|
کدخبر: 189785

قتل تلخ و خونین تاجر تهرانی!

گروگانگیری تاجر تهرانی با قتل پایان گرفت. در این گروگانگیری خانواده مرد تاجر برای رهایی ۶۰۰ میلیون پرداخت کردند اما پایان این گروگانگیری با قتل تمام شد.

حوادث قتل تلخ و خونین تاجر تهرانی!

پلیس وقتی در جریان این گروگانگیری قرار گرفت به سراغ دوربین های مداربسته رفت و مشخص شد ۲ جوان در این گروگانگیری نقش داشتند که سرنخ اصلی پلیس برای افشاگری این پرونده معمایی بود.

روز ۲۶ تیرماه سالجاری مرد ۶۰ ساله که یک تاجر ثروتمند است از خانه اش خارج شد اما دیگر به خانه بازنگشت و خانواده نگران تصمیم داشتند با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن پدر خانواده درخواست کمک کنند که در این مرحله مرد جوانی با خانواده مرد تاجر تماس گرفت و از گروگان گرفتن مرد تاجر خبر دادند.

گروگانگیری تاجر تهرانی از سوی یک دوست

گروگانگیران درتماس با خانواده مرد تاجر عنوان کردند که یک میلیارد برای رهایی مرد تاجر برای آنها تهیه کنند و در صورتی که با پلیس تماس بگیرند پیرمرد تاجر را به قتل می رسانند.

خانواده تاجر ربوده شده بعد از تماس تلفنی به فکر تهیه پول افتادند و خیلی زود موفق شدند مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای رهایی پدر خانواده تهیه کنند و با گروگانگیران برای رهایی و پرداخت پول قرار ملاقات گذاشتند.

گروگانگیران در این مرحله از خانواده مرد تاجر خواستند تا ساک پر از پول را در آدرسی که اعلام کرده بودند رها کنند و پس از برداشتن پول مرد تاجر از اسارت آنها آزاد می شود.

گروگانگیری مرد تاجر به قتل رسید

خانواده مرد تاجر در این مرحله ساک پر از پول را در محل قرار گذاشتن و امید به این داشتند که پدر خانواده از چنگال گروگانگیران رهایی پیدا کند اما دیگر خبری از گروگانگیران نشد و مرد تاجر نیز از اسارت آنها آزاد نشد.

بدین ترتیب خانواده مرد تاجر با حضور در شعبه ۶ دادسرای امور جنایی تهران پرده از این آدم ربایی برداشتند و همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران برای رسیدن به سرنخی از مرد ربوده شده و اعضای این باند گروگانگیری وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات به محل قراری که پول ها را در آنجا رها کردند رفته و دوربین های مداربسته در نزدیکی محل را مورد بازبینی قرار دادند که مشخص شد ۲ جوان در محل قرار حاضر شده و با برداشتن ساک پر از پول از آنجا دور شده اند.

تیم پلیس جنایی تهران در این شاخه از تحقیقات به سرنخی از ۲ پسر جوان نرسیدند و در تحقیق از خانواده مرد تاجر مشخص شد که مرد تاجر با یکی از دوستانش اختلاف مالی داشته و تنها مظنون پرونده گروگانگیری است.

ماموران در ادامه پی بردند که مرد جوان که بهروز نام دارد به یک کارگاه رفت و آمد دارد و در ادامه ماموران برای دستگیری بهروز به کارگاه رفته و با ۲ پسر جوان که دوربین های مداربسته در محل برداشتن پول ها حضور داشتند روبرو شدند.

۲ پسر جوان در همان محل دستگیری وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفتند لب به اعتراف گشودند.

یکی از آنها که سامان نام دارد به ماموران گفت: یک روز در کارگاه بودیم که بهروز همراه همسرش و مرد ۶۰ ساله ای که حالش خوب نبود به کارگاه ما آمدند و بهروز ادعا کرد که مرد ۶۰ ساله پدرزنش است و حالش خوب نیست و از ما خواست که به او کمک کنیم و به خانه شان ببریم اما وقتی او را سوار بر خودرو کردیم بهروز ما را به سمت خانه ای در منطقه خزانه برد و ما بعد از کمک به مرد ۶۰ ساله به خانه مان رفتیم.

وی افزود: بعد از چند روز بهروز دوباره با ما تماس گرفت و خواست تا به محل قرار برویم و یک ساک که برای بهروز است را برداریم و به خانه اش ببریم و ما نیز ساک را به دست بهروز رساندیم اما فردای آن روز بهروز با ما تماس گرفت و ادعا کرد حال مرد ۶۰ ساله بد شده است.

پسر جوان ادامه داد: وقتی به سراغ مرد ۶۰ ساله رفتیم دیدیم لباسش پاره شده و دور گردنش است و پیدا بود که او را خفه کرده اند که تصمیم گرفتیم او را به بیمارستان منتقل کنیم اما پس از اینکه مرد ۶۰ ساله را سوار بر خودرو کردیم بهروز خواست تغییر مسیر بدهیم و به سمت پاکدشت رفتیم و جسد پیرمرد را در آنجا دفن کردیم و دیگر اطلاعی از بهروز و همسرش نداریم.

بنا بر این گزارش، بازپرس شعبه ۶ دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا ۲ پسر جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گیرد و تجسس ها برای دستگیری بهروز و همسرش ادامه دارد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...