایان مدت پیش‌ثبت‌نام در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com امکان پذیر خواهد بود.

‎گفتنی است پیش از این در طرح های فروش خودروسازان، زمان شروع ثبت نام اهمیت زیادی داشت و ممکن بود با تکمیل ظرفیت فروش خودروها در ساعات اولیه، متقاضیان موفق به ثبت نام نشوند اما در طرح جدید فروش فوق العاده خودرو دیگر قید زمان مطرح نیست و ثبت نام به مدت ده شبانه روز امکان پذیر است.

‎بر این اساس ثبت نام در روزهای نخست یا پایانی این طرح، هیچ تفاوت و امتیازی در قرعه کشی برای متقاضیان نخواهد داشت.

‎گروه خودروسازی سایپا تأکید می کند که زمان ثبت نام در این طرح هیچ تاثیری بر شانس برنده شدن نخواهد داشت و همه متقاضیان از شانس برابر برخوردار خواهند بود.

شروط ۱۰‌گانه ثبت‌نام

۱. با هر کدملی فقط امکان ثبت‌نام و خرید یک دستگاه خودرو از خودروسازان وجود دارد.

۲. مشتریانی که در ۳۶ ماه اخیر اقدام به خرید خودرو از شرکت های خودروساز کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند.

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی برای خریداران الزامی است.

۴. سن خریدار خودرو باید بالاتر از ۱۸سال باشد و کد ملی، شماره تلفن همراه، مشخصات حساب بانکی، همه باید متعلق به شخص ثبت‌نام‌کننده باشد.

۵. افراد نباید پلاک خودرو فعال و نصب شده داشته باشند.

۶. خریدار خودرو به هیچ عنوان حق فروش وکالتی خودرو را ندارد و خودروی فروخته شده قابل صلح نیست.

۷. اگر در راستی‌آزمایی مراحل فروش، تکمیل وجه، تحویل خودرو و حتی در بازه زمانی پس از تحویل خودرو، مشخص شود که خریدار از ضوابط عدول کرده یا در فرآیند ثبت‌نام صداقت نداشته است، خودروی وی توقیف و مطابق با قانون با آن برخورد می‌شود.

۸. هر خودروی صفر کیلومتری که در فرآیند تحویل مشتری قرار می‌گیرد، حداکثر باید ظرف مدت سه‌ماه برای استفاده از گارانتی به نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش خودروسازان مراجعه کند.

۹. مشتریان باید در ثبت شماره شبا خود در سایت فروش دقت نمایند، چرا که مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به فرد دیگر بر عهده ثبت‌نام‌کننده است.

۱۰. سند خودرو تا یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

برای مشاهده آموزش تصویری ثبت‌نام محصولات سایپا روی این لینک کلیک کنید.

اطلاعیه مهم وزارت صمت

با دستور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت‌نام متقاضیان در طرح فروش ویژه خودرو در ایام عید سعید فطر، تا چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹ ادامه دارد.

علاوه بر این، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی از متقاضیان جهت حضور در قرعه‌کشی را نخواهند داشت.

بر اساس تغییر در برنامه زمان‌بندی فروش ۲۵ هزار دستگاه خودرو، بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام و بر اساس ضوابط تعیین شده از سوی کمیته خودرو، قرعه‌کشی با نظارت دستگاههای امنیتی و نظارتی و در حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی، صورت پذیرفته و صرفا حائزین شرایط مطابق با قرعه‌کشی انجام شده، ملزم به پرداخت وجه خودرو خواهند بود.

لذا در هیچ یک از مراحل ثبت‌نام، متقاضیان خرید خودرو ملزم به پرداخت وجه نخواهند بود و واریز ۱۰۰ درصد وجه خودرو تنها از سوی افرادی صورت خواهد پذیرفت که بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، حائز شرایط تشخیص داده شوند.

لازم به ذکر است که به دستور سرپرست وزارت صمت شرط دریافت هرگونه چک نیز در مرحله فعلی ثبت‌نام خودرو حذف شده است.

نویسنده: اختصاصی گسترش‌نیوز
 • علی ارسالی در

  بعد از گذشت بیش از یک ساعت و ربع هنوز در سایت محصولی وجود ندارد و طبق معمول آقایان از ما بهتران انحصار طلب مردم را به گوسفند انگاشته و بی نیاز از توضیح یا عذرخواهی هستند.

  • اشکان ارسالی در

   دست چک اقوام درجه یک هم میتوانند بدهند، اینکه الزاما خود شخص داشته باشه حذف شد

 • گرگانی ارسالی در

  اصن تو سایت ایرانخودرپ الان ساعت 10 ماشین نیست......اه

  • hasan ارسالی در

   من ثبت نام کردم ولی کد پیگیری یادداشت نکردم الان چی میش؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   قبول نیست اینا که گفتن چک اقوام قبول میکنیم پس چی شداین بی عدالتی اونیکی پلاک به نامش نداره پس آدمه ضیعفی هست پول نقدم نداره شما که گفتین به دست مصرف کننده میرسه گوپس اگه اینجوریه باشه هیچ گس پول نقدنداره وماشین هم دربیاد نمیتونه پوله همشوواریز کنه وبازار دوباره میره بالا من که نصفشوجور کردم بقیشو ازکجابیارم نقدبدم فرستم نمیدن

 • ناشناس ارسالی در

  چرا همش خطای پایان اعتبار میزنه سایت

  • محسن ارسالی در

   برای همه اینجوریه. واقعا سرکاریه. از همین الان معلومه که چقدر بی برنامه قراره پول های واریزی بلاتکلیف بمونه و خودروهای رویایی یکی دو سال بعد تحویل داده بشن

  • ناشناس ارسالی در

   برای انتخاب خودرو به جای میز کار بخش فروش فوق العاده را انتخاب کنید

  • مهیار ارسالی در

   دوستان
   1-در سایت ایران خودرو، اول خارج شوید (logout) و بعد مجددا لاگین کنید.
   2-در منوی بالا اول بروی صفحه نخست کلیک کنید و بعد بروی فروش فوق العاده.. انتحاب ها نمایش داده می شن.
   اگر نمایش نداد قسمت شماره 2 رو مجددا تکرار کنید

  • وحید ارسالی در

   برای منم ارور میداد،با فایرفاکس امتحان کردم هیچ اروری نمیداد و ثبت نام کردم و کد پیگیری قرعه کشی دریافت کردم

  • زاهدی ارسالی در

   باید از کامپیوتر استفاده کنید یا به کافی نت مراجعه کنید. برای ثبت خودرو با تلفن همراه معمولا به این مشکل بر میخورید. من با چندتا گوشی امتحان کردم و نشد ولی با کامپیوتر هیچ مشکلی نبود و خرید رو ثبت کردم

  • Reza ارسالی در

   آیا پس از تکمیل ثبت نام ، تاییدیه یا کد رهگیری میده?
   من ثبت نام و کامل کردم اما پیامی دریافت نکردم

 • مهدی قربانی مزرع ارسالی در

  من خودرو ندارم و نیاز به یک خودرو دارم

  • محمد ارسالی در

   سلام من رفتم تو سایت ولی چرا بالا نمیاره

 • قلی ارسالی در

  بازم این دلال بازار اومد توی کار،
  حالا هر آقادلال میره یه عده پول لازم رو که گواهینامه داره را جمع میکنه و به اسمشون ماشین ثبت نام میکنه و هر که توی قرعه کشی در اومد را یک پولی بهش میده و ماشینو ازش میگیره و با وکالت توی بازار آب میکنه. اولش شرط چک را برداشتن . چون شخص پول لازم، حاضر به پرداخت چک به دلال نیست. حالا هم شرط پول رو برداشتن که در صورت در نیامدن در قرعه کشی باید پول بره به حساب شخص پول لازم و برای آقا دلال سخته پولشو از حساب چنین شخصی در بیاره

  • ناشناس ارسالی در

   واقعا عجیبه که هم خودرو نداری و هم نیاز به یه خودرو داری. چون ما خودرو نداریم ولی نیاز به خودرو هم نداریم خخ

 • محسن ارسالی در

  از ساعت 8 صبح سایت و حساب کاربری ایرانخودرو رو چک میکنم ولی هیچ گونه خوردویی برای فروش عرضه نشده. داخل سایت هم هیچ توضیحی داده نشده. از همین بی برنامگی معلومه که پول های واریزی و تحویل خودروهای توهمی بیش از یکی دو سال قراره بلاتکلیف بمونه!!!

  • وحید ارسالی در

   یکی بگه اگه تو قرعه کشی ایران خودرو ثبت نام کنم میتونم تو سایپا هم همزمان ثبت نام کنم؟؟؟

 • کریمی ازجیرفت ارسالی در

  قانون بازم باپارطی تکلیف من چیه ماشینمادزدبرده پلاکم بناممه تکلیفم چیه

  • محمد ارسالی در

   فک پلاک کن

 • نجیب ارسالی در

  زمان اعتبار حساب شما به پايان رسيده لطفا از طريق اين لينك مجددا وارد سيستم شويد"

  • وحید ارسالی در

   با فایرفاکس ثبت نام کن این ارور رو نمیده.

 • سیروس کریمی ارسالی در

  اگه به فکر مردم هستید خودرو قسطی بدید ما اگه داشتیم نقد بخریم تو بازار زیاده دو مدل پایینتر

 • ناشناس ارسالی در

  ساعت یازده ده دقیقه هست هنوز سایت باز نشده چرا باز نمیشه مشکل چی هست

  • علی ارسالی در

   اهواز سیاحی سرا خرمشهر خیابان فلاح کوچه چهارم فرعی۵ خیابان سید شمال

 • مرتضی ارسالی در

  بنده به عنوان یک ایرانی مسلمان از مسئولان رده بالای مملکتی خواهش میکنم نه برای خود و نه برای اهداف سیاسی بلکه برای بستن راه نفوذ دشمن به عقاید و اعتقادات مردم نسبت به سلامت حکومت اسلامی و اندیشه های نابی که از دیدگاه امام علی ع در حکومت داری به ما رسیده یک بار و برای همیشه داد مردم رو از این جماعت منفعت طلب دنیا دوست به ظاهر متقی ولی در باطن منافق بگیرید.
  در هیچ جای دنیا و در هیچ مقطع تاریخی نمیشه زمان و مکانی رو یافت که گروهی با انحصار طلبی عدالت رو رعایت کرده و دچار فساد نشده باشند پس چطور در حکومت اسلامی ما انتظار داریم مصرف کالای به این مهمی رو در انحصار دو شرکت قرار بدیم و فساد بوجود نیاد
  ولله که این موضوع بزرگترین نقطه ضعف ( پاشنه آشیل ) رو به دشمنان ما داده تا هم بر ما و هم بر اعتقادات ما بتازن و دلیل این نا برابری و فساد رو نه اشتباهات ما که اعتقادات ما بیان کنند.
  من از بزرگان خواهش میکنم و پیرو فرمایشات پیر انقلاب میگم به داد این مملکت برسید و به داد این مردم برسید و از همه مهمتر به داد این اعتقادات پاک مردم برسید.

  • دولتمرد ارسالی در

   باشه بدادشون رسیدم. امری فرمایشی نداری من برام.دولتمرد ایران هستم🤣🤣

 • ناشناس ارسالی در

  میشه همزمان هم در قرعه کشی سایپا شرکت کرد و هم ایران خودرو؟

  • ناشناس ارسالی در

   بله میشه!!!

  • وحید ارسالی در

   خبر فقط یکی از خودروسازها میشه ثبت نام کرد یا ایران خودرو یا سایپا

  • ناشناس ارسالی در

   خیر وقتی داری خودرو انتخاب میکنی باید تعهد بدی که توی قرعه کشی دیگر شرکت نکردی

  • ناشناس ارسالی در

   هرکس بخره مرد نیس. نخرین. به خودت. بیا بدبخت. بزار رودستشون بمونه. ما شهید دادیم ۸سال جنگیدیم تو گرمای ۵۰درجه حالا ماشین ۷۰ملیونی باید بخریم. ای ملت بدبخت. ای ساده ها هه

 • ناشناس ارسالی در

  میشه همزمان در قرعه کشی سایپا و ایران خودرو شرکت کرد؟

  • ناشناس ارسالی در

   خیر

  • فرزان ارسالی در

   سلام. تو سایت ایرانخودرو شرایط زده موقع ثبت نام خودرو تنها از یک شرکت میتونی تو قرعه کشی شرکت کنی.
   اما تو سایپا چیزی نزده.
   کسی هم چیزی نگفته. الان میشه هم سایپا هم ایران خودرو با هم ثبت نام کرد؟؟؟؟

  • فرزان ارسالی در

   سایپا بعد ثبت نام کد قرعه کشی هم نمده. معلومه ملت سرکارن

 • حسین ارسالی در

  وقت بخیر.کاش تواین مملکت شرایتی برای کمک به قشرضعیف هم بود.با اومدن کرونا،بادوتابچه ونوزاد.اجاره نشینی بیکارشدم.گفتم ماشین بگیرم باهاش کارکنم.اینم ک اینطور.خداکمک کنه فقط

 • سید مهرعلی ارسالی در

  با سلام قرار بوده امروز فروش داشته باشند ولی دستهای از ما بهتران سایت را به فرموده دستکاری کردند و مردم را چندین ساعته که سر کار گذاشتند امروز 99/3/7 چهارشنبه و طبق روال گذشته باز هم دروغ پردازی و حقه بازی ،گویا مسئولین وزارت سمت خوابیده اند ببخشید میشه بیدارشان کنید یک کم کار کنند. با تشکر

 • ناشناس ارسالی در

  چرا هنگام ثبت نام پيغام ميده بعلت عدم قيمت گذاري ثبت نام مقدور نمي باشد ؟؟؟؟؟؟؟
  ثبت نام و قرعه كشي سركاريه ؟؟؟؟؟

 • ایمان ارسالی در

  پلاک فعال اگه عمومی سنگین باشه قبول نمیکنن

 • ناشناس ارسالی در

  چرا پراید نیست؟

  • بشیرشه بخش ارسالی در

   پارس

  • بشیرشه بخش ارسالی در

   پارس

 • اویس گلستانه ارسالی در

  سلام
  بنده هم اکنون یک دستگاه پژوپارس ثبت کردم و شماره پیگیری دریافت کردم

  • فراهانی ارسالی در

   چطوری نوع ماشینو انتخاب میکنید؟

 • سینا ارسالی در

  ساعت 12 ظهره هم سایت ایران خودرو هم سایت سایپا خبری نیست

  • محمد ارسالی در

   سلام چرا شرط پلاک فعال گذاشتید برای قرعه کشی من الان پلاک فعال دارم ولی مدل ماشینم خیلی قدیمه بایدچکارکرد

 • ماهی ارسالی در

  من در ساعات اولیه ثبت نام، خودروی ساینا انتخاب کردم و متاسفانه در حین تایید، اینترنت خانگی مان قطع شد و نتوانستم تاییدیه را بزنم. در قسمت کاربری سایپا رفتم و دیدم چیزی تایید نشده، بنابراین به سایت ایران خودرو رفتم و آنجا یک خودروی پارس تایید کردم. اما پس از دقایقی، پیامکی از شرکت سایپا برایم ارسال شد که خودروی شما ثبت شده!! چطور خودروی ساینا را از اکانتم حذف کنم؟ شماره تماس شرکت سایپا هم مشکل دارد :( الان تکلیف من چیست؟ چه کنم

 • سامان ارسالی در

  دوستان گفتن ود قرعه کشی میاد برا کسی ک درخواست رو ثبت کنه من همون اول وقت درخواستم ثبت شد نمیدونم چرا کد نیومد چیکار کنم راهنمایی کنین؟

 • حسن نجمی پور ارسالی در

  من انتخاب کردم کد قرعه کشی هم گرفتم تموم شد دیگه یعنی کار دیگه ای نداره؟

  • Kian ارسالی در

   رنگ رو نمیتونیم انتخاب کنیم؟

  • ناشناس ارسالی در

   برو حالشو ببر

 • سعید ارسالی در

  خوبه

 • مهدی اسماعیلی ارسالی در

  من که تو عمرم نه ماشین داشتم نه ثبت نام کردم تاالا الان رفتم تو سایت همش میزنه (شما به میزان مجاز برای هر مشتری خرید کرده اید) همش دروغه ثبت نامی وجود نداره

  • آرش ارسالی در

   یک نفر از کد ملی شما استفاده کرده :)

 • ماه ارسالی در

  من در ساعات اولیه ثبت نام، خودروی ساینا رو انتخاب کردم و متاسفانه در حین تایید، اینترنت خانگی مان قطع شد و نتوانستم تاییدیه را بزنم. به قسمت کاربری سایپا رفتم و هیچ تاییدیه خورویی دیده نشد. بنابراین به سایت ایران خودرو رفتم و آنجا یک خودروی پارس تایید کردم. اما پس از دقایقی، پیامکی از شرکت سایپا برایم ارسال شد که خودروی شما ثبت شده!! یعنی هردو خودرو ثبت شده و  الان نمیدنم چه کنم؟ لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه تا خودروی ساینا را سامانه سایپا حذف کنم. پدرم پراید درب و داغون داره و بعد از سالها خواست ماشین ثبت نام کند ناامیدش کردم 

  • ناشناس ارسالی در

   منم ثبت نام کردم برای من پیام نیومد از سایپا .برای شما از سایپا پیامک اومد؟؟؟

  • حمید ارسالی در

   متاسفانه طبق اعلام شما از قرعه کشی محروم میشی تا 2 سال .به علت ثبت 2 تا ماشین

  • رحمان چترسفید ارسالی در

   پژو اس ال اکس

  • زاهدی ارسالی در

   با شماره 096550 تماس بگیر، پاسخگوی 24 ساعته سایپا هست برای مشکلات همین طرح.
   معمولا زمان انتظارش طولانیه و حداقل باید 20 دیقه تو صف باشی تا اپراتور جواب بده. شب ساعت 2 به بعد زنگ بزن و خلوته و پیگیری میکنن.

  • ناشناس ارسالی در

   من با سایپا تماس گرفتم، چون هم در ایرانخودرو و سایپا ثبت نام کردم و امکان ویرایش و حذف وجود نداره متاسفانه تا دوسال از خرید خودرو محروم میشم

 • ناشناس ارسالی در

  حقه بازی و کلاه برداری در نوع ابتکاری وجدیدش علی برکت الله. خدا درآن دنیا حق این مردم مظلوم و ولی نعمتان شمارو ازتون حتما میگیره و بجوری ام میگیره . اسممو میخواین چکار حتما سربازان گمنام رو بفرستین در جا خفمون کنن

 • حسن ارسالی در

  سلام .من امروز ساعت ۱۲ ثبت نام کردم سایت هم عالی بود همه چی طبق روال انجام شد...ی جا برین اینترنت قوی باشه ...امید وارم تو قرعه کشی قبول بشم..یا حق

 • مسیحا ارسالی در

  سلام ،هم وطن های گرامی شما ها ثبت نام کردید به جزء کد قرعه کشی بعد ثبت نام اصلی،پیامک ام میاد براتون؟؟؟

 • نسیم ارسالی در

  الان پژو 206 ثبت نام کردم سایت مشکلی نداره. از قسمت فروش فوق العاده وارد بشین

  • محمد ارسالی در

   سلام چرا نمیشه رنگ انتخاب کنم

 • علی ارسالی در

  سلام.من خودم تقریبا از اردیبهشت دارم سعی میکنم برای مادرم ماشین ثبت نام کنم حتی یک بار هم پرداخت کردم ولی پول بعد از 1 ساعت دوباره پول برگشت خورد دیگه نتونستم ثبت نام کنم.اما ایندفعه واقعا شرایط رو سخت کردن که به نظرم واقعا خوب بود اما فقط این شرط چک یه ذره اذیت میکنه اما خب برای ما مشکلی نداشت.امروز هم فکر میکنم ساعت 12 وارد سایت شدم و ثبت نام کردم و مشکلی نبود امیدوارم که در قرعه کشی تمام کسانی که ثبت نام کردند موفق باشند

 • جابر معینی ارسالی در

  سلام بلاخره موفق شدم ثبت نام کنم پس از ثبت،، جمله کاربر گرامی با کد پیگیری .. .....شما موفق در قرعه کشی شدید ،دیگه تمام میشه یا منتظر پیام هم باید باشیم ،،ممنون

 • ناشناس ارسالی در

  من الان رفتم یک ماشین پژوه405 ثبتنام کردم و شماره پیگیری قرعه کشی رو دریافت کردم ولی پیامکی از طرف ایران خودرو نیامد یعنی ثبت نام با موفقیت انجام شد؟

 • Kian ارسالی در

  رنگ رو نمیشه انتخاب کرد؟اصلا گزینه ای برای رنگ نداره؟

  • ناشناس ارسالی در

   نمیشه رنگو انتخاب كرد؟؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   رنگ چی رو انتخاب کنی
   هنوز برادری ات ثابت نکردی
   طلب ارث میکنی

 • محمد ارسالی در

  من اشتباهی پژو۴۰۵،به جای پارس ثبت کردم. امکان تغییر خودرو وجود داره؟

  • ناشناس ارسالی در

   منم همینطور. کاش گزینه ای فعال کنن که بشه تغییر داد

  • زهرا ارسالی در

   منم اشتباهی بجای ۲۰۶
   پژو پارس ثبت کردم حالا چکار کنمممممم خدایااااااااا؟

  • A10A ارسالی در

   ینی نمیشه تغییر داد؟؟؟؟منم میخام عوض کنم

 • احسان ارسالی در

  میشه هم تو سایپا هم تو ایرانخودرو ثبت نام کنم هرکدوم که به نامم در اومد رو بخرم
  یا فقط برای یکیش میتونم ثبت نام کنم فقط با کد ملیم؟

  • ناشناس ارسالی در

   من هم به جای ۴۰۵_۲۰۶اشتباهی ثبت کردم

  • ناشناس ارسالی در

   یکیش

 • مهدی ارسالی در

  سلام ساعت ۱۴ خرید کردم وکد پیگیری قرعه کشی هم گرفتم ولی پولی ندادم یعنی بعد قرعه کشی اگه اسممون دربیاد باید همشو بدیم یا هنوز ثبت نامم ناقص
  ممنون میشم یکی بگه

  • ناشناس ارسالی در

   الان لازم نیست پولی پرداخت بشه

 • سمیه قربانی ارسالی در

  من داخل سایت سایپا ماشین انتخاب کردم ولی پیامی مبنی بر اینکه ثبت نام شدم نیامد من چطور میتونم بفهمم که ثبت نام شدم یا نه ؟؟لطفا راهنمای کنید

  • حمید ارسالی در

   با تاخیر چند ساعته ارسال میکنن انگار

  • مجید نظری ارسالی در

   واسه منم همین اتفاق افتاد

  • محمدرضا زارعی ارسالی در

   سلام، بعد از قرعه کشی کل پول رو یکجا پرداخت میکنید. ثبت نامتون درسته

 • جابر معینی ارسالی در

  سلام پس از ثبت نام ،جمله کاربر گرامی به شماره کد پیگیری......شما در قرعه کشی شرکت داده شد ایددیگه تمام ،یا منتظر پیام هم باید باشیم

  • نادر ارسالی در

   سلام موقع ثبت نام میزنه شما قبلا این ماشین را خریداری کرده اید منظورش چیه ؟ یعنی ثبت نام کردم ؟

 • امید ارسالی در

  بدیش اینه که شانسی هستش

 • محمد ارسالی در

  سلام اگه هم در سایپا هم در ایران خودرو ثبت نام کنم چی میشه

 • محمد رحیمی ارسالی در

  ایا در دو طرح میتوان شرکت کرد.هم در قرعه کشی سایپا هم ایران خودرو یا کلا یکی از سیستم به خودی خود حذف میشه

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من ثبت نام میکنم میزنه خودرد شما ثبت شد ولی نه پیام اومده برام نه تو میز کارم وجود داره لطفا راهنمایی کنید

  • ناشناس ارسالی در

   واردنیستی بروکافی نت

  • مهدی ارسالی در

   سلام من نمیدونستم هم ایران خودرو و هم سایپا ثبت نام کردم،یعنی چی میشه؟هر دوتاشو حذف میکنند؟

 • زهرا ارسالی در

  سلام کسی میتونه کمک کنه
  مرحله اخر قبل از تایید میزنه کدملی احراز هویت نشده
  ولی همه کارهایی که گفته شده برای سامانه امتا رو انجام دادم!!!!!

  • ناشناس ارسالی در

   باید شماره موبایل اعلامی به اسم خودت باشه وگرنه احراز هویت نمیشه

 • ali torabi ارسالی در

  احراز هویت راچگونه میشود دریافت کرد

 • مجتبی ارسالی در

  ساعت 5.35 دقیقه عصر یا همون 17.35 دقیقه ست
  هنوز در سایت هیچ برنامه خریدی وجود نداره

 • مجید نظری ارسالی در

  پیامک تایید شرکت سایپا هم واسه من نیومده.
  هرکی ایران خودرو ثبت کرده کد قرعه کشی براش اومده

 • وحید اسلامی ارسالی در

  سلام من کامیونت دارم یعنی نمیتونم ثبتنام کنم ¿
  سوال بعدیم
  ماشین گه بگیریم رنگش دلبخاهی هست یا نه هرچی قرعه باشه

 • فرزاد ارسالی در

  قیمت ها رو از کجا ببینم؟

 • پژمان ارسالی در

  منظورتون از کد پیگیری چیه؟
  همون کد برنامه ریزی که آخر ثبت نام هستش.

 • شوتی ارسالی در

  منثبت نام کردم ولی کدپیگیری را یاداشت نکردم باید چکار کنم

 • امیر ارسالی در

  امیر : اگه شرایط چک حذف شده چرا در سایت هنوز وجود دارد و شماره شبا میخواهد لطفا توضیح دهید

 • رحمان ارسالی در

  سلام من پژو پارس ثبت نام کردم قسمت کد پیگیری قرعه کشی صفحه پرید الان کد پیگیری قرعه کشی رو چجوری پیدا کنم؟ لطفا راهنمایی کنین

  • حسین ارسالی در

   الان تو سایت ایران خودرو استعلام خرید گزاشتن از اونجا کد پیگیری بگیرین

 • عرفان ارسالی در

  من کدپیگیری یادداشت یا عکس نگرفتم ... راهی نیست که کدپیگیری پیدا کنم؟؟ پیامی هم واسم نیومده؟؟

 • عرفان ارسالی در

  .

 • محمد ارسالی در

  سلام
  در ثبت نام نوع ماشین، میزان شانس برنده شدن در قرعه کشی موثر است؟
  مثلا اگر رانا ثبت نام کنیم شانس برنده شدن با پارس فرق می کنه؟

  • امین ارسالی در

   خیر دوست عزیز. بر اساس تعداد متقاضیان برنده شده در قرعه کشی خودرو تحویل شده

 • Alon ارسالی در

  بیمه ۱۰ میلیونی ندیده بودیم که دیدیم

 • ناشناس ارسالی در

  آقایان ، اونی که گواهینامه نداره ولی شرایط خرید خودرو داره ،وخودرو هم نداره ،باید چیکار کنه ،یه فکری بحال ما کنید ، ما هم حق داریم ،ثبت نام کنیم

 • طاها امین ارسالی در

  سه میلیون ثبت نام میکنن بعد۲۵هزار ماشین وجود داره....کمی فکر..یعنی قراره به چند درصد برسه

 • سعید ارسالی در

  سلام
  لطفا اگه کسی بلده راهنماییم کنه
  چجوری میتونم درخواست خودرو رو حذف کنم.از ایران خودرو برای قرعه کشی ثبت نام کردم

 • New ارسالی در

  تا حالا بیمه ثالث ده میلبون تومنی دیده بودید😂

 • داود ارسالی در

  اگردلال بازی از درون وزارت صمت نبود.شرایطی اعلامی میتوانست خودرو رابه دست مشتری واقعی برسونه ولی سرپرست محترم وزارت صمت بابرداشتن شرایط پیش پرداخت واخذچک صیادعملادست دلالان رابرای سوئ استفاده دلالان باز گذاشت.چون دلالان نمیتوانستندپول رادست افرادی که فقط گواهینامه داشته وبه علت فقربرای پول اندکی ازدلال حاضربه ثبت نام برای دلالان شوند دهند.وشرط چک هم برداشته شدتااین دست اشخاص که معمولاچک ندارندبتوانندبرای دلالان ثبت نام کنند.واگرازوزارت صمت سوال شودچرامیگویندپول ازچرخه بورس خارج وبه بازارخودرومیرفت.درصورتی که شرایط36ماهه عدم ثبت نام خودرو واخذچک ونداشتن پلاک باهم مکمل جلوگیری از ورود دلالان به بازارخودروبود.ومساله بورس فقط برای فریب افکارعمومی است وبس

 • ناشناس ارسالی در

  سلام دوستانی که عجله کردن براشون بد بوده مثل من میخوابیدین تا ۱۲ بعد ساعت ۱۴:۰۰میرفتین کافینت به راحتی ثبت نام میکردین

 • مرتضی ارسالی در

  رنگ انتخواب نمیشه چرا چرابرا امن رنگی که تو تصویر زده بودتیبا مشکی بود یعنی بهم مشکی تحویل میدن؟؟؟؟؟تورو خدا جواب اینو بدین

 • ناشناس ارسالی در

  بوزک نبین بهار میاد کومبوزه با خیار میاد .هر وقت دوز و کلاک تمام شد اون وقت ماشین ارزان میشه .البته اگر مافیا بگذرت

 • علی عزیزی ارسالی در

  سلام
  اگه تو قرعه کشی اسممون دراد کل پولو باید واریز کنیم یا ۵۰ درصد الان ۵۰ درصد موقع تحویل ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • ارزو ارسالی در

  من رفتم تو سایت همه چی انجام شد.
  ولی هیچ شماره ای حهت پیگیری داد نشد.
  دنبال برگشت به صفحه ی انتخاب ماشین .

 • محمدرضا ارسالی در

  سلام اقا ساعت 10دباز شد سايت هردو خودرو ساز من راحت خريداري كردم تاز برا خيليها هم خريداري كردم همين الانم سايت بازه خريداري كنين خواهشا جو بد نديت خدا بزرگه انشا.. برنده میشم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام وقت بخیر من احراز هویت کردم ، حالا باید چکار کنم ، کدوم قسمت برم که نوع خودرو رو انتخاب کنم ?

 • سعید ارسالی در

  سلام من میخاستم پارس ثبت ام کنم اشتباهی 206 انتخاب کردم امکان ویرایش قبل از قرعه کشی هست یا نه
  اگه هست کدوم قسمت سایت باید ویرایش کنم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام از کجا مطمئن هستید که اشتباه ثبت نام کردید؟ آخه داخل سایت ایران خودرو که نام خودروی ثبت نامی رو که نمیزنه فقط کد پیگیری نشون میده

 • مریم ارسالی در

  سلام. من می‌خوام ثبت نام کنم قسمت کد منطقه چی باید وارد کنم ؟؟؟

 • مازیار ارسالی در

  ایا بعد از ثبت نام ایران خودرو باید اسمس بیاد به گوشی؟

 • فاطمه شیخ ارسالی در

  تعقیرخودرووجودداره؟یاخیر

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام
  اگر ثبت نام کنیم و قرعه کشی اسممون دربیاد ولی پول جور نشه بریزیم ،چی میشه ؟دفعه بعد میشه باز ثبت نام کرد یا دیگه نمیزارن

  • سامان ارسالی در

   سلام وخسته نباشی میخواستم بدونم تو محصولات ایران خودرو امکان تغییر نوع خودرو هستش چون اشتباهی انتخاب کردم ممنون میشم راهنمایی فرمائید.

 • ناشناس ارسالی در

  اگر بعد قرعه کشی اسممون دربیاد ولی پول جور نشه بریزیم حساب چه اتفاقی میفته؟

  • ناشناس ارسالی در

   ۳سال از ثبت نام محروم میشید

 • ایرانی ارسالی در

  بعد از ثبت نام و انتخاب خودرو از سایپا ، پیامک یا کد رهگیری میاد ؟ برای من چیزی نیامده!!!

 • فاطمه ارسالی در

  من وقتی میرم تو صفحه ای که نوشته مجوز ورود به ایران خودرو گزینه ورود خاکستریه وگزینه افزودن کارت بانکی قرمزه.وقتی هم میخوام کارت بانکی اضافه کنم میزنه در نتیجه استعلام کارت بانکی یافت نشد.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

  • ناشناس ارسالی در

   شماره کارت دیگه ای اگه دارید وارد کنید

 • عباس ارسالی در

  خوب شاید خودرویی درکار نیس آخرش دوچرخه بدن

 • نوید ارسالی در

  ❌محصولات سایپا و ایران‌خودرو شانسی و قرعه کشی ثبت نام نکنید ،کلاهبرداری جدید در راه است 🚫
  با یک حساب سرانگشتی متوجه کلاهبرداری جدید دوستان خواهید شد ،سایپا اعلام کرده ۱۵هزار دستگاه و ایران‌خودرو اعلام کرده ۱۰هزار خودرو به قید قرعه واگذار خواهند نمود ،۱)سوال اول این که اگه سایپا و ایران‌خودرو قراره به قید قرعه در بازه زمانی سه ماهه خودرو ها رو تحویل بدهد چرا خودروهایی که سال ۹۷ثبت نام شده اند و تکمیل وجه گردیده را تحویل مصرف کنندگان نمی دهند ؟؟ ۲)مطلب دوم اگر برای همین ۲۵هزار خودرو میانگین ۱۵۰۰۰۰هزار نفر پیش ثبت نام کنند و هر کدام میانگین ۲۰میلیون جهت پیش ثبت نام قبل قرعه بحساب این خودرو سازان بریزند بعبارتی میشود سه تریلیون پول که ۵۰۰میلیاد بابت اون ۲۵هزار نفر برنده شده است و مابقی را ظرف سه بازه ده روزه بعبارتی یک ماه بحساب دوستان برگشت داده میشود و سود پول دوستان در یک ماه ٪۴میشود ۱۲۰میلیارد تومان که میشود۳۵۰۰خودروی پراید را رایگان به ملت داد ...و مطلب سوم به این سود های کلان مبلغ ثبت نام هم اضافه کنید که ۲۰۰هزار تومان می باشد و ۱۲۵هزار نفری که برنده نشده اند پولشان بعد یک ماه برگشت داده میشود ولی هزینه ثبت نام آنها هدر رفته است که مبلغ آن به حساب سرانگشتی میشود ۲۵میلیارد تومان و خودش پول ۶۷۵دستگاه پراید دیگر است یعنی دوستان به بهانه قطع کردن دست دلال ها راه دلالی را برای خودشان در پیش گرفته اند با سود این پول ها ۴٫۱۷۵خودروی پراید را میتوان به عراق و لبنان و ....هدیه داد و آن وقت و شما هموطن در اندر خم یک کوچه ایم ...قضاوت با شما ملت فهیم ایران زمین .از جیب من و شما برداشت میشود و خودمان هم با آنها همکاری میکنیم قیمت پراید و پژو بالای ۲۰میلیون نیست در کشورهای حاشیه خلیج با ۷۰میلیون ماشین بنز و بی ام و سوار می‌شوند ،اگر ما ارابه مرگ ملی نخواهیم باید به چه زبانی بگوییم خواسته ملت ایران برداشتن گمرکی و عوارض های ناعادلانه است پراید و پژو شما هدیه به فرزندان خودتان ملت ایران لایق بهترین تکنولوژی های روز دنیاست نه پراید 🙏
  انتشار دهید تا به شعور ملت اهانت نشود🌹🌹

  • بی نام ارسالی در

   دلتم پرررررره

 • ناشناس ارسالی در

  خرید خودرو با قرعه کشی؟تولید برای یه کشور ۵میلیونی هم کفایت نمی کند.چه اصراری بر عدم وارادات دارید؟

 • زهره ارسالی در

  برای من شماره پیگیری نیومده برای شرکت در قرعه کشی؟

  • بی نام ارسالی در

   مال منم نیومد .وای کد قرعه کشی رو یادداشت کردم.

 • رضا ارسالی در

  سلام من در هر دو شرکت ثبت نام کردم الان میخام از یکیشون انصراف بدم میشه؟
  آیا مشکلی پیش میاد در هر دو ثبت نام کرده باشیم؟

 • رضا ارسالی در

  تو سایت ایران خودرو انتخاب رنگ نداره? لطفا جواب بدید

 • فرشید ارسالی در

  سلام
  من چند روز پیش اول تو سایت امتا ثبت نام کردم.الان که وارد سایت ایران خودرو میشم و بعد وارد صفحه مشخصات میشم تو اون صفحه اصلا گزینه ثبت رو برا من نشون نمیده .کلا نمیتونم مشخصاتمو ثبت کنم مشکل از کجا میتونه باشه

 • حسن ملکی سلطان احمدی ارسالی در

  خرید ماشین نو

 • حسن ارسالی در

  باسلام من تمام مراحل ثبت نام و احراز هویت و رفتم حتی سوالات امنیتی رو هم جواب دادم ثبت نهایی رو که زدم نوشت تاریخ صدرو شناسنامه اشتباهه اومدم درستش کنم از سامانه اومد بیرون حالا هرکار میکنم نمیتونم وارد سامانه بشم‌میگه شما قبلا ثبت نام کردین حالا بگین‌باید چکار کنم

 • HGh ارسالی در

  باسلام برای ثبت نام ایران خودرو هنگام ثبت نام و ثبت شماره شبای بانک ملی پس از تایید خطا میدهد شماره شبا را به درستی وارد کنید چندین بار امتحان کردم و چک کردم اما نشد لطفا راهنمایی کنید و یا برنامه سایت بررسی شود ممنون

 • نادر ارسالی در

  زمان قرعه کشی کی انجام میشه؟؟
  و اینکه چند روز بعد قرعه کشی فرصت هست تا مبلغ رو واریز کنیم ؟؟

 • فرناز ارسالی در

  من توی سایت سایپا موفق شدم بعد از کلی تلاش ثبت نام کنم خیلی سخت انجام میشه اما میشه.

 • ناشناس ارسالی در

  درود بر همگی
  من ساینا ثبت نام کردم، فقط یک پیامک اومد که درخواست شما برای شرکت در قرعه کشی سایپا ثبت شد. آیا برای کسی کد قرعه کشی یا کد پیگیری ارسال شده؟!؟

  • محمدباقر ارسالی در

   برای من هم که ساینا ثبت نام کردم همین پیام رو فرستاد بدون کد قرعه کشی یا کد پیگیری

 • فرناز ارسالی در

  واسه من از طرف سایپا اس ام اس تایید ثبت نام هم اومد

 • لیلی ارسالی در

  سلام.من ثبت نام انجام دادم میخوام بدونم قبل قرعه کشی باید نوع ماشین رو انتخاب کنم یا بعد قرعه کشی؟

 • علی اکبر باقری بنجار ارسالی در

  با سلام به مدیران ایرانخودرو اینحانب فرزند شهید هشت سال دفاع مقدس هستم تا کنون هیچ خودرویی از هیج نمایندگی دریافت نکردم در حین انجام وظیفه دفاع از وطن معلول حین خدمت شدم چند سال متقاضی خودرو هستم متاسفانه موفق نشدم بخدا ماندم چکار کنم شما مسولین شما بگویید چکار کنم

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام هرکس هم تو ایران خودرو ثبت نام کند هم تو سایپا داستان چی میشه

  • تارا ارسالی در

   نمیشه فقط یکی

 • حمید ارسالی در

  نخرید

 • محمد ارسالی در

  من تو سایت سایپا مراحل ثبت نام وانجام دادم وماشین انتخاب میکنم ولی برای من پیغام کاربر گرامی شما قبلا این خودرو را خریداری کرده اید می زنه. من تا حالا هیچ ثبت نامی نداشتم و ماشین هم نداشتم؟؟؟؟

 • ناشناس ارسالی در

  سلام تمامی مراحل ثبت نام رو انجام دادم اما کد قرعه کشی دریافت نکردم . راهنمایی کنید ممنون

 • مجید ارسالی در

  خودرو رو از انحصار دربیارید
  با این وضع دنیا و آخرت همه تباه میشه،هم دلال هم خریدار هم فروشنده هم تصمیم گیران رده بالای این حوزه

 • منیر ارسالی در

  سلام.آیا امکان بازیابی کد پیگیری وجود دارد؟قبل از اینکه یادداشت کنم از سایت خارج شد

  • ناشناس ارسالی در

   منوی پیگیری فروش فوق العاده استعلام میده

  • نگین ارسالی در

   سلام به قسکت میز کار برید و گزینه استعلام فروش فوقالعاده رو بزنین شماره پیگیریتون رو نشون میده

 • جواد ارسالی در

  سلام چگونه می توان شماره پیگیری قرعه کشی خودرو را مجددا مشاهده کرد چون هنگام ثبت نهاای کد پیگیری را یاداشت نکردم

 • زانا ارسالی در

  سلام دوستان....این که کدوم ماشین شرکت کنی توی قرعه کشی شانسش فرق میکنه یا نه؟/؟

  • ناشناس ارسالی در

   از قسمت پنل کاربری همون جا که گزینه اولش خرید ماشین بود از گزینه آخریش میشه شماره قرعه کشی و دید

  • ناشناس ارسالی در

   اره

  • امین ارسالی در

   سلام. خیر بر اساس تعداد و نوع درخواست متقاضیان برنده شده در قرعه کشی تحویل میشه

 • بهمن ارسالی در

  با درود. من دو روزه که میخوام فروش فوق العاده ثبت نام کنم ولی برای من میزنه شما بیش از ظرفیت خرید مشتری خرید کرده اید. این در صورتیه که من نه ماشین دارم و نه قبلا ثبت نام کردم. ممنون میشم جواب بدین

  • رضا ارسالی در

   احتمالا یک نفر قبل از شما با کد ملی شما اقدام کرده!!!

 • مجتبی ارسالی در

  تکلیف رنگ ماشین

 • مجتبی ارسالی در

  رنگ ماشین در سایپا چجوریه؟؟؟

 • طاهر ارسالی در

  سلام.من ثبت نام کردم و کد پیگیری برام اومده .ولی نمیتونم با این کد پیگیری استعلام کنم .چکار باید کرد؟

  • زهرا ارسالی در

   سلام.من تو سایپا ثبت نام کردم اس ام اس تایید اومده و میگه اسمم توقرعه کشی ثبت شده،ولی کد پی گیری نداده،آیا سایپا کد پی گیری نمیده؟؟

 • اكبريان ارسالی در

  سلام وقتتون بخير چطور ميشه در سايت ايران خودرو رنگ ماشين را انتخاب كرد چون فعال نيست برام و دكمه اش عمل نميكنه

 • سمیرا ارسالی در

  آیا امکان اصلاح تجهیزات ماشین انتخابی بعد ثبت سفارش وجود دارد؟

 • اسما ارسالی در

  سلام من ثبت نام کردم در سایت ایران‌خودرو نوع ماشین چطور باید انتخاب کنم؟

 • فرناز ارسالی در

  دوستان خواهش میکنم یکی بگه انتخاب رنگ در ماشین وجود داره یا نه

 • فرشاد ارسالی در

  من هم تو سایپا هم ایران خودرو ثبت نام کردم یعنی باید انصراف بزنم یک کدومو

 • افسر فربد ارسالی در

  سلام من میخواستم برای دخترم خودرو ثبت نام کنم دخترم تمام شرایط را دارد فقط شماره مبایلش به نام من هست و الان هم در فرصت مطالعاتی درخارج از کشور هست وتا سه چهارماه دیگر نمیتونه برگردد و نیاز مبرم به خودرو دارد ونمیشه سیم کارت به نام خودش بگیرم آیا در این مورد کاری میشود انجام داد.

  • مهدی ارسالی در

   سلام لطفا به نفر راهنمایی کنه چطور میشه خودرو انتخابی رو تغییر داد؟

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  انقد ثبت نشد سفارش ام
  اشتباهی ی خودرو دیگه ثبت کردم

  • افشاررحیمی ارسالی در

   باسلام:بنده فقط یک عدد پلاک انتظامی فعال عمومی(کامیون)دارم آیا می توانم دراین طرح قرعه کشی خودرو ثبت نام کنم یا نه؟ ضمناً تابحال ازایران خودرووسایپا خودرویی نخریدم.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام متاسفانه کافینت اشتباهي خودرو رو انتخاب کرده میگن امکان ویرایش نیست باید چیکارکنیم؟

 • علی فریور ارسالی در

  سلام من پارسال از ایران خودرو ثبت نام کردم ولی با صلح قرارداد را واگذار کردم الان میتونم ثبت نام بکنم؟

 • arad ارسالی در

  سلام خسته نباشید.ما ب یکی از آشناهامون گفتیم ثبت نام رو انجام بده میخواستیم برای شرکت سایپا ثبت نام کنیم ولی ایشون اشتباهی تو ایران خودرو ثبت نام کردن ایا امکان داره تعویضش کنیم و برای سایپا ثبت نام کنیم؟ممنون میشم اگه زود جواب بدین

 •           ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪   ارسالی در

  سلام دوستان
  یه کمی عاقل باشیم.
  اگه ما مردم به جای اینکه خریدار این ابر قراضه ها با قیمت قزاف باشیم و خودرو ساز ها هم ببینن که هر چقدر قیمت ها رو بالا می برن بازم مردم می خوان این طوری بدبخت می شیم و هی قیمتا رو بالا میارن.
  حالا راهکار چیست؟؟
  1-همگی متحد شیم و خودرو نخریم (که این نشدنیه!!!پس چرا گفتم؟؟؟)

  راهکار دوم:

  2- با این تعداد درخواستی که برای خودرو وجود داره و نزدیک به 1/000/000 خودرو میشه و با احتساب اینکه میانگین قیمت یک خودرو رو حدود 50/000/000 حساب کنیم با ضرب این دو عدد در یکدیگر مبلغ زیر بدست میاد:
  50/000/000/000/000 یعنی 50/000 میلیارد!!
  خب با این پول چه کارایی میشه کرد؟[به نظرتون]

  خب میشه یه کارخونه خودروسازی زد به نام:
  « شرکت خودروسازی ما (مردم ایران) »
  تا چی کار کرد؟
  تا از دست این خودروساز ها که ابر قراضه هاشون رو با قیمت قزاف مید ن دست مردم راحت شیم.

  اهداف این شرکت:
  تولید خودرو با کیفیت با قیمت ایده ال و تحویل به مردمی که واقعا به ماشین نیازمندند نه دلالان

  موارد مورد نیاز برای تاسیس شرکت:
  1-مردم (مهمترین)
  2-افراد متخصص در خودرو سازی و مهندسان با تجربه جوان ایرانی
  3-افرادی که بتوانند این ایده را به اجرا درآورده و عملی کنند
  4-و...

  اطلاعت درباره شرکت:
  صاحب کارخانه: مردم ایران

  آینده کارخانه:
  ایجاد یک کارخانه در هر استان مختص مردم آن استان
  صادرات خودرو با کیفیت
  بهرمندی از نیروی جوان و متخصصانی که بیکار مانده اند
  تولید خودرو به مقدار نیاز کشور و تامین خودرو برای مردم برای جلوگیری از بالا رفتن قیمت
  و...

  شاید این ایده در اول مسخره یا ناممکن بیاد اما شاید بعد 10 سال یک ایده عملی تبدیل شد.

  این ایده نیا به خیلی تفکر و اصلاح داره تا به ایده عملی تبدیل بشه

  امیدوارم این ایده ما را کمی تکان داده باشد تا به داد خود و آینده خود برسیم.

  برای اینکه اقتصاد پیشرفت کند خودمان نیز باید دست بکار بشیم و منتظر نمانیم

  اگه با این ایده موافقین و یا نظری دارن به این نظر پاسخ بدین
  این مظلب رو تا متونید در فضای مجازی منتشر کنید.

  به امید آن روز

  #جهش_تولید
  #شرکت_خودروسازی_مردم_ایران

 • تارا ارسالی در

  سلام کسی میدونه امکان تغییر ماشین ثبت نامی وجود داره یا نه؟

  • مهدی ارسالی در

   امکان ویرایش ماشین در سایپا وجود نداره؟اگر بخوایم تغییرش بدیم باید چیکار کنیم؟لطفا یکی که خبرداره راهنمایی کنه ممنون

  • خانم صادقی ارسالی در

   من میخواستم پارس ثبت نام کنم اشتباه ۴۰۵ زدم چرا یه ویرایش نداره به پشتیبان هم زنگ میزنم میگه گزینه تغییر نداره خب این چه کاریه اگه اسمم در بیاد چه کار کنم وقتی ماشین مورد علاقم پارس بوده نه ۴۰۵ ای خدااا هیشکی جواب نمیده هر جا زنگ میزنم این چه سایتی هست که یه گزینه ویرایش نداره

 • رضا ارسالی در

  سلام بابا یه شیر پاک خورده پیدا نمی شه جواب ما رو بده؟ چطور می تونم شماره پیگیری قرعه کشی خودرو را مجددا مشاهده کنم؟ چون هنگام ثبت نهایی کد پیگیری را یاداشت نکردم!!!

  • بی نام ارسالی در

   سلام میتونی بری دوباره تو سایت قسمت استعلام خرید کد قرعه کشی رو ببینی و یادداشت کنی.

 • امیر ارسالی در

  سلام. با این وضع باز هم خودرو به مصرف کننده واقعی نمیرسه. باید این شرط رو هم اضافه کنن که هر خانواده ای ماشین داشته باشه هیچ عضوی از اون خانواده نتونن ثبت نام کنن. الان تو خونه طرف سه تا ماشین هست باز میره با کد ملی بچه چهارمی ثبت نام میکنه. این که نمیشه.

 • میثم ارسالی در

  انجام ثبت نام یک میلیون تضمینی حضوری هم انجام میدم meysamlacy@

  • ناشناس ارسالی در

   شمارت رو بده

  • ناشناس ارسالی در

   شمارت رو بفرست به 09034722912

 • حیدر ارسالی در

  سلام ، ظاهرا برای ثبت نام باید به یه سری دلال مراجعه کرد ، دو روزه در مرحله دوم بازی " ثبت نام " موندم ، شماره شبا رو وارد میکنم ، ولی نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و نام پدر ، فعال نمیشه که ثبت نام کنم ، چرا؟؟؟؟

 • محمد حسین ارسالی در

  زمان اتمام ثبت نام کسی هست بدونه کی هست؟

 • رضا ارسالی در

  انتخاب نوع خودرو و همچنین انتخاب سایپا یا ایران خودرو تاثیری در شانس برنده شدن داره ،مثلا اکثر مردم پارس انتخاب میکنن،من تیبا انتخاب کنم شانسم بیشتره؟

 • ناشناس ارسالی در

  یه عده دلال بی همه چی هی دارن اینجا کامنت های بدبختی میذارن. بابا لعنتی مملکتو قورت دادی. بذار ما که هیچی نداریم لااقل بتونیم یه ماشین داشته باشیم. طرف کلی ماشین خرید و فروش میکنه و پول به جیب میزنه از ایران خودرو و سایپا بعد میاد اینجا اینارو فحش میده. یکم شرف داشته باش بی شرف.!!!

 • پیمان ارسالی در

  سلام دو سوال اساسی که کسی نپرسیده
  زمان دقیق قرعه کشی کی هست
  زمان واریز پول تا کی هست؟

 • ناشناس ارسالی در

  بخدا اینا همه فیلمه مردم و گذاشتن سر کار با پول مردم جیب خودشون و پر میکنن چقدر اینا کثیف هستن یعنی ظالم تر از اینا از حضرت ادم تا حالا نبوده پدر من دوساله ثبت نام کرده تکمیل وجه هم کرده هنوز ماشین رو ندادن اخه چقدر بیشرف هستید دست بردارید از سر مردم بدبخت با این کار قشر ضعیف رو بدبخت تر میکنید به اون خدا که همه قبولش دارن باید محل دپوی این محصولات اشغال رو اتش بزنن مردم اینا خیلی بیشرف هستن یعنی قشنگ پاشونو گذاشتن رو خرخره قشر متوسط و ضعیف ای خدا لعنتتون کنه ادم به اون دنیا و خدا و پیغمر و دین شک میکنه یعنی انقدر ظالم داریم

 • فاطمه شهری ارسالی در

  باسلام می خواهم پیش ثبت نام انجام دهم سیتم می گوید شمابه میزان ظرفیت برای هر مشتری خریدکرده ایدمن چگونه ثبت نام کنم

 • عسکری ارسالی در

  سلام اگه کسی در قرعه کشی شرکت کنه و برنده بشه ولی به هر دلیلی نتونه پولشو به حساب بریزه و ادامه ثبت نام رو انجام بده میتونه در فروش فوق العاده ی بعدی شرکت کنه یا نه ؟؟

  • رضا ارسالی در

   هیچی برای همیشه از خرید ماشین در ایران محروم می شی به همین سادگی به همین خوشمزگی. تا تو باشی از این کار ها نکنی.

 • پریسا حامدی ارسالی در

  آیا امکان داره خودروی ثبت نامی رو تغییر داد
  من 206 ثبت نام کردم الان میخوام تغییر بدم

 • Mehran ارسالی در

  با سلام
  دوستان در خصوص ثبت نام در هر دو خودرو سازی نه تعهدی دیدم و نه مخالفتی و بند و تبصره ای در ابتدای ثبت نام خودرو سازی های ایرانخودرو و سایپا
  عقلا هم کار نا معقولی تلقی نمیشه چون شما دو تا شانس دارید در دو خودرو سازی که منافعشون و بودجه و سازمانشون با هم متفاوت هست و ربطی به هم ندارد اتفاقا از جهت افزایش آمار هم ه
  که شده این دو خودرو سازی تمایل دارند که همه در هردو خودرو سازی ثبت نام کرده باشند ....؟!
  لطفا اگر کسی مستنداتی در منع ثبت نام در هر دو خودرو سازی داره اعلام کنه تشکر و سپاس

 • Pedram ارسالی در

  کسی میدونه اگه تو قرعه کشی اسممون دراومد ، تا چند روز بعد فرصت داریم پول رو بریزیم ؟

 • جواد ارسالی در

  شما به میزان ظرفیت مجاز برای هر مشتری خرید کرده اید این خطا رو چطور بر طرف کنم

 • حمزه رضی زاده دستجردی ارسالی در

  سلام
  من که هنوز نتونستنم ماشین انتخاب کنم از سایت ایرانخودرو همش میزنه به علت عدم قیمت گذاری خودر نمیشه خودرو انتخاب کرد

 • سید امیر ارسالی در

  کی می تونه ماشین بنویسه که حتما به اسمم در بیاد پنج ملیون میدم 09034722912

 • ایوب سرشار ارسالی در

  راضیم ای کاش یکی از برندگان خودرو باشم تا حالا نه خودرویی داشتم و نه ثبت نامی

 • علی ارسالی در

  من مطمئنم که 206 انتخاب کردم ولی 405 ثبت شد برام!!!! این دیگه واقعا نوبره!! زنگ زدم ایران خودرو گفت هیچکاری نمیشه کرد!! جالبه نه جایی میشه دید نه اصلاح داره!! چه وضعیتی داریم واقعا تو این مملکت

 • Ahmad ارسالی در

  در موقع ثبت ثبت نام در اخر پیغام حساب شما مسدود را میزنه باید چکار کنم؟

 • علی ارسالی در

  ای شرط پلاک فعال واقعا خوب نیست چون من یه پراید قدیمی دارم و میخوام که تعویضش کنم .حالا با این وضعیت که نمیشه آخه.خواهشااین شرط یه جوری تعدیلش کنین.خواهش میکنم.

 • Sajad ارسالی در

  من چرا نمیتونم ماشین انتخاب کنم

  • محمد رضا عليزاده ارسالی در

   د

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  امکان تغییر خودرو بعد از ثبت نام هست ؟
  اگر هست چطوری؟

 • هستی ارسالی در

  آیا امکان تغییر خودرو وجود داره؟

 • حسین ارسالی در

  اونایی که میگن نخرید. نخریم چکار کنیم؟
  ماشینی که میخوام تو بازار ۵۰ تومن گرون تره. من که با بدبختی پول جور کردم ۵۰ تومن دیگه از کجا بیارم. وگرنه منم دوست داشتم تو بازار همین قیمتا باشه که نرم تو صف.ماشین من فرسودس. دیگه تو جاده نمیتونم باهاش بار ببرم.مجبورم.

 • ناشناس ارسالی در

  بابا ی امکان تغییر بذارید من اشتباهی انتخاب کردم.این چه وضعشه!!!!

 • نگین ارسالی در

  سلام من شماره شبا رو اشتباه ثببت کردم و خودرو ساینا نوشتم ایا از قرعه کشی محروم میشم

 • بی نام ارسالی در

  دوستان که دنبال کد قرعه کشی هستن بزن تو سایت قسمت آخر می تونید گرسنه استعلام کد قرعه کشی رو مشاهده فرمائید.

 • محمد یاسین ارسالی در

  اقا چرا امکان حذف درخواست خرید خودرونذاشتین پس از ثبت نام .شاید تو این مدت کسی نظرش برگرده یا مثل من بخشنامه رو کامل نخونده باشه تو هر دو شرکت اسم نوشته باشه باید امکان حذف درخواست باشه . قوه قضاییه لطفا بررسی کنید امیدمان به شماست

 • ناشناس ارسالی در

  سلام؛ هر كي دستش مي رسه اطلاع رساني كنه به اين شركتا يا قوه قضاييه:
  من رفتم تو سايت سايپا ثبت نام كردم حالا ميخام حذف كنم و تو سايت ايرانخودرو ثبت نام كنم بابا يك بار اجازه ويرايش بديد.

 • ميلاد ارسالی در

  بابااااااااااااااااااااا!!!! امكان حذف ثبت نام در 2 خودروساز را بزاريد.
  من تو جفتش ثبت نام كردم

  • مهرناز ارسالی در

   بابااااااااا!!!اخه چرااینکارو کردی

 • ناشناس ارسالی در

  آیا هنوز پژو پارس در لیست هست یا تموم شده؟ کسی میدونه

 • مهرناز ارسالی در

  منم رانا ثبت نام کردم الان میخام حذفش کنم سایپا ثبت نام کنم ولی نمیییییشههه...بعدم‌یه سوال دیگه‌اگه قرعه کشی دراومد ماشینو چند ماهه تحویل میدن؟؟؟و اینکه پولو ب چه شکل و کی باید واریز کنیم

 • ماهی ارسالی در

  من هم همین مشکل رو دارم توروخدا امکان ویرایش بذارید پدرم پراید درب و داغون داره و بعد از سالها ازم خواست یه ماشین ثبت نام کنم نذارین ناامیدش کنم. توروخدااااااا یه فکری به حال ما بکنید. گزینه حذف یا ویرایش رو فعال کنید

 • Sepid ارسالی در

  سلام..بعد از گرفتن کد پیگیری کار دیگه ای هم باید انجام داد؟

 • فاطمه ارسالی در

  سلام من تو سایت سایپا ثبت نام کردم ولی در حین انتخاب نوع خودروپشیمون شدم و تو سایت ایرانخودرو ثبت نام کردم الان اسمم هم تو سایت سایپا هس چون مراحل رو تا اخر نرفتم و کد پیکری رو نگرفتم

 • مرضیه ارسالی در

  سلام من تو سایت ساپیاثبت نام کردم ولی نوع ماشین انتخاب نکردم بعد امدم تو سایت ایران خودرو ثبت نام کردم تمم مراحل رو رفتم کد پیگری گرفتم یعنی الان یعنی تو سایت سایپا هم اسمم ثبت شده؟؟؟؟

  • میلاد ارسالی در

   سلام دوستان. طی تماسی که با پشتیبانی سایت سایپا داشتم از فردا امکان حذف ثبت نام در سایت شرکت سایپا فعال خواهد شد. لذا از فردا می تونید ثبت نام خودتونو حذف یا ویرایش کنید.

 • ناشناس ارسالی در

  اقا همتون سرکارید من ۶ماه پیش کوئیک ثبت نام کردم پولشو کامل پرداخت کردم هنوز ندادن میگن قطعه نداریم تحریم پس چرا پیش فروش فوری میزارید دستتون تو جیب مردم فروش فوری یعنی تحویل تا چندین ماه ویا سال

 • ساسان ارسالی در

  سایت قطره:
  این منبع آگاه بیان کرد: پلاک‌های زرد یعنی خودرو‌های کامیون، تاکسی و خودرو‌های عمومی جزو پلاک‌های جاری محسوب نشده و دارندگان این خودرو‌ها می‌توانند وارد فرآیند ثبت‌نام شوند. بنا بر اعلام وزارت صمت تا چند روز آینده پیش فروش دوم هم برای ۷۵ هزار خودرو آغاز خواهد شد که تحویل آن به نیمه دوم سال ۹۹ موکول می‌شود. از خرداد امسال تا ایام دهه فجر فروش فوق‌العاده ۲۵ هزارتایی یا پیش فروش ۷۵ هزارتایی خواهیم داشت که یک ماه در میان برگزار می‌شود. در مجموع ۴ فروش ویژه و ۴ پیش فروش پیش رو خواهیم داشت.

 • ایران ارسالی در

  مثل اینکه امکان ویرایش و حذف در سایت ایرانخودرو فعال شده است.
  سایت سایپا رو هم پیگیری کنید این کارو بکنند تا بشه حذف کرد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ببینیدباچشم بازنگاه قصیه کنید.اگه شرط واریزنصف مبلغوقبل ازقرعه کشی حذف نمیکردن،کسی نمیتونست همه ی خانواده وفامیلاشوثبت نام کنه وفقط افرادمیتونستن یکی ثبت نام کنن اونوقت فرصت براهمه برابربودوخودروبه دست مصرف کننده واقعی میرسید.انتظارمیرفت ایرانخودرووسایپاخیلی دقیقترعمل کنن.وسلام.

 • ناشناس ارسالی در

  دیروز بعدازظهر بدون انتخاب تیک پلاک می شد تو سایت ایرانخودرو ثبت نام کرد. این یعنی چی آخه؟خیلیا دیروز با وجود داشتن پلاک قعال ثبت نام کردن

 • عبدالوهاب کردسالارزهی ارسالی در

  خودرو تیبا2

 • عبدالوهاب کردسالارزهی ارسالی در

  میخاستم.تیبا2اسم.بنویسم

 • عبدالوهاب کردسالارزهی ارسالی در

  تیبا2

 • عبدالوهاب کردسالارزهی ارسالی در

  تیبا2

 • فاطمه ارسالی در

  سلام،من اولین باره ثبت نام می کنم ولی برام پیام میاد قبلا با این کد ملی ثبت نام شدی!چطور ممکنه !

 • sara ارسالی در

  کد اعتبارسنجی که در مرحله آخر برام ارسال میشه و واردش میکنم میشه کد رهگیری؟
  اخه من تا مرحله اخر که نوشته ثبت اطلاعات نهایی رفتم ولی کد رهگیری نداد بهم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ببخشید انتخاب رنگ بعد از واریز وجه هست؟؟؟

 • محمد ارسالی در

  حرف از وجدان نزنید خودرو ساز ها یک عمر خون ما رو تو شیشه کردید حالاچه دل سوز شدید واقعا چه بد بخت شدیم خودشون با ماشین خارجی حال میکنند مابا لگنای اونا تازه بهمون میندازن ااون همه وقط داشتن برا ساختن ماشین یکیاکزوزش باسیم بستن یکی در داشبرت باز میکردی کلرش روشن میشد حالا توخونه نشستن پول میاد تو حسابشون حال میکنند ما تو سر هم میزنیم برا قرعه کشی

 • ناشناس ارسالی در

  سایپا چرا کد قرعه کشی نمیده؟؟؟سرکاریم؟؟؟

 • فریبا ارسالی در

  من تو سایت سایپا مراحل ثبت نام وانجام دادم وماشین انتخاب میکنم ولی برای من پیغام کاربر گرامی شما قبلا این خودرو را خریداری کرده اید می زنه. من تا حالا هیچ ثبت نامی نداشتم و ماشین هم نداشتم؟؟؟؟

 • امیر حسین ارسالی در

  سلام ببخشید یه سوال من هم توی ایران خودرو ثبت نام کردم هم سایپا مشکلی پیش نمیاد که

  • ناشناس ارسالی در

   تا آخر عمرت از ثبت نام خودرو محرومت میکنن

 • محمود۸۸ ارسالی در

  آقا.. یکی جواب بده.. تکلیف رنگ خودرو چی میشه؟

 • محمود۸۸ ارسالی در

  من همه مراحل رو رفتم ولی رنگ ماشینو من ندیدم که گزینه ای داشته باشه... باید یک کلاس مشاوره بیان

 • Sara ارسالی در

  سلام یه خبر!
  اگر توی سایپا ثبت نام کنید ولی خودرو انتخاب نکنید،و در ایران خودرو ثبت نام کنید ولی خودرو هم انتخاب کرده باشید ،اشکالی نداره.یعنی محروم نمیشید و ثبت نام ایران خودرو شما اوکی میشه ولی ثبت نام سایپا دیگه کنسل میشه

 • ناشناس ارسالی در

  من ثبت نام درخواست خرید پژو کردم ولی نوشت سایت ایران خودروبا مشکل مواجه شده مجدد که وارد شدم نوشت ظرفیت شما برای خرید پر شده است . کد پیگیری هم برام نیومد .
  این مشکل خیلی ها هست پس خواهشا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
  ممنون

 • رقیبه ایرانی علی بابالو ارسالی در

  قرعه کشی ایران خودرو

 • ناشناس ارسالی در

  بهترین راه نخریدن هست ولی این که مردم برای خرید هجوم میارن از نادانی شون نیست بلکه به خاطر این که الان یه اصلی تو کشور بی ثبات ما وجود داره که ارزش پول ملی روز به روز داره میاد پایین مردم خودرو یا کالای سرمایه ای دیگه ای را می خرن تا ارزش دارایی ها شون حفظ بشه!

 • مجتبی ارسالی در

  سلام دوستان من ثبت نام رو انجام دادم و کدپیگیری رو هم گرفتم اما شماره شناسنامه رو صفر زده بنظرتون به مشکل میخورم؟

 • ساناز سنگی ارسالی در

  سلام دوستان من ثبت نام کردم ولی الان منصرف شدم چون پلاکم فعاله و میخوام ثبت نام وکنسل کنم زنگم زدم از پشتیبانی پرسیدم هی میگه گزینه انصراف داره ولی من هرچی گشتم‌ توی سایت نبود لطفا راهنماییم کنید

 • فاطمه عبدالهی ارسالی در

  سلام من براتون تضمینی ثبت نام میکنم. ۰۹۳۸۸۵۵۶۰۶۲ .نگران نباشید.براحتی‌میشه ثبت نام کرد.ان شاالله کسایی که واقعا مصرف کننده اند بتونند ثبت نام کنند.یاحق

 • حسین بالاپور ارسالی در

  امروز 19خرداد وضعیت قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو برای خودرو دنا پلاس رو چک کردم نوشته برنده نشده اید.
  چطور میشه هنوز وقت ثبتنام تمام نشده و قرعه کشی نشده بنویسه برنده نشده اید.

 • سحر ارسالی در

  من نمیتونم وارد کاربریم بشم و خودرو انتخاب کنم کسی هست منو راهنمایی کنه. کد کاربرییم مسدود شده انگار

 • سحر ارسالی در

  کد کاربری من مسدود شده و نمیتونم خودرو انتخاب کنم. واسه طرح فوق العاده ثبت نام کردم ولی الان مسدود شده تو رو خدا راهنماییم کنید

ارسال نظر