|
کدخبر: 127541

فوری / ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر!

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان قدیمی در کنار محیط گودبرداری شده در خیابان ابوذر و حبس ۳-۴ نفر در طی این حادثه خبر داد.

حوادث فوری / ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر!

سیدجلال ملکی در توضیح اخبار ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر تهران گفت: حوالی ساعت ۷ صبح امروز حادثه احتمال ریزش ساختمانی در خیابان ابوذر، خیابان فلاح در منطقه ۱۷ شهرداری تهران به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: آتش نشانان از دو ایستگاه به محل اعزام شدند. البته شب قبل هم اهالی آن محل احتمال ریزش این ساختمان را به دلیل گودبرداری اطراف آن به سازمان آتش نشانی اعلام کرده بودند که شب گذشته هم آتش نشانان به همراه عوامل شهری و انتظامی در محل حضور داشتند و اخطارهای لازم را داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: این ساختمان شب قبل تخلیه شده بود و اخطارهای لازم داده شده بود اما گویا بعد از خلوت شدن محیط ۳-۴ نفر از نگهبانان وارد ساختمان می‌شوند و در آنجا می‌مانند. در واقع در ضلع شرقی و غربی محله‌ای که گود برداری می‌شد، ساختمان‌های قدیمی وجود داشته که البته اخطار ریزش آنها هم داده شده بود.

‌وی یادآور شد: همانطور که گفتم از ۷ صبح آتش نشانان در محل حضور داشتند و حوالی ساعت ۹ صبح نیمی از ساختمان دو طبقه قدیمی تخریب می‌شود و علیرغم اینکه گفته شده بود که کسی نباید در ساختمان حضور داشته باشد گویا ۳-۴ نفر از نگهبانان وارد ساختمان می‌شوند که این موضوع را اهالی محل بعد از ریزش محل به آتش نشانان گفتند.

ملکی خاطرنشان کرد: عملیات گودبرداری به دلیل این که محل بسیار ناامن است به کندی پیش می‌رود و همچنان ۳-۴ نفر در ساختمان محبوس هستند. اخبار تکمیلی مجدد اعلام می‌شود.

 

منبع: خبر آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    ساختمان قدىيمى.فنداسيون ندارند.مواظب باشيد.باتشكر.

  • محمود ارسالی در

    ای بر پدر و مادر هر چی دلال و بساز بندازه لعنت که همین آشغالها با این آشغال سازیهاشون و با خراب کردن سازه های قدیمی جمعیت شهر را رسوندن به این حد

  • ناشناس ارسالی در

    بی مسئولیتی خود شون هست که نسبت به هشدارها بی اعتنا هستن

ارسال نظر