|
کدخبر: 173839

رازی جدید در پرونده پدر بابک خرمدین / ازار و اذیت آرزو از ۸ سالگی ! + فیلم اظهارات دوست آرزو

راز زوج قاتل سریالی که تاکنون سه عضو خانواده شان را به شکل فجیعی به قتل رسانده اند پس از ارتکاب سومین قتل فاش شد.

حجم ویدیو: 42.39M | مدت زمان : 00:05:48
حوادث

بابک خرمدین سینماگر ایرانی و آرزو خرمدین خواهرش با فریبرز دامادشان سه قربانی نقشه های قتل والدین خود هستند. این زوج قاتل تاکنون،به قتل پسر،دختر و دامادشان به نام (فریبرز) اعتراف کردند. سال ۹۰فریبرز (دامادشان) را کشتند و مثله کردند. سال ۹۷آرزو (دخترشان) را کشتند و مثله کردند. سال ۱۴۰۰بابک (پسرشان) را کشتند و مثله کردند.

پدر بابک خرمدین در بازجویی ها می گوید دامادش مشکل اخلاقی داشت آرزو خرمدین دخترش فاسد شده بود و بابک خرمدین هم مشکلات جنسی داشت اما در سوی دیگر دوستان صمیمی آرزو خرمدین و بابک خرمدین باور نمی کنند آنها فاسد بوده باشند چرا که آرزو خرمدین قبل از به قتل رسیدن فاش کرده بود پدرش مشکلات اخلاقی دارد و به او هم رحم نکرده است!

 پدر بابک خرمدین دروغ می گوید خودش شیطان صفت است !/ به آرزو هم رحم نکرده بود + فیلم و عکس مقتولان

 

 

تراژدی باورنکردنی قتل خانواده بابک خرمدین

"باورم نمی شود، هنوز نمی توانم باور کنم که مادرش و پدرش ، آرزو را کشته باشند و مثله کرده باشند. فکر می کردیم رفته است استانبول، یعنی پدرش اینگونه گفت. مدتی از آرزو خبر نداشتیم ، ناگهان دیگر نه تلفن جواب می داد و نه به کافه ای که همیشه می رفتیم، می آمد. وقتی برای دیدارش به در خانه شان رفتیم ، پدرش در را باز کرد و گفت "آرزو " به استانبول رفته است"

دوست چندین ساله آرزو خرمدین گفت : " برایمان باور کردنی نبود که آرزو ازدواج کرده و به استانبول رفته باشد زیرا شرایط جسمی آرزو با توجه به بیماری ام اس شدیدی که داشت ذهنمان را به هر سویی برای نبودنش می کشید جز ، ازدواج و مهاجرت به ترکیه و ساکن شدن در استانبول! فکر کردیم شاید بخاطر شرایط جسمی ناشی از بیماری ام اس ،خانواده اش او را  به آسایشگاهی برده اند حتی به آسایشگاه کهریزک نیز فکر کردیم ولی در دورترین نقطه ذهنمان هم فکر نمی کردیم که پدرش "آرزو" را کشته باشد.

دوست صمیمی آرزو خرمدین که هر دو ساکن شهرک اکباتان بودند و از کودکی با او همکلاسی و این دوستی تا زمانی که ناگهان آرزو ناپدید شد ادامه داشت در ادامه صحبت هایش گفت:" نه در دوره مدرسه ، وقتی بزرگتر شدیم ، یک روز ؛ مقابلم نشست و گفت:"می خواهم رازی به تو بگویم که اگر نگویم ، نگفتنش خفه ام می کند" و گفت:" کودک که بودم ، هشت ساله ، پدرم ...." به مادرم گفتم. مادر گفت" ساکت باش و هیچ چیزی به هیچ کسی نگو..." مادرم که از خانه خارج می شد ، پدر و من که تنها می ماندیم ..." آرزو در تمام سال های دوستی مان تنها سه بار این داستان را تعریف کرد و هر مرتبه می لرزید.

دوست آرزو در مورد اینکه آیا به خانه این خانواده هم رفت و آمد داشتند چنین گفت :" بله می رفتیم ، پدرش و مادرش ، زن و مرد آرامی بودند. تصورش هم سخت است که آن زن و مرد چنین جنایت هایی را مرتکب شده باشند. هر دفعه خانه شان می رفتیم از ما پذیرایی می کردند."

پدر آرزو چه رفتاری داشت ، مهربان یا جدی؟ دوست آرزو خرمدین اینگونه پاسخ داد:" پدرش نظامی بود. رفتار مردان نظامی کمی جدی است. ولی مرد آرام در رفتار بود."

مادر آرزو چگونه رفتاری داشت؟ دوست آرزو خرمدین در پاسخ به این سوال گفت:" زنی آرام"

در مورد خصوصیت بابک خرمدین و برادر افشین هم گفت:" افشین شعر می گفت و روحیه خاص خودش را داشت . بابک پسر آرامی بود و بی آزار"

پدر آرزو مدعی شده که آرزو در صحنه قتل همسرش بوده و شاهد این جنایت بود . دوستش گفت:" امکان ندارد آرزو از این قتل خبر داشته باشد. هر دفعه در مورد ازدواجش از او سوال می کردیم و علت طلاقش می گفت "سازگار نبودیم" با تمام صمیمیتی که بین ما بود هیچ وقت پشت سر همسر سابقش حرف نزد. فقط می گفت سازگار نبودیم ."

پدر آرزو خرمدین مدعی شده که دامادی که به قتل رسانده، رفتارهای غیراخلاقی داشته و گرایش های جنسی خاص و آرزو را هم آزار می داد . دوست صمیمی آرزو گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقاتی بین آرزو و چنین اختلافاتی بین او و همسرش نبود . نتوانستند با هم زندگی کنند و جدا شدند.

منبع: رکنا
 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنتت کنه مردکه قاتل باید زنده زنده اتیشت زد بی شرف

 • مهدی محمدزاده ارسالی در

  ضعف قانون نباشه الان خواهر و برادر بابک و ارزو میتوانند به عنوان شخص درجه اول درخواست قصاص کنن مخصوصا خانواده داماد دوم که خواهرزاده پدر بابک هست . ایکاش قانون رودتر قصاص این مرد روانی به همراه زن خائن رو فراهم کنه . مخصوصا که اعتراف کرده اگا ازاد شوم دختر دیگرم را میکشم. پشیمان و عذاب دجدان که هم ندارد

 • ناشناس ارسالی در

  باید به فجیع ترین شکل ممکن قصاص بشه،اگر فردا نکن که چون پدرش بوده،مثل همون ها باید تکه تکه بشه

 • ناشناس ارسالی در

  نمیشه فهمید کدوم دروغه کدوم حقیقت کسی که نماز می خونه از خدا اطاعت می کنه چطور دست به همچین جنایت هایی میزنه

 • ناشناس ارسالی در

  چرا این همه قانون تغیر میکنه ولی این دوت ا که بچه خودشون گشتن قانون اعدام نمیکنه چرا به دنیا میارن بد میگشن این چه قانونی ولی دم هر کاری کرد کرد باشه ان دامادش خ انواده نداره ۷سال بچه نیست پیگیری نکرده یا خانواش گشتندحق انها اعدام

 • مرجان ارسالی در

  باید به صورت زنده تکه تکه بشن با ساطور اونم از پا شروع بشه تا زجر بکشن

 • ناشناس ارسالی در

  بنظرمنم باید اعدامشون کنن اگه اعدام نشن این دوتاحیون وحشی بیان بیرون بچه های ماه م درامان نیستن ب بچه خودشون رحم نکردن چه برس ب بچه های مردم اگه دستت من بودهمون روزاول طنابو می انداختم گردشون تامردم با خیال راحت زندگی کنن

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...